Споделена история от Тинейджърски

Заплахи
Въпреки, че казват, че като си отмъстиш се чувстваш по-добре - аз се чувствам като боклук!

Той е арогантен, егоистичен, прибързан, вечно конкуриращ се.... много враждебен човек, който счита за хора само тези, които тормозят по-глупавите; тези, които го величаят и му правят комплименти, както и тези, които са популярни, но не по-популярни от него, защото такива няма.

Последна година сме (18 и 19 годишни), но се държим като деца. Тормози всички по-малки и 4-5 човека от нашия клас. Харесах го заради държанието му на корав мъж, но той ме отблъскваше. На 9 март има Рожден ден и даже това знам. Купих му подарък предварително, защото той ме беше поканил. Аз нямаше да мога да отида, защото сме се разбрали с мама, да отидем за уикенда по женски на планина. Дадох му подаръка вчера, а той ме бутна в стената и каза:

- Мерси за подаръчето, а не си мисли, че наистина съм те поканил. Аз бедни ули*ници не каня! Ти дружиш със смотаняци, затова не се доближавай до мене. Да не предадеш смотанящината ви!

И за капак обърна кошчето за боклук върху главата ми.

Днес аз в училище пуснах такава клюка, че е гей.... а те ми повярваха! Той, както винаги закъсня и като влезе, всички започнаха да го наричат "педал" ; "жи*оло" и др. Като си тръгвах, той ме спря и каза, че ще си платя за това и че не зная какво ме очаква.... сега съм много притеснена какво ще ми се случи!

Коментари

1.   Някой май е гледал много американски филми за тийнейджъри.

2.   Да ти кажа честно, този си го е заслужавал, но и ти имаш право да се притесняваш. Щом действително е толкова злобен, наистина може да ти направи нещо. В училище бъди постоянно около хора, не стой сама. Хубавото е, че това ви е последна година заедно и после няма да те тормози. Разбира се, може и просто да се заканва, но нищо да не направи. С такива хора не се занимавай повече. От опит знам, че с такива идиоти не може да се разговаря нормално.

3.   Ужасно наистина. :( Ами използвай малко женски хитринки.
Усмихвай му се, поздравявай го, бъди мила, сигурно ще ти е неприятно да се преструваш, но по-важното е да се откаже от това, което е намислил.

Bitchy

4.   Излез от филма, хлапе. Стегни се и продължи.

GG

7.   Четно ли сегашните 18-19г. са толкова толкова елементарни. За някакъв корав мъж някъде пишеш, къде видя мъж още повече корав говориш за някакво момче в края на пубертета, ти имаш ли представа какво означава мъж още повече корав. На мен цялата история ми прилича на разказ за лигав сопол.
Зорба.