Споделена история от Тинейджърски

Приличам на обратен, а не съм!
Здравейте на всички! Аз съм едно момче на 13. Майка ми и баща ми са разведени и живея с майка си и баба си. Няма никакво мъжко присъствие около мен. Проблемът е това, че страшно много приличам на педал.

Изглеждам като педераст по улиците, училище. Нямам никакви приятели, а за биенето- въобще не мога да се бия. Реши ли някой може да ме намели като кайма. Понякога усещам как имам нужда да поговоря мъжки с някои, защото са изниквали толкова много въпроси. Не искам да изглеждам обратен, а и аз не сам такъв, кажете ми моля ви какво да правя.

Коментари

1.   Какво разбираш под "изглеждам обратен" - външен вид, поведение? Спокойно, има и други момчета които не могат да се бият.

3.   до 1: Ами външният вид и до някъде държанието.

4.   Стига бе и аз това ще те питам, как се видя от страни как изглеждаш и тези дето са яли бой от Мохамед Али или другите там понеже все пак са паднали значи и те не могат да се бият, та те какво да правят. Ще те посъветвам нещо простичко хвани се с някакъв спорт който ти харесва на теб, но запомни нито перченето нито налитането на бой правят мъжа, мъж. Ти си мъж и това е ако не го вярваш погледни в акта си за раждане и между краката си. Ако всичко което съм написал не ти помага обърни се към психолог, ако имате в училище пробвай с него макар, че точно от тях чудеса трудно могат да се очакват. Успех.

5.   Моят съвет е да се запишеш на бокс... сериозно това много ще ти помогне и аз бях като теб, но сега ако гледаш снемки от минали години и в днешно време-разликата е огромна. А за мъжките въпроси поговори с баща ти, ако се виждате и може да започнеш да излизаш повече в мъжки компании... НО ако майка ти и баба ти решат, че този спорт е прекалено опасен, смис ако не ти харесва този вид спорт запиши се на друг, сега ще бъде моментът да наложиш мнението си.

6.   Ако искаш да се научиш да се биеш може да се запишеш на боен спорт. Така ще вдъхваш респект. Намери си повече приятели момчета, с една дума бъди пич. Дръж се, както мъжете се държат. Успех!
~*Отхвърлената*~

8.   Точно и аз като 1 щях да попитам какво имаш предвид "обратен"? Момчета ли харесваш, женствен ли изглеждаш? Какъв е проблемът? Не е нужно да можеш да се биеш, за да си хетеро...

xperia

9.   запиши се на някъф спорт или ходи на лостовете яж-повечко и заякни

10.   И аз съм като теб много ме обиждат. Непрекъснато ми подвикват неща от рода на ей педалчее и други... Много е гадно, ама не знам квакво да те съветвам.

11.   Здравей - моят съвет е просто да не ти дреме. Злите езици така или иначе няма да ти простят - днес те наричат обратен, утре ще те наричат женкар, после ще измислят нещо друго. Животът не е чак толкова дълъг, затова бих ти препоръчал да не си губиш времето да се връзваш на всяка глупост, измислена от някакви смотаняци. Не се опитвай да се впишеш в техните стандарти - каквото и да направиш, винаги ще измислят нещо, за да не успееш. На тях не им е нужно да си повече тях от тях самите, а точно обратното, за ад си надуват егото за твоя сметка.
Затова просто да не ти дреме. Бъди такъв, какъвто си. Това е не само твое свещено право, но и твой основен житейски капитал. Живей своя живот, играй своята игра и ще видиш, как един ден отворените "мъжкарчета" ще ти дишат прахта - ти ще си станал мъж, а те ще са останали лигльовци с претенции. Защото мъж (а и личност изобщо, това не зависи от пола) се става именно с умението да отстояваш себе.
Просто сега стисни зъби и продължи напред. Животът намира начин да възнагради онези, които остават верни на своята същност.
Поздрави!

12.   Започни да ходиш на фитнес ( или стриит фитнес) там ще се срещнеш с много мъже и момчета, ще почнеш да вкарваш мъжки облик малко, по малко. Докато си там ще имаш с кого да си говориш за "мъжки работи".
Започни да тренираш нещо... някакъв спорт (мачовски).
И последно не се превръщай в някое "дрисне" (с извинение) както по- голямата част от българската младеж
- Момче; 16

13.   Е и ти знаеш, че не си такъв и това ти стига.

14.   Като не си няма какво да се притесняваш! Имам един мой познат, тренираше, карате, кикбокс, бокс и разни бойни изкуства, ама не може да се бие! : )

15.   Аз също съм потърпевщ,от малкък ми го казват това ма не требва да им се водиш по акъла !! Игнорирай ги и след време може да утихне или си намери няколко верни приятели страдали като тебе ;]] дано сам ти помогнал

16.   Сходни случаи сме, но наще не са разведени. Отгледан съм основно от жени, защото баща ми пътуваше по кораби. Мен също постоянно ме дразнят. Конфликта ми започна още от детската градина. Момчетата просто ме отблъскваха. Илизам основно с момичета (което си има и своите предимства). Ако си търпелив, като мене имаш три изхода: да поговориш с възрастен за проблема, да ги игнорираш или да се промениш (макар да е най-трудния вариянт). Аз съм използвал първиат вариант - съсвсем наскоро си изспуснах нервите пред класната за едни идиоти и тя каза за това на тяната класна и проблемите свършиха. Даже тя ми скара, защо досега не съм й казал. Надявам се да съм помогнал. Късмет! Между другото съм на 14 г.