Споделена история от Тинейджърски

Романтичен, но самотен!
Всички си имат гадже, само аз съм самотник. А не е честно! Много по-гадни момчета от мен имат гаджета. Онзи ден, на спирката на автобуса едно момче и момиче гаджета чакаха заедно с мен. Момчето уж на шега се закачаше с момичето с простотии от рода на "Ща нанижа на чадъра", "Пай са да не те наръгам". А аз не искам много - искам момиче с което да се гушкаме под чадъра на някоя пейка в парка, лятото да гледаме звездите на морето от плажа или ако не сме там - от планината край моя град, да й галя косите. Дори не е нужно да е красива или секси - влюбвал съм се и в невзрачни момичета. Сигурно съм последния романтик в тази държава, а момичетата не го и подозират. Твърде заети са да тичат след лошите момчета, а после като ги наранят идват тук да си изливат яда. Не, не всички мъже сме като тях, но повечето от вас просто само за шумните простаци имате очи. А за мен остава само гушкането на завивките, вместо да гушкам топло нежно женско тяло с което да се сливам в едно.

Коментари

1.   Имам същия проблем помагаите

2.   Така е търчат след онези и после реват и викат, че мъжете са боклуци. Ем мда като ви е толкова акъла да търчите след е*ачите не ревете после. Не се притеснявай и за тебе ше се намери момиче.
Аз не съм романтичен, но не съм и някав лош бияч и е*ач. Чувствам се и аз като теб, но просто стискай тези чувства в душата си и не показвай. Да се надяваме, че и за нас ше се намерят момичета ;д

3.   Уникален си, не всички момичета сме такива, огледай се, може би онова пухкаво русо момиче, което свежда глава щом я погледнеш те чака да я обгрижеш с внимание и нежност :)

4.   Гушкането на завивките звучи мааалко банално но иначе те разбирам. При нас в повечето случай се чака малко по-дълго време изглежда. Имай търпение, викат че си заслужава..

Death_Blade ^

5.   Не си единствен не се притеснявай. Но и аз съм така като гледам другите момчета не правят нищо специално от сорта да им подарят цветя или да им напишат поема. Тях не ги интересува нищо от този сорт и пак печелят момичето. Има нещо нередно в тази държава

6.   Проблемът ти е, че си прекалено нежен. Не се опитвам да те обидя - и аз бях така, но като се стегнеш малко и започнеш да се държиш малко по - тежко ще ти се усмихне съдбата. Знам това защото сам съм го изпитал, бях голям романтик, но когато започнах да се държа по-тежко си намерих гадже на следващата седмица. Надявам се да ти помогна :)

7.   И аз съм така ама какво да се прави, тва е живота.

8.   Всяка жена първо гледа как ще я начешят и после търси романтика. Липсата на качествено чесане не може да се замени с романтика, цветя и шоколадови бонбони освен при фригидните дами

9.   До 8 - защо винаги противопоставяте романтиката и секса, толкова ли ограничени хора има в тази държава? Това че искам да се лигавим и гушкаме не означава, че ако ми се отдаде не бих я скъсал от як секс. Не знам защо трябва да е или едното или другото?

От автора

10.   Виж сега, момичетата обичат романтиката, но търсят мъжкаря! А именно-силен, смел, защитаващ мъж, а ако е и романтик-чудесно. Бъди по-твърд при запознанства, излъчвай сигурност, мъжественост, пък като се опознаете-покажи, че си и романтик. Успех!

11.   Като момиче мога да ти кажа, че не е в това проблема.
Просто може би романтичните момчета са по-срамежливи и не правят първата крачка, а другите успяват с нахалство. Бъдете малко по-активни, заговаряхте момичета, канете ги на срещи, пък бъдети и романтични, но нека сте и активни-не става само с романтика. Трябва и действие:)

12.   Всеки си има половинка, но явно ние си плащаме нещо от миналия живот. И то, най-вероятно е лошо държане към момичетата. И сега сме романтични, но сами.
Но ще си намерим половинките, спокойно, айде да не се отчайваме. Има време. Ония като са обвързани да не би да мислят за нещо по-сериозно от секс?
Вместо да се хванат в ръце и да си изградят сериозна връзка, да помислят за бъдещето и т. н. те само ги мъкнат момичетата по 2-3 седмици и после айде другата.
Глупави са. Повечето са такива.

13.   Повярвай ми, една част от момичетата, може би искат същото, но позьорство ги привлича. Номер 2 е доста точен в коментара си, ама няма смисъл да се правим на клоуни. Те губят от тая работа, ако те не знаят какво искат... ти поне знаеш. :)

14.   До 10 - от какво ще я защитава, да не живеем в средновековието? !? ! Искаш да кажеш, че жените не могат да се защитават сами ли? !?

15.   Хм.. ами явно все още не си намерил момичето за теб или просто тя е около теб, но не си я забелязал. Какво му е лошото че си романтичен, напротив аз съм "за" романтиката. Това може само да ти помогне, а не да ти навреди. :)
момиче, 17

16.   За жалост си прав. Не знам защо жените тичаме все след някакви отворени глупаци... може би защото те ни бягат повече от вас... и това още повече ни дразни.

17.   Ти си един от последните романтични ексемпляри... както и момчето, което харесвам... (хихи) Ти ще си намериш половинка за целия живот... А онези момчета за 1-2 седмици... Ти ще си търсения след години.

18.   Така е, като момиче ще ти кажа- на тази възраст романничните момчета не вървят особено. Винаги съм си мислила, че харесвам мили и ромнатични момчета, че те са идеални за връзка... Ами пусто като забелязвам само тези, които далеч не са такива. Просто е, някои може да не си го признават, но повечето момичета ги привлича даденият индивид от мъжки пол да показва сила, мощ, сякаш да ни пази или нещо подобно. Отдавна не сме пещерни хора, но си ни е заложено дълбоко и на подсъзнателно ниво това се търси. А пък за лошото поведение, аз не харесвам някакви баш простаци, такива ме отблъскват тотално.
Просто, когато някое момче се държи мило, винаги си предлага помощта, услугите, изслушва всички глупости и т. н. - просто НЕ е забавно, няма тръпка, нямаш чувството, че си си хванала и опитомила лошо момче, такова което трудно бива задържано. И ето това е тръпката, за това повечето момичета харесват типове, които се държат гадно и грубо. Разбира се, за по-дълга връзка момчето трябва да си промени държанието, защото става тъпо така. И тъй като повечето лоши момчета не го правят, на мацките им омръзва и връзката приключва бързо-това е.
Разбираш ли, не ти казвам да не си романтичен и мил, това са хубави качества. Но ги покзвай само след като вече си започнал връзката с даденото момиче, тогава ще се приемат повече от добре. Просто, когато харесваш някое момиче, бъди леко по-сдържан, разсмивай я, пак показвай на моменти джентълментство, но не предлагай всичко на тепсия. Така няма да си интересен, а и ще реши, че щом с всички момичета се държиш така, не си струваш. Чувството няма да е като това да знае, че е положила усилия да е с теб.
И наистина момчетата, които постоянно се държат мило, дават ми да минавам първа, дават ми домашните си, постоянно взема ли нещо питат "Ама тежи ли ти, дай да го взема аз", или пък само докато говоря с някой какво ми трябва, те вече ми го носят и това без да съм ги молила е ужасно изнервящо. сякаш съм саката и не мога нищо сама, а да, и също така доброто поведение от страна на момчетата(имам предвид, когато е нон стоп) се приема за даденост и директно минават във "френд зоната".
Докато едно момче, което се държи нахакано и непукстски и не се отнася с мен като нещо чупливо, ми привлича много повече вниманието.
Иначе след време, когато искаме нещо сериозно ще започнем да ви търсим много вас. :D

19.   Спокойно де... :) Роматичните душици, малко късно става, но все пак изживяват и своето щастие =) Ооллл... не че момичетата са твърде заети, прости в началото те искат да лудуват, хващат се с неподходящи момчета с безкорисната вяра че ще ги променят, демек все едно ще покорят висок връх :)) А и доста момичета, обичат да са център на вниманието! ... А в теб виждат едно нормално, твърде нормално и обикновено момче, което е по-скромно. 90% от момичета които ще ти хванат окото, ще са разкрепостени и свободолюбиви, те ще имат очи само за "силните и готини" външно момчета! ... Ти виждаш тях защото те живеят да се показват, а момичетата които биха те разбрали и харесали, са малко по-скромни или по-заети и не си губят времето с груби и студени от тип "лошо момче" :)) Повярвай, когато си сам, си мислиш, "те всички си имат накой", уви, не е така :) Момичетата с красиви и роматични души, са като теб :) Са също сами. Защото се колебаят с кой точно да бъдат, а и се страхуват чувствителните им сърца да не бъдат наранени. Има ги и от други тип, "вечно готини момичета", който пък са самотни, въпреки че се хващат и сменят през три месеца "готините момичета с които са" :D

Ta... запази роматичната си същност, ама и вземи че стани по-смел де :) А не само да чакаш и да се надяваш, и ще видиш че скоро няма да си сам :)

~winterfire~

20.   Знаеш ли? И аз съм романтичка. И аз искам момче, което ще ме подкрепя и разбира. Да правим романтични неща. И най - вече да не е някакъв дето е с мен и след 4 дена да ме зареже. И с него да бъда себе се. Имала съм много гаджета, но се чувствам странно. Тоест не мога да се отпусна и да бъда себе си, ами се правя пред тях на някоя друга... човек, който не съм и няма да бъда. Надявам се всеки да намер половинката си. Късмет! :Д

21.   Автора: Вече ще пребивам и унижавам жените... щом не става с добро...

22.   Виж сега, повечето момичета обичат провокирането. Опитай се да ги провокираш, но също така в някои моменти да си покажеш романтичната душица.

п. п - между другото на колко години си?

23.   Опф, въобще не слушай онези, които ти казват, че "си прекалено нежен". Вярно е, че момичетата искаме закрила от момчето до себе си, но това никак не означава, че не искаме той да е романтик като теб. Всъщност много ми се иска да се запозная с теб и да те опозная, но не знам как, тъй като в този сайт лична информация не е позволено да се дава...

25.   Аз мисля, че са малко момичетата, които харесват момчета като теб аз винаги съм си мечтала за такива романтични моменти.. И винаги търся момчета като теб. Падам си по романтиката, но сега има много малко момчета като теб...

^^green girl

26.   Моля пишете си годините :D
Виж, за някои ти си мечта а за други не, аз затова сам сама защото всички около мен са груби и т. н. знай, че после на теб ще завиждат.
А тези които си тарсат гадже са от София и са под 18 и над 14 да ми пишат на **** (skype) Михаела от София на 15

Модератор: Не публикуваме лични данни.

27.   Не всички момичета сме такива! .. Смисъл.. Признавам си и аз си падах по "Лоши" момчета.. НО разбрах, Че имам нужда от нещо повече.. : ) Бих ти дала скайп Ако искаш да споделиш Още нещо.. С удоволствие бих те изслушала.. Но..

П. С. Уникален си не се променяй.. Просто от време на време бъди По.. Как да го кажа.. По-твърд.. А след това показвай романтичната си срана.. Момичетата харесват Когато са сигурни, че момчето до тях може да ги защити ; )

yCMuxHaTa : ) [Ewa]

28.   Аз все търся такова момче като теб, което да не е простак, а мен ме харесват именно такива... Не знам какъв повод им давам, нито се откроявам, нито съм надута, нито съм кифла, дори съм си нямала гадже, не знам.... Дано си намериш момиче, което да те обича, защото много момичета харесват такива момчета като теб :)

29.   Виж сега аз какво ще ти кажа.
На твоята възраст съм горе / долу.
Може да ти се стори грубо, извинявам се предварително.
С времето научих, че трябва да приемеш, че си мъж, че искаш жените сексуално ( е не да си като простаците " Ще те клатя като гладен циганин... " ). Да не ги поставяш на пиедестал. Смелите си имат всичко <3

*ManInBlack

30.   Хах къде такива момчета като тебе? Защото нещто в моя град не мога да ги открия. Всички тръгнали след тез кифли :( направо е тъжно, като виждам какви ги харесват другите момчета. С гримче, с цигарата, с лъскавите дрехи, абе с една дума пропаднали :(

31.   Не всички момичета, харесват лоши момчета ;)
Даже аз лично познавам много момичета, които предпочитат романтичните момчета. И според мен е много по сладко едно момче което е романтично от колкото едно грубо... Но за съжаление май вече много малко романтични момчета останаха..!

35.   Три години минаха и все същата е ситуацията, но вече не ми пука.

36.   35 ти ли си автора? иначе и при мен е така скапана работа ама кво да се прави. Явно момичетата не си падат по "скучни момчета", искат някой да се прави на шут пред тях и да ги забавлява, и в същото време да ги правят на боклуци, после, че всички мъже били еднакви. Нито са се опитали да ме опознаят нито нищо пък говорят наизуст много ме дразнят такива и ми писна от повечето. Гледам да се запозная с някое по-скромно момиче и добро а и по принцип аз много ги различавам кое струва и кое е боклук то само като ги погледна и веднага си вадя изводите ква е! От толкова много гледане съм се нагледал на курви и кифли. Проблема при мен е, че съм срамежлив много и това ми пречи да изградя някакви контакти с по-добри момичета. Не съм от тия анорексици слагерчета ли кви са, а съм съвсем обикновено момче.