Споделена история от Тинейджърски

Лоша работа
Здравейте, пак съм аз :(

И преди съм поствал във този саит за едно момиче, което ми разби сърцето, да поредната тъпа драма знам..
Трябва да споделя със някои да ми мине болката, стръданието и да ми олекне :( Та във предишният ми пост бях писал за момиче на име Б. Тя е страхотно момиче, пак се събрахме, във това ми беше грешката :(
Преди 40 минути горе доло се скарахме (сега е 04:49) и не знам какво да правя защото съм голям РЕВНИВЕЦ!
Случката е такава, че днес я хванах във чата да си говори със още 3 момчета (общ разговор) и много и се скарах :( грешка номер 2..
Тя почна да ми приказва, че тези момчета са от неиния теам за една игра.

Не знам дали да и вярвам вече.
Колкото и да се боря да бъда човека които не съм, тя не го знае това че се опитвам да се променя заради нея, което не ми харесва просто стискам зъби и си мълча. Моя характер както казах преди 2 поста никои няма да го разбере!

Аз съм простмо момче от П., за когото никои него интерисува, нито маика нито татко. Имам 3 братя? За какво са ми?

И понякои път чесно да ви кажа си мисля да зема да направя нешо със тези сладки вени на дясната ръка. Не мога със нея Не мога без нея. Има още много от тази история. Ако искате да я чуете цялата може да сложа още 1 пост (само кажете)

Мерси за Вниманието Ви!

П. П Ралин

Коментари

1.   Ха-ха, да ти имам и проблемът. Аз имам чат с 15 момчета!!! и 5 момичета!!! Това е нашият отряд в играта Ерепублика... на над 25 г. съм, а приятелите на всички ни трябва да търпят или - чао!

2.   Е та тя флиртувала ли е с тях, та се дразниш или я ревнуваш без основание?

3.   Разбирам, че си ревнив. Тогава говори с нея, не мълчи, така Б. не знае какво мислиш. Може би и тя самата се пита какво става...
Ес

5.   Хей, по спокойно го давай! Играя на ConQuizTador и Ерепублика, отделно от това съм включена в чата на ИМЕОН-ците (от клуба ни по айкидо-Имеон), а там 2/3 са мъжката част. Още пък съм във чата на SamuraiFanSub, нищо, че съм вече на 18, превеждаме анимета и повечето преводачи са мъже/момчета. :)

Глупаво е да зарежеш твоята дружка, защото си я видял в някакъв чат! И споко, 100% процента съм сигурна, че са наистина от нейния отбор за онлайн игра!

А за братя и сестри, майки и бащи.. ВИНАГИ се радвай, че имаш братя.
Аз на моя брат като му дойдат гости и ме кара да му правя салати и т. н., и ме кара да върша всякакви неща и понякога е изключително гаден, но когато затъна е до мен.

Ако ли не, ако са далеч от теб, сподели с приятел. Ако и такъв нямашм кажи и открито какво става с теб, защо се чувстваш така и пр.

Късмеееет!