Споделена история от Тинейджърски

Ще ме погледне ли отново?
Здравейте! Редовно следя този сайт ии реших и аз сега да ви помоля за съвет. Първо, аз съм 16 годишно момиче. От известно време харесвам едно момче и истината е, че за първи път изпитвам нещо такова към някой. Според приятелките ми, той също ме харесва, преди да се запознаем идваше да седи на етажа, на които сме ние ( В училище де ) иии аз като по-смела реших да ида и да го питам защо постоянно седи там-и той ми каза " заради теб" .
После започнахме да си пишем всяка вечер, разменихме си номерата, пишем си СМС почти всеки ден.

Проблема е, че аз съм много странен характер ии много се заяждам с него. Той никога не ми е казал нещо, за да ме засегне. На моменти обаче си мисля, че вече му е писнало от мен. Когато се срещнем ми се усмихва винаги, поздравява ме, но винаги става така, че когато тръгне да седне при мен или нещо такова, винаги нещо става и аз трябва да вървя.

Вчера примерно той идва при мен, а моите приятелки ми викат " Айде да ходим, че ще закъснеем за час" ( понеже тия часове са ни в др. училище) и става някакво гадно. По принцип той ми прави някакви намеци, но според приятелките ми "няма" смелост да дойде да говори с мен, заради моето държание спрямо него.

И така днеска аз реших да говоря с него, ама той не дойде ии му написах СМС. Казах му, че вече ми е омръзнало от детското ни държание и си му признах, че го харесвам. Само че, той не ми отговори и не знам какви си е помислил. Според вас дали сега отново ще ме погледне илии не?

Коментари

1.   И аз съм същата като теб! Само че съм на 15. Както и да е... Та и аз постоянно се заяждам, не знам защо, но много го харесвам. Казвал ми е, че се чувства гадно като постъпвам така, но и аз не знам защо го правя, просто съм си такава. Та според мен има симпатии към теб, обади му се. :) Нищо няма да загубиш. При мен е обратното, той ме харесва и постоянно ми пише и ме търси, докато аз се дърпам, въпреки че много го харесвам. Ех, объркана работа, пубертета яко ни тресе. :Д Според мен те харесва, може би го е хванал срам и не знае как да постъпи. Говори с него, поеми инициативата ти. :)) Успех :**

2.   А ти като чуеш „заради теб” какво по- ясно искаш. Ще те погледне, естствено, ясно е, че и той те харесва. Ама мен друго ме притеснява. Заядлива си, добре и аз съм понякога така, но се старай да не го правиш с него, защото ще му втръсне. Успех, дано да се съберете ;)

3.   Здравей! Аз мисля, че го е страх да ти пише, защото не иска да се повтарят тези недовършени срещи. Според мен е най-добре да ти отидеш при него и да му споделиш чувствата си.
Той очаква да направиш следваща крачка, така че мила направи го.