Споделена история от Тинейджърски

Той харесва най-добрата ми приятелка
Здравейте. Аз съм момиче на 13 години. Харесвам едно момче от моя клас. Той е много добър, мил, умен, сладък...
Проблемът не е в това как да му кажа, че го харесвам а, че той харесва най-добрата ми приятелка! Един ден когато дойде на училище тя ми каза че той и е предложил да станат гаджета. Когато я попитах какво ще му отговори, тя ми каза, че сигурно не защото не го а харесва. В което съм убедена. На приятелеката ми много често и се случва да боледува 1-2 пъти на две седмици, затова когато я няма той обръща внимание само на мен, прави ми комплименти, държи се мило, подкрепя ме, защитава ме, когато ходя за закуски в междучасието той идва с мен, понеже по физическо играем футбол с момчетата колко и {странно да ви звучи}той винаги ме избира в неговия отбор и въобще си прекарвам много добре! Но когато приятелката ми е там той не ме забелязва и постоянно говори с нея в час(седят на един чин). Когато ги гледам се чувствам ужасно и ми се ще да се махна! Моля ви посъветвайте ме как да му покажа че ми е неприятно когато флиртува с най-добрата ми приятелка и как да го накарам да ме забележи дори когато момичето което харесва(приятелката ми) е там?

Коментари

1.   Ако тя го отреше, си ти наред, но ако продължава да си говори с него, тя му дава надежди и той няма да ит обърне внимание, много е гадно да попаднеш в подобна ситуация, тази година аз си падах по едно момче, и отидахме на екскурзия, аз се изморих и той ме носеше на конче през гората - незнам как не му е било тежко като бях 49 кг - често го питах дали му тежа, той винаги казваше, че съм лекичка кат перце където имаше камъни слизах естествено, стигнахме аз съучениците ми, приятелката ми, 8-ми клас - от който е и момчето, аз съм 7-ми - тогава си мислех, че и той ме харесва, но ето, че притялката ми се оказа по - привлекателна за него, той започна да си говори с нея, наблизо имаше водопад с нещо като езерце отдоло - леше дълбоко около 1 метър - той я метна там започна да я плиска с вода, тя се забавляваше, аз се чуствах много гадно, после се направих че не ми е пукало.
S. I. S.

2.   Пф.. и аз съм така.. никога не съм спирала да харесвам едно момче а то първо харесваше едната ми най- добра фр, , сега другата, но мен никога! Много ме боли :(

3.   Преживяла съм нещо подобно
Приятелят ми обаче харесваше неговата най-добра приятелка, която за жалост не искаше нищо повече от това да си останат само приятели...
Той тръгна с мен само защото искаше да забрави нея..
Но явно не се получаваше, в началото явно бях сляпа или по точно не толкова превързана към него и не осъзнавах как той я занимаваше пред очите ми, но след времето това всичко си пролича бяхме заедно 1 година и 4 месеца..
Карахме се постоянно бях му влязла в фб-ка
и прочетах чата му с най-добрата му приятелка
и там видях нещо което ме накара да загубя доверието му
той и беше писал, че вече се чуди дали иска да е с мен и че не е много щастлив с мен но бил свикнал с мен затова още не е скусал с мен.. когато му казах какво съм видяла той се управда така : Не го мислех бях ядосан
Опитах се да му повярвам но не ставаше всеки път се сещах за това и започвах да плача
Още стоя и се чудя дали наистина не ги е мислел онези неща които е написал на най-добрата му приятелка
Болката ме изгаря..
Когато се сетя колко много спомени сме имали заедно просто се разкъсвам отвътре
И накрая всичко просто сякаш се изпари
Днес отново сме непознати
А той продължава да харесва най-добрата си приятелка, е надявам се поне и тя да го захареса и нещата между тях да потръгнат поне той ще е истински щастлив
Затова преди да тръгнеш с момчето в което се сумняваш, че харесва твоя най-добра приятелка.. първо се увери дали наистина е така и тогава тръгни с него а не като мен да се превържеш към него и да разбереш, че харесва най-добрата си приятелка и да страдаш
Смятам, че твоята и моята ситуация съвпадът... :)

4.   За да сте квит харесай най-добрия му приятел и готово..да ти имам проблемите....

MJ

6.   Така...С моята ндп си харесваме две момчета които също са ндп.Та аз харесвам единия ,а тя другия.Съответно ндп то ми беше отрязвала първоначално момчето което тя хар,а сега той нея.Тя ми показа най -добрият приятел на момчето което тя харесва(дори ако сте се объркали)и ние си писахме ДВа три пъти и започнах да го харесвам(да сега ще кажете как може ,та вие не сте се виждали)(просто беше мой тип,защото е леко трудно в днешно време да намериш високо момче като си високо момиче или поне в моят край та беше висок,мил и т.н)Според мен той харесва най-добрата ми приятелка ,защото не спират да си пишат,контактуват(тя не го хар).Въпросната ми пр знае ,че го хар намекнах ги ,че ревнувам ,защото тя буквално си пращаше какво си пишат(и нещата не бяха ок).Знам ,че тя не иска да страдам,но с извинение толкова ли си тъпа да не разбереш ,че ревнувам като ти намекнах поне 3пъти....Гадно е ...слушам тъжна музика...не знам какво да направя и не го пожелавам на никой.Хора като мен не биха са скарали с ндп то си за момче.Именно за това страдам и не споделям чувствата си...