Споделена история от Тинейджърски

Помощ - загубих я завинаги
Здравейте, на всички!

Умолявам ви, дайте ми причина да живея. Не мога да продължа. Не искам да живея, да съществувам. Момичето на живота ми, на мечтите ми, на сънищата ми. Загубих я завинаги. Не мога да спра да плача, РЕВА АКО ИСКАТЕ ГО КАЖЕТЕ! Променливо настроение, съсипан сам. Плувец на 15 години съм. Тренирах от 6 години. Но сега, без нея не мога!!!! Пропих, пропуших. Спях да тренирам. Съсипвам се!!!!!!! Не могааааа моля вииии, помощ!

МОЛЯ, ВИ ПОМООООООООЩ!!!!!!! Мисля за самоубииство. Не искам. Как може така да ме боли.

Коментари

1.   Здравей.
Момче аз съм на 18 години. преди 2 седмици и аз игубих моята любима.
Знам какво е чуството! Със пиене и пушене нищо няма да постигнеш. Пробвал съм! Просто трябва да останеш със себе си насаме, да помислиш малко и ако наистина я обичаш да си я върнеш по 1 или друг начин.

2.   Абсолютно съм съгласен с 1. Но не хващай цигарите и алкохола повече! Единственото, което ще стане, е да си съсипеш постигното в плуването за толкова много време. А за самоубийство-в никав случай... ТИ ДА НЕ СИ ЛУД? ! Осъзнай се и поговори с нея. Не знам каква е причината, но ако ти си я наранил трябва да и се реваншираш с повече от извинение. Помисли... Успех! :)

3.   Номер 1, Здравей

Аз сам автора. Не мога ден да преживея без да я видя, целуна, прегърна. Нямам надежда. Останах сам, но резултат 0! Без нея край! Загивам, предавам се, отказвам се. Болката е неуписуема, нечувана, не позната. Когато казвам 1-ствената, Аз имам БУКВАЛНО предвид, че тя е само 1. Такива хубави текстове и измислях, подаръци щях да и правя =с. Отново няма надежда, както казвам по- горе. Благодаря, все пак.

4.   Помисли ащо си я загубил и опитай да се промениш или да поправиш грешката си!

5.   Леле теен драма вземи се стегни малко на 15 си

6.   Ей, по-полека с пушене и пиене нищо няма да постигнеш, само ще си провалиш живота. Едва на 15 си, животът е пред теб. Можеш да мислиш за самоубийство, само ако си на 40, разведен, безработен, пропит и тежко болен.
А ти си само на 15, има къде по-тежки неща, които ще ти се случат(не целя да те депресирам повече), ще срещнеш и други момичета. Сигурна съм, че наистина я обичаш и ти е тежко, но това, което си започнал няма да ти помогне да си я върнеш. Не знам какво се е случило между вас и дали има шанс да се съберете отново, но ако не стане просто продължи напред(колкото и банално да звучи). Приеми просто, че може би тя не е била правилното момиче, прекарали сте си хубаво заедно, но пътищата ви вече се разделят. Нормално е да те боли, да плачеш, да си отчаян, но с времето минава. Започни да плуваш отново, не пропилявай това, което имаш и веднага остави цигарите и алкохола. Единственото, за което ще ти помогнат те е да си докараш рак. А и като момиче ще ти кажа, че цигарения дъх е ужасно отблъскващ. Излизай с приятели, спортувай, не се затваряй в себе си и ще видиш, че нещата пак ще си влязат в релси и ще срещнеш някоя друга, която може да обикнеш дори повече. Повярвай ми и на мен ми се е случвало да си мисля "Край изгубих го, какво ще правя, не мога без него. " Плакала съм, отчайвала съм се, но си казах, че той не е последното момче на земята и светът ми няма да приключи с него. Ще видиш как след 2-3 месеца(може по-малко или повече) ще гледаш на това като на опит, който те е направил по-силен.

8.   Стегни се и се вземи в ръце! Само на 15 си - целият живот е пред теб! Ще срещнеш друго момиче със сигурност! Да, всички ни боли, когато изгубим любовта си. Трудно е да станеш и да продължиш, но нямаш друг избор - приеми, че в живота има и болка и разочарование за абсолютно всеки. Въпреки това живеем и се борим, защото има и щастие и вярата в него ни кара да продължаваме напред. Само на 15 си опитай се да не приемаш нещата толкова трагично. Боли, но минава с времето. Горе главата и смело напред ;) Единственият път до Слънцето минава право през облаците!

9.   защо се разделихте