Споделена история от Тинейджърски

Самозадоволяване
Здравейте! Аз съм момиче на 12 г.

Искам да попитам ДВА въпроса:

-Как да се самозадоволявам? (искам примери без краставици, вибратори и каквито и да са предмети отнемащи девствеността) Аз се самозадоволявам, но искам да видя дали има и по-хубави начини.

-Нормално ли е на 12 да се самозадоволявам?

Благодаря ви предварително и се надявам да имам добри резултати и отговори!

Коментари

51-70 от 70

89.   Абе хора самозадоволяването не е правилно!
Аз съм християнин и ходя на църква всяка неделя.
Това за което ви насърчавам е да приемете Исус за свой
Господ и спасител и да започнете да ходете на църква и ще разберете че не е правилно.
В Библията пише че самозадоволяването е омразно пред Господа!!!

93.   Здравей авторке аз съм на 13 и мастурбирам от 7-8 годишна .

96.   1-во Не знаете нито какво е мастурбация, нито какво е оргазъм!
Оргазъм малки момиченце, които са недоразвити не могат да получават.
Възбуда може, но не и оргазъм отново повтарям.
Още малко ще напишете, че и скуирт оргазъм достигате, ама че дечковци.

97.   И аз мастурбирам от малка, но проблема при мен, че след мастурбация се чувствувам отпаднала.

98.   до номер 96, не е вярно, че малки момичета не могат да изпитват оргазми, аз започнах да се самозадоволявам от 6годишна и повярвай ми изпитвах си оргазъм!

99.   До 98 :D :D :D Не можете да го опишете, не знаете реално как се постига, ама и достигали.

Абсурд за 6 годишни, ако си някое хомо момченце си признай, тук е анонимно и не е необходимо да се представяте за момичета.

96 си е права отвсякъде. :)

100.   89, а ти какво търсиш в тази тема, това което ти правиш не е ли "омразно на Господа"? !

103.   Не е вярно номер 99, понякога се почва несъзнателно от много ранна възраст с всичките симптоми на постигнатият оргазъм.

107.   Аз имам един който адски много ме възужда, значи в банята може да се постави нещо меко на което да прилегнеш, може и директно на пода, пускаш крана който е от стената и се настаняваш под него така че да ти плиска клитора и около него, аз съм на 11 и се самозадоволявам от около 2/3 години

108.   Това с душа е вредно защото тялото свиква с този начин и в последствие при полов акт не може да изпиташ оргазъм!

109.   Имам чувството че тук коментаторите са от типа - ПЕДОФИЛИ , които помагат наистина на малките деца да се отворят още преди да са си изкарали Лични карти ! Да ви еба майката на всички вас копелета, или може би Един се занимава по цял ден да си пуска коментари във собствена тема, за да може днешното поколение да чете и да си мисли че е "Закъсняло" !
Само ще ви кажа че ВИНАГИ човек отговаря за действията си, както и си ги плаща след време, ако не тук на земята, гарантирам му че на оня свят ще си плати !
_________________________________________________________
Колкото до вас от 3 до 16 годишни момиченца " начетени " виждам, ако има такива наистина в тази тема, ще ви кажа че едно време още преди да навършат 9 години момчета и момичета са работели рамо до рамо до майките и бащите си де на полето, де из вкъщи, учили са ги да предът, шият, тачат готвят и всичко нужно за едно нормално развитие на един човек, който не знае още дали му се Пикае или Ака.
Така че не си мислете че интимният живот е по важен и от този как да оцелееш например днешно време. Бързата работа е срам за майстора, или по точно е Само за Майстора!
Момичета малки, докато сте малки си живейте и се наслаждавайте на живота, разбирам че сте заобиколени от чалгарски клипове и всичко свързано с оглупяването на един народ и опростачването, да не казвам и обезчестяването, но бъдете търпеливи, силни и мислете с главите си, не с "катеричките" си между краката ! Живи и здрави !

110.   Работели са но и са го правили, повярвай ми, тоеа е природа, от нея не може да избягаш.

111.   89 и отчасти 96- не сте редовни! Защо бъркате възпитание, вяра и душа с мастурбиране?? ! Разбира се, че нямат общо и много ясно, че е супер-кеф и полезно! На 28 съм и НЕ говоря глупости, за разлика от някои тук...! :( 97- много ясно, че след това ще се чувстваш отпаднала, напрежението и възбудата ги няма, затова се и заспива лесно. 98- Браво, хареса ми. :)

112.   И аз съм започнала от малка, сега съм на 14 и си го правя почти всяка вечер, когато си легна или когато не ми се спи, гледам нашите да са си легнали и започвам, правя го с пръсти върху клитора, след три оргазма заспивам като къпана. Няма нищо лошо в това, съвсем нормално е.

113.   Аз също съм в отбора, един уикенд родителите ми заминаха на почивка, аз останах сама с баба си, вечерта, спя в своя стая реших да мастурбирам, пуснах си и порно и цяла нощ го правих, успях да постигна 20 огразма с почивка между първата серия от десет, после спях до късно, до обяд и през деня ми беше отпаднало. Момиче на 13 съм.

114.   На 11 години съм ще правя 12, и не знам как да мастурбирам с пръсти, пробвах се няколко пъти не става, става само когато си търкам клитора с ръка, гледам порно и понякога когато си търкам клитора става долу горе но искам усещането да е все едно правя секс помогнете ми.

115.   До 114 - преди и аз го правех като теб, но от миналото лято открих че ми е много по-яко с една четка за коса.
Обикновено си галя клитора докато се подмокря много, след това си отърквам дръжката в путето да се овлажни. После си я вкарвам е дупето, девствена съм и продължавам да си галя клитора - свършвам много бързо така и оргазмът е много по-силен.
А най-силен оргазъм получавам ако го правя само с четката, без да се пипам отпред и се гледам в огледалото. Но го правя рядко - става по-бавно и трябва да съм сама вкъщи - нямам голямо огледало в моята стая.
Не знам дали е като секс - рано ми е за това на 15 съм. Но ако мислиш че ще ти хареса - пробвай.

116.   Що за глупости съветвате да прави момичето?

117.   Ехее аз го правя от 11 годишен (сега съм на 26) Правя го с един приятел в чата - полезно е

119.   Мъж трябва да те пипне момиче, мъж. А иначе щом те влече да пипаш пичето, пипай го наволя! Аз на твойта възраст лъсках като изоглавн.

51-70 от 70