Споделена история от Тинейджърски

Възможно ли е да съм лесбийка?
Момиче на 14 съм. Не ме влекът момчетата, но пък ми харесва да знам че някое момче ме харесва. Никога до сега не съм се влюбвала... не че то на тая възраст.. Но пък не изпитвам чувства и към някое момиче. Ох, не знам какво да си мисля вече... а и когато гледам порно, предпочитам да е с момиче... вие как мислите възможно ли е да съм такава?

Коментари

1.   А момичетата влекът ли те?

2.   Не, не ме влекат. Просто когато видя някое много хубаво момиче си казвам.... колко е хубава, при момчетата много рядко се случва и то за някое момче, което е много мноооого готино. Не знам и аз....

3.   Аз съм момче и ще ти кажа, че още е рано да се каже дали си лезбийка или не. Просто на твойте години не можеш да се влюбиш истински. Когато станеш на 17-18-тогава трябва да видиш.

4.   Всичко това е нормално за възрастта ти. Влюбването на твоята възраст е голяма доза измислица. Все още сте деца и е съвсем нормално за момичетата на тази възраст да чувстват по-голям афинитет към момичета, а за момчетата - към момчета. Все още се развивате и това са нормални фази. Не значи, че си лезбийка ни най малко.

5.   Аз съм на 18 и още не съм се влюбвала, много не вярвам и в голямата любов де.

Но не мисля че харесването на момиче те прави лесбийка. Сега като видиш хубаво момиче как да си изкривиш душата че е грозно, но повярвай не си лесбийка.

6.   И аз бях така, все по момичета се заглеждах и се притеснявах като теб. Но това се промени.

7.   Едно семейство очаквали дете и отишли на лекар.
-Докторе какво ще е. Момче или момиче?
А докторът отвърнал:
-Ааа, не се притеснявайте. Те като влязат в пубертета, сами избират от кой пол да са! :)

8.   Не може да си лесбийка само защото не си се влюбила
в момче досега. Абсолютно съм сигурна, че ако някое
от онези момчета за които казваш, че са много готини те
заговори и започне да те сваля няма да почнеш да мислиш
за симпатичното момиче на отсрещния тротоар. Спри да се тормозиш за това.

9.   може да си би

10.   И аз сам на 14 имам същия проблем

11.   На 14 ... Аз съм на 12 и имам този пробем ! Не знам просто какво да правя! Имам приятелка, която много ми харесва. Просто не знам... до сега не съм казвала на никого, защото мислех, че ще ми се смеят. И все още мисля така... И аз също не съм харесвала до сега нито едно момче. Ами ако съм лесбийка !?! ;(

12.   ОМГ... Не мога да повярвам че си направих труда да прочета всички тези глупости! Аз съм на 24 влюбвала съм се в момчта; ходила съм с момчета; спала съм с момчета... Знаете ли кога разбрах че съм лезбийка - когато се ВЛЮБИХ в ЖЕНА ! След това неможах повеюе да погледна мъж - ето това е да си лезбийка ! Какви са тези глупости - на 14 била, на 12 била, ама това било странно, унова било странно... Какво ви става бе хора ... Пък и говорите за лезбийките все ено са нездрави или ненормални хора! Това каква е сексоалната ти ориентация няма никакво значение - или поне така би трябвало да бъде!

15.   Да наистина е малко тъпо щом имаш съмнения пробваи .. ;) аз съм на 13 и когато ме целуне момиче полудявам .. разбира се че това е един от начините да провериш своята секслалност. А и спокойно няма нищо лошо в това важнто е на теб да ти харесва.. :)

16.   И аз съм като теб. Но съм се се влюбвала. Не се притеснявай.. според мен е нормално. Това е просто преценка на конкуренцията. И това, че искаме да сме перфектни и момчетата да ни заглеждат. :) Според мен е нормално.

17.   Според мен ако само си казваш ,,ах колко е хубава" това не означава, че си обратна. Но ако имаш чувства, така де истински чувства към някое момиче, тогава е възможно да си лесбийка или както в моя случай би сексуална :))

18.   Не си обратна, това ще е временно. Или ако не се вманиачаваш успех!

19.   Аз пък съм си лезбийка на 13год съм и харесвам момичета а не момчета имала съм гадйета момчета но са само за пред хората иначе харесвам момичета

20.   Може да си, може и да не си. Няма значение дали си лесбийка или не. Важното е да се приемеш такава, каквато си.
Едно време и аз обичах да гледам порно. и ми харесваше повече ако е с жени, но съм тотално хетеросексуална. Сега не гледам порно. Ако ми се случи, не гледам с жени, защото не ми харесва. При теб е просто етап от половото и емоционалното съзряване.

21.   Ми според мен може и да си такава.... :(но нама лошо

22.   е все пак е било преди четири години и няколко месеца сега как си с ориентацията? притеснявам се защото и аз имам същия проблем даже имам гадже момиче и правим сериозни неща с нея.. искам да знам дали е временно

23.   ее неграмотни хора -_- лезбийка абе ей пише се леСбийка със С едно такова голямо С а не З нямам думи просто -_- Още повече до номер 12 на 24 си и допускаш правописни грешки.. накъде отива България..

24.   Аз се целувам непрекъснато по устата с едно момиче и не мисля, че съм лесбийка така, че и ти определено не си.

26.   Може да прозвучи смешно но ако предпочитам да гледам порно с лесбийски и сънувам как се целувам с език с момиче това прави ли ме лесбийска? И аз съм на 14 и се боя дали съм обратна затова се успокоявам с това че хормоните ми с в повече но все пак искам съвет? Благодаря предварително! :

27.   Първо какво от това като сте лесбийки няма нищо лошо, срамно и тн. И второ не си лесбийка :), а за да се увериш напълно просто пробвай първо с момичее после с момче просто целувка с език или да се позабавлявате :)))

28.   Никога не е рано да разбереш... Ако е твърде рано да знаеш, че си лесбийка, тогава не е ли и рано да разбереш дали си хетеро? Но това което авторката е написала не е никакъв признак на хомосексуалност.. За да си лесбийка трябва да имаш чувства към други момичета.. Аз лично съм хомосексуална и знаех за това от както бях на 12. Когато видя хубаво момиче си представям как бих могла да съм с нея.. А колкото до момчетата, няма да си кривя душата, някой са наистина големи сладури, но не съм привлечена към тях изобщо. Може би, искам да съм като тях, за да може да си хващам гаджета по-лесно. :D