Споделена история от Тинейджърски

Хванаха ме с приятеля ми в спалнята
Здравейте,
Директно започвам с историята, че вече откачих. На 16 съм, момиче. Имам си приятел. Хормоните ми не са наред. Той дойде в нас, правихме, каквото правихме... в крайна сметка, бяхме в спалнята - аз по дънки и сутиен, той същото, ама без сутиена :Д И дойдоха нашите, отварят си вратата влизат.. изненада. Не реагираха, затвориха вратата, излязоха.

Така си минаха 2 дни- почти не ми говорят, не ме гледат в очите, питам ги "Има ли проблем? ", те: "Не, мишка, няма нищо"... И 'айде пак същото. Писна ми вече. Или да ми се скарат, или да се държат нормално. Нямаше да се стигне до секс, но как да им го обясня, като дори не ме поглеждат? -. - Поне излезе едно положително нещо- научиха се да чукат.
Както и да е, благодаря, че прочетохте ''проблема'' ми, моля за съвет, ако някой може да ми даде такъв.

Коментари

1.   Поздравления :)

2.   Въобще не им се обяснявай, че не се е стигало до секс и ала бала.. Няма да ти повярват ;) Просто поговори с тях и им кажи да престанат с това тъпо поведение.

3.   СТ1: хахахаха:D Аз живея само с майка си и имам късмет че е невероятна тя такива неща ме е хващала да правя и ще ми ги припомня цял живот сигурно но това си е нашия начин по който се разбираме. Хващала ме е даже и секс да правя така е като не ми се заключва вратата.... Няма от какво да се притесняваш не могат да те погледнат в очите или да ти се скарат защото тях ги е хванал повече срам от теб много смешно но истина.

4.   Не мисли, че те не са имали дълъг разговор по въпроса и са взели решение, че вече си голяма и нямат право да навлизат и обсъждат сексуалния ти живот. Всичко си е както преди, само в твоята главица е различно, шокирана си, че не са ти се скарали, видяла си, че е било тъпо да се криеш досега и искаш да коментираш ситуацията, но те абдикират според теб. Погледни нещата от друг ъгъл и виж, че всичко си е както преди но с изключение на това, че темата не се коментира.

5.   Абе малка си за такива неща, не мисля че ще реагираш по по-друг начин, ако един ден и ти завариш дъщеря си с приятеля й в леглото, да се натискат ;)

6.   Просто се правят, че нищо не се е случило. Не искат да захващат темата. Те не пасат трева хората... просто щом са почнали да чукат значи са осъзнали, че може да си заета в стаята с приятеля си. Щом не са ти казали нищо значи всичко е ок

8.   Номер 1 - поздравления за какво?? - Мила може би са шокирани от това което са видели, дори и да сте се целували пак са решили някоя глупост, това са родители все пак, винаги си мислят най - лошото, а иначе не се притеснявай, кажи си им всичко направо.
S. I. S.

9.   И аз като номер 3 мисля, че просто родителите ти ги е досрамяло от самите тях, че са те притеснили в такъв момент и затова не искат да те поглеждат в очите. Неудобно им е. Явно досега не са си давали сметка, че ти имаш право на собствен живот и лично пространство, в което те не е редно да нахлуват. Сега са го осъзнали и им е станало неудобно, че един вид досега са те имали за по-малка отколкото си. И това, че вече чукат (на вратата - пояснявай се :-) ) е доказателство за това. Ако искаха да ти се скарат, щяха да го направят, щом не са, значи приемат всичко нормално. Както е и редно да бъде, радвай се, че е минало без истерии.

Ако чак толкова ти е неприятно от това, че не те поглеждат в очите, просто бъди смела и започни ти темата. Кажи им, че ти е неприятно и че искаш да можете да се гледате очи в очи. Кажи им също, че не им се сърдиш за оня ден и че всичко е наред.

Ето за това номер 1 ти каза "Поздравления". Казвам ти го и аз.

Кубрат

10.   Кво си се сдухала толкова те на времето също са го правили твоите родители пак сигурно и сега го правят.
А за теб е нормално вече си на 16