Споделена история от Тинейджърски

Не го разбирам
Момиче съм. Харесвам едно момче от лятото, защото разбрах, че мисли, че съм хубава. До преди това не го забелязвах макар че е един от най-харесваните. Постоянно говореше за мен-колко съм красива, колко съм сладка, каква хубава усмивка имам ит.н. Стремях се да не му обръщам внимание и да се държа на положение, а не веднага да се хвърля в прегръдките му. Даже не признавах, че го харесвам. Всички ме питаха как може да изпускам такъв шанс, шанса да бъда с едно от най-харесваните момчета. Но такава съм си аз- не се давам лесно и не обичам прибързаните неща. Даже се беше хвалил пред една приятелка, че сме си писали, а всъщност няма нищо такова. Бях доста изненадана, защото това е ТОЙ!!! И като казвам "ТОЙ" имам в предвид- точно той. Всички го харесват, родителите му са голяма работа, приятелите му са все хубавци, а аз така и не му обърнах внимание.

След известно време той спря... просто спря да ми обръща внимание или поне така го чувствам аз. Дали не му писна от цялата тази работа? Прекалено капризна ли съм? А дали не трябваше да му обърна внимание още в началото? Все въпроси без отговори. Не знам защо се обвинявам. И да върна времето назад пак нямаше да му се дам веднага. Ината ли ми пречи или просто така е било писано???

Коментари

1.   Според мен най-добре е да се съберете само 2-мата и да му обясниш че просто не си искала да прибързваш и че го харесваш, ако все още те харесва ще те разбере, късмет.

Иви

2.   Миличка имаш ли 15 още. 1-во харесала си го защото мислел, че си хубава ЛОЛ всяко момче, което мисли че си хубава ли ще харесаш, ако някой бездомник от казана те сметне за хубава и него ли ще харесаш, 2-ро игрички на малко дете. Какво се правиш на "недостъпна" или се харесвате или не - Това е, без игрички, без овъртане, на негово място и аз щях да ти бия шута; 3-ти си си напълно виновна и ако момчето има 1 функционираща мозъчна клетка ще се откаже от теб и ще тръгне с някое от своите обожателки и 4(последно) твоето не е инат, не е и съдба това е чиста глупост и детинско поведение не заслужаваш момчето

3.   Ти си идиот. Разбери това и ще се оправиш. Засмили се малко бе, мозък имаш ли? Това получаваш като се правиш на интересна, и го режеш всеки път. Принципно мъжете разбираме от дума, щом не покажеш интерес след примерно седмица унижение от наша страна, ние те забравяме, и то доста бързо. После ходи реви на някого как никой не те обича. Ти се взимаш за важна, велика, най- във всичко... не разбирам идиоти като вас. Изпускате шанс след шанс защото все едно живота ви зависи от манията ви за величие, а после ревете защо нищо не се получава, как вие излизате жертвата и незнам си какво. Ми продължавай си бе.

Death_Blade ^

4.   Я да ти отговори онзи дето все праща статии за "женските номера"!

5.   да ви таковам женските номера. правите се на недостъпни по супер малоумен начин и после се чудите що гъбите момчето. много ясно, че е загубил интерес, като не получава никакъв отговор от другата страна закво да продължава при положение че има много други които го желаят.
не го била разбирала...

6.   "той" е просто поредния бройкажия а ти щеше да си поредната му жертва
с която да се хвали пред всички...
не бих се учудил ако почне да разказва че си му била поредната бройка и ти е бил шута....
така че добре си направила и не се води по това което казват хората
ако другите девойки около теб искат да са му бройка прав им път =]

7.   Всъщност нещата са много прости - първо се питаш дали искаш да си с него или не искаш. Ако не искаш - казваш му го, и въпросът приключва. Ако искаш, следващия въпрос е дали и той иска. Разбираме, че иска. След като иска - правите квото правите и това е.

Всичко останало са напразни движения във въздуха на човек, който не е наясно със себе си. Много ми е интересно как точно очакваше да се развият нещата занапред? Той да продължава още 5 години да ти се моли ли? Ако беше последната жена на света, може би, но след като сама казваш, че всички търчат след него, малко няма логика, а? Такива надувки като тебе винаги накрая го ядат дебел.

Кубрат

8.   На 17г. съм. Благодаря на редките случай, които ме подкрепиха. Тук може да ми се правите на адски разбиращите, но всъщност може би сте от онези момчета, които не излизат от вкъщи.
И не съм надувка!!! Просто не исках да съм, като останалите, които търчат след него. Сигурна съм, че съм една от многото, на които е казвал: "Леле, колко си красива! ". Пък и не го харесах само, защото го е казвал. Ясно ми е, че не съм единствената обсипвана с хиляди комплименти. Харесах го.. и аз не знам защо.. Просто ей така! Винаги ли трябва да има причина. Не, не всичко си има причина- Някой неща стават интуитивно. Изглежда, че на много им липсва рационалното мислене.

Аз искам съвет, а не упреци. Запазете си жалкото мнение, МОЛЯ!

9.   "Някой неща стават интуитивно. Изглежда, че на много им липсва рационалното мислене. " Е по-голямо противоречие в две изречения едно след друго трудно можеше да има.

Ако на някого му липсва рационалното мислене, то на теб.

А, и впрочем ако искаш хората да си запазят "жалкото" мнение, тогава просто не ги питай за мнение! След като питаш, ще получиш мнения от целия спектър.

Кубрат