Споделена история от Тинейджърски

Самозадоволяване
Здравейте! Аз съм момиче на 12 г.

Искам да попитам ДВА въпроса:

-Как да се самозадоволявам? (искам примери без краставици, вибратори и каквито и да са предмети отнемащи девствеността) Аз се самозадоволявам, но искам да видя дали има и по-хубави начини.

-Нормално ли е на 12 да се самозадоволявам?

Благодаря ви предварително и се надявам да имам добри резултати и отговори!

Коментари

1-50 от 70

1.   1. Всеки си има свои начин. Стимулирай клитора си, може и през бельото. Може да използваш някакъв лубрикант - възелин, слюнка, но най-важното е - мий си ръцете преди и след мастурбация със силен сапун, мий се интимно с някакъв душ гел за бебета (или друг продукт БЕЗ САПУНИ), но бебешките са най-добри като цена/качество.

2. Да, нормално е на 12 да мастурбираш. Продължавай! Това ще ти помогне да започнеш и по-късно сексуален живот. След първата менструация, ще ти стане много по-хубаво.

ж.27

2.   Питай майка ти и да видим тя как ще реагира.
Да ви се чуди човек, защо толкова бързате да ставате големи.

Кумчо Вълчо

3.   Аз се самозадоволявам от 11 годишна още, сега съм на 12. Не съм използвала краставици или тем подобни. Сега ще ти кажа как на мен ми е най-добре. Сама съм вкъщи (или е късно вечерта и родителите ми спят). Пускам си тихичко порно и слагам средния си пръст малко по-нагоре от клитора (само малко, с около 1-2 мм). След това като съм се възбудила достатъчно започвам да движа средния пръст наляво-надясно и така докато получа оргазъм. А докато се възбуждам си търкам вагината.

П.П. помага ми като си гълтам корема :)) А и е нормално (даже мисля че е и полезно) да маструбираш. Успех, дано да успееш.

4.   Здравей! Първо ще ти кажа, че девствеността ти се отнема, когато за пръв път момче проникне с члена си в твоето влагалище. Да, права си, че краставиците, вибраторите и другите предмети могат да ти разкъсат химена.

Отговор на въпрос 1: Можеш да търкаш областта около клитора ти с ръка. Аз обичам да правя следното нещо: Изваждам едно одеало, сгъвам го, сядам върху него и започвам да се клатя напред-назад, така че клитора ми да опира в одеалото. Много е приятно. Някои го правят и с възглавница. Понякога взимам една химикалка или четката ми и започвам да ги прокарвам през тялото ми - галя се с тях по ръцете, по гърба, по гърдите.. един вид си правя масажче. Това също е много приятно. НО!! ВИНАГИ си мий ръцете преди и след самозадоволяването, особено ако ще си докосваш интимната област, защото може да се замърси.

Отговор на въпрос 2: Нормално е, почти всички хора го правят или поне веднъж са опитвали. Някои дори и от 5-6 годишни са започнали да се самозадоволяват. Аз съм момиче на 13 и го правя от миналата година.

Мастурбирането е полезно за сърцето, за психиката /мен лично ме успокоява/ и за влагалищните мускули при жените. Така изучаваш тялото си и разбираш какво ти харесва и какво не, а пък и по-добре е на 12, 13, 14 и 15 да се самозадоволяш, отколкото да правиш секс с момчета/момичета. От мастурбиране никоя не е забременяла и никой не е хващал болести.

5.   Да нормално е на 12 да се самозадоволяваш. Значи лягаш на леглото примерно или някъде на одобно и започваш да ри разтриваш клитора, би трябвало да се овлажниш, после си пъхаш средния пръст във вагината и заповаш да го въртиш, след това пъхаш и другия и после и другия и така докато напъхаш показалеца средния и безименния, и после пъхаш същите пръсти и от другото ръка, докато другите са във вагината ти, след това зарочваш да мърдаш ръката си напред- назад и би трябвало да ти е притно, после вадиш пръстите и започваш освен масаж на клитора и леко потупване, аз така правя и е доста приятно сега съм на 14, само да те предопредя не бутай много навътре пръстите, защото може да се отвориш. И първо докато свикнеш вкарвай само по 1 праст това е от мен, надявам се да съм ти помогнала.

6.   Аз съм на 15 не съм много наясно с тези неща ама Номер 3 как така 6те полу4и6 оргазъм като си о6те девствена

7.   Аз съм момиче на 15 и от 6-7 гжодишна мастурбирам после като навърших 13 ми се е случвало и всеки ден да мастурбирам :D ама ми писна с тва мастурбиране, искам секс!

8.   Нямаше да коментирам и само щях да ви гледам сийра, ама не се сдържам и ще отговоря на номер 6.
- С кеф, разбира се! :D
Към авторката (щото не минава да го обръщам на чат и да не коментирам по темата) , взе, че стана нормално да се прави и от 10 годишни. А към другият въпрос пак ще отговоря изключително тъпо и кратко- с кеф, разбира се!
Зу-За

9.   Благодаря на всички!!!
Само искам да кажа нещо на номер 2 :
-Ами ти не си ли го правил/а? Всеки човек си има нужди!! Не спами и не обиждай!!!!

10.   Аз мога да ви кажа, че когато мастурбирате вместо да движите пръста си на ляво и на дясно, по-хубаво е когато го движите надоло и нагоре :) много по хубаво е :)

12.   Аз съм момиче на 12 години... и мастурбирам от скоро.. по следния начин.. вадя си одеало съвсем тънко... слагам го между краката.. и се обръщам на една страна.. след това му хващам единия край които епощи до гърбъми и започвам да правя движения назад напред... прави го по продължително време. и бъди спокийна че няма да дойде някои.. само бъди спокойна... дано бях полезна... УСПЕХ..

13.   Съблечи сег гола, притискай силно краката си един в друг от кръстосано полужение, усещането е много яко, можеш после и да пипнеш клитора с ръка.

14.   Аз мастурбирам още от десет годишна(сега съм на 14).. Много ме интересува дали от молив може да се скъса химена?
Първи въпрос : Аз се разкрачвам и започвам с пръст на пред-назад върху клитора. Невероятно е просто.
Втори въпрос: Да, нормално е!

15.   А аз съм момиче на 6 и мастурбирам от 5 години...
Абе я вземете да измиете чиниите и помогнете ма майките ви, пикли такива, а не да ми седите пред телевизора по цял ден!!!

16.   Да номер 14, можеш да се отвориш с молив, за това не го пави с моливът, не пъхай нищо вътре, стимулирай си клиторчето с ръка. Отварянето го остави за по късно, когато ще срещнеш специялното момче за теб. Целувки. КУПИДОН

17.   идеите ви са чудесни, но може ли още съвети? И един съвет за мен -кога да се самозадоволявам? Спя в една стая с брат ми (не по мое желание) и леглата ни са едно до друго. Това означава, че не мога да се пъхна гола под завивките. Помощ

18.   Към#17, можеш да го правиш в банята, но в никакъв случай не го прави тайно под заввките щом брат ти спи в стаятта ти, момчетата усещат това и ще стане кофти, братовчетка ми когато беше тийнейджърка, мастурбираше, когато идваше у нас да играем, притискаше и кръстосваше краката напрягайки се, мислеше, че аз не знам какво прави, но повярвай ми аз знаех, и едвам сдържах възбудата си, после тя отиваше в банята и продължаваше, а аз слушах на вратата, как бършеше с кърпички влагата от интимната си зона. Най добре го прави когато си сама, ако можеш отиди да спиш сама в друга стая ако е възможно. Целувки и много чувствени преживявания. Love

19.   Аз когато бях тийнейджър, спях с брат си в едно легло и си мастурбирах щом той заспеше, правех го под завивките или лягах на подът, поякога го правх като търках членът с краката си.

20.   Късно ти е вече да научиш нещо ново.
Скоро чух, че поради преждевременното им порастване, или поне желанието за такова, невежеството и глупостта на дечицата, курсът "Как Да Се Самозадоволявам По-Удовлетворително" вече се провежда в предучилищната, при шест годишните. Нали знаеш, за да са опитни.

22.   Може ли и аз да питам нещо, понеже въпросът ми е свързан с тази тема. Момиче съм на 15г. и не помня кога точно почнах да се самозадоволявам. В началото всичко беше перфектно, обаче след време нещо изведнъж спрях да изпитвам удоволствие. Проблемът е че не усещам нищо, но след дълга стимулация успявам да стигна до оргазъм, след което клиторът ми става много чувствителен и не може да се докосне повече. Искам пак да си върна предишното удоволствие. Дали е възможно и случвало ли се е при някой от вас. Също така искам да знам на какво се дължи това.

23.   Това е нормално, опитай да стимулираш клитора въпреки че е неприатен за пипане и ще получиш втори оргазъм, после вече възбудата нараства и можеш да стигнеш до десетина оргазма.

24.   Опитай под душа с душ слушалката.. просто е невероятно

27.   Това е съвсем нормално четох в една книга за млади момичета че през пубертета има хормон който ни кара да искаме да докосваме гениталиите си. Не е страшно 99% от младите момичета/момчета го правят. Важното е да не тръгнеш с момче на тази крехка възраст.

28.   искам да ти кажа само едно момче съм и искам да те лижа без да правим друго;звучи ненормално нали

31.   Аз пък мога да изпитам 10 оргазма един след друг,момиче на 16г. съм,веднага след като получа първия,продължавам да стимулирам клитора по учестено напрягайки се,просто е страхотно,мисля че всяка го може.

33.   Още си дете. Изчакай да пораснеш малко. Поне стани на 14.
Незнам защо някой хора са обърнали темата На подигравка.
Бъдете полезни.

35.   Здравейте аз съм момиче на 14 съм и се самозадоволявам от 8 годишна. Ще се самозадоволяваш за кратко още на 10 ми си искаше да правя секс, но чак на 11 си намерих партньор за това таа много е хубаво от тогава той ме разчеква всеки ден уникално е авв, а и пенисът му е 30 см

36.   От авторката:
Коментар 35 - Хахаха, благодаря ти за подигравката! Чекнел те всеки ден, пенисът му бил 30 см... ти си някой девствен чичко, дето само за това си мисли :*

37.   Здравейте таа на 15 съм и не съм се самозадоволявала никога нз май ме е и страх и искам да попитам боли ли как е преди да пробвам мерси предварително :)

38.   До номер 6 оргазъм е силно възбуждане. Може и да се получи ако си търкаш клитора никакви проблеми а за мастурбирането ми аз съм на 13 и от 10 годишна си мастурбирам (самозадоволявам) ми като си търкам клитора може и през бельото провала съм и с масажор такива каквито ги дават като подарък към космодиск слагам го върху клитора вклячвам и е уникално

40.   Незнам кога започнах но е прекрасно, и мисля че е полезно ще ми кажете ли и други начини

42.   До 37 много е яко чувството

49.   Ето един начин за мастурбиране Леко се разкрачваш, натискаш едновременно двете големи срамни устни така, че да изпъкнат клитора и малките срамни устни и започваш да се галиш и докосваш, да потупваш леко и да навлажняваш с лубрикант клитора. Галиш и мястото над него, малките устни и самия клитор като го притискаш от време на време с два пръста, все едно че го пощипваш. После пак го галиш и навлажняваш. Пипаш и пространството между малките срамни устни, подръпваш ги и пак с въртеливи дижения галиш клитор. Оргазмът е разтърсващ и жесток!

51.   Слагаш възглавница върху ръба на дивана, скачаш върху нея и започваш! Напред назад, напред назад - като си търкаш клитора в нея и готово. Аз така правя. :D

53.   до №35
да не си мислиш, че някой ще ти повярва, че ЦИТИРАМ:
но чак на 11 си намерих партньор за това таа много е хубаво от тогава той ме разчеква всеки ден уникално е авв, а и пенисът му е 30 см
ти си един превъртял дъртак който иска да се подиграва с момичетата тук

55.   Здравейте, аз съм на 13 и както повечето момичета се самозадоволявам от 10 годишна. Самозадоволявам се като пускам си порно лягам по корем върху муцуната на едно голямо мече (по избор гола или не) и започвам да се движа напред-назад. На мен мн ми помага.

62.   Аз също съм на 12 и се самозадоволявам... Чувството е много приятно, но като гледам порно и ми се иска да правя секс... Но има още много време да порастна :(

63.   Ето един начин, сядаш на стол, кръстосваш краката и ги изпъваш напред, слагаш ръката между тях и натискаш мястото малко над клитора като започваш силно да стискаш краката изпъвайки ги напред, оргазмите са разстърсващи, така можеш да свършваш до десетина пъти.

64.   Към No:55
Ето пример:Влизаш в банята, вземаш душ слушалката(ако имаш), пускаш малко по-силна струя и насочваш към клитора, но не дръж много дълго защото мускулите на краката ти ще започнат да те наболяват малко.

65.   Аз направих следното :
Понеже днес е адска жега и си позволих да седя по рокля.. бях в стаята си и си оправях косата..
И една фибичка от черните (.. не знам как да ги обесня.. тия с топченцето отпред) ми падна в краката, бях седнала на спалнята. Четох темата и реших да пробвам с нея през долните гащи да търкам клитора..
Такъв оргазъм получих, че 2 пъти изтръпнах.. по-силен дори когато мастурбирам с пръсти..
Момиче, 16г.

66.   Ще ти отговоря на втори въпрос - Напълно нормално е да се самозадоволяваш. Аз съм на 16 години, но започнах може би колкото теб - на 12-13 години. Пускам си порно - всеки харесва различно. Първо разгледай, виж кое те възбужда и го гледай докъто мастурбираш. След оргазма ти е спокойно. Аз например ако не мога да заспя мастирбирам и след това заспивам като къпана. Така че няма нищо вредно, напротив.

67.   Пробвaй в бaнятa
със слушaлкaтa нa душa може и дa мaхнеш слушaлкaтa по- яко е! Нищо нямa дa ти стaне и дa нормaлно е!

69.   Здравейте, аз съм момиче на 12 години и мастурбирам откакто се помня. Много е приятно чувството и ми харесва. Аз го правя по следния начин:
Гледам да съм сама вкъщи, пускам си порно и започвам да стимулирам клитора си. Или някой път слагам някоя голяма възглавница, лягам върху нея и започвам да се движа напред-назад. Не съм сигурна какво е да изпиташ оргазъм, така че не мога да ви кажа дали съм усещала това.

70.   Мила моя, на 12 си нормално, аз се самозадоволявам от 5 годишна и не ме е срам да си го призная
Това винаги ми е доставяло удоволствие, тогава си навирах сапуни и я пипах, сега отварям крака заставам на ъгъла на леглото или на рамката отгоре и започвам въртеливи движения. Усещането е върха, е поне за мен, която обича по силното притискане.

78.   Няма лошо в самозадоволяването, особено, ако човек е сам. Но по-голямо е удоволствието някой да те пипа по клитора.

84.   Абе деца, я се взимайте в ръце! На вашите години би трябвало да мислите за образованието си, а не за някакви неща,за които има много време да мислите. Според мен това никак не е нормално. За всичко в тоя живот си има време,поне пълнолетие навършете тогава ще го приема. На тия години се очаква да мислите,за свободно време да седнете да прочете някоя и друга книга,а не за " по - хубави начини " . Знам,че това са хормони в побертета и не виня никой. Но опитайте се да се откажете от това. Благодаря за отделеното внимание да прочетете това. Аре живи и здрави!

85.   До номер 84: Явно нищо не знаеш и изобщо не се поставяш на наше място.
Точно, защото са хормони няма да се ограничаваме, защото това искат нашите тела. Аз също започнах да се самозадоволявам на 12. Еми имам си успеха в училище, не съм лош човек, не пия, не пуша, не виждам това с какво ме е променило към по-лошо. То няма и как да ме промени към по-лошо, защото е полезно. Даже секс се прави около 17 и нагоре, а ти ми говориш да навърша 18 за да се задоволявам.

86.   Аз започнах от малка и винаги съм можела да свършвам много пъти имала съм над десетина оргазма един след друг дори и сега когато съм вече голяма мога да получа мултиоргазми.

87.   аз съм момче обаче като чета темата не можах да се здържа да не пиша тука абе вие момичетата маи не мате много морал още от никва възраст българия опада хора!!!

88.   до номер 84-ние мислим за образованието си, и според теб заради това не можем да изучаваме телата си?? Не мисля, че си прав/а. Телата са нещо много интересно за всяко младо момиче и е съвсем нормално и полезно да се опознават.

1-50 от 70