Споделена история от Тинейджърски

Нещо повече от сън
За първи път пиша история, не е кой знае какво, но ще ви разкажа.

Аз съм момиче и преди 1 година сънувах че най-добрия ми приятел се целува зад училището с едно момиче. Момичето беше от съседната паралелка, но не бяхме приятелки. Та в съня ми тя ми кажа да не казвам на никого че съм ги видяла да се целуват. Аз във съня ми на никой не казах.
Та 1 седмица след този сън една обща приятелка ни запозна. Преди 1 месец тя ми сподели че харесва въпросното момче с което се целуваше в съня ми. Аз на никого не казах, въпреки че ми беше трудно да крия от него, защото се познаваме от както сме 2 годишни. Накрая реших да му кажа и те преди няколко седмици станаха гаджета. Тогава се сетих за този сън. С една дума сънищата се сбъдват или поне до там стигам след това. Дали е просто съвпадение и дали се е случвало и на друг нещо подобно. Просто съм любопитна дали съм единствената на която се е случвало това. Мерси предварително за отговорите.

Коментари

1.   На мен са ми се сбъдвали страшно много сънища, едно към едно със съня. Няма да забравя как, когато бях на 15, сънувах, че ме изпитват по биология, но аз отказвам да изляза на дъската и ми писаха двойка. Сутринта имах време да уча ( бях втора смяна на училище), но не учих- исках да видя какво ще стане. Естествено, изпита ме и ми писа двойка- всичко от съня ми се сбъдна дума по дума.

След години в университета знаех на кой изпит ще ме скъсат и с колко ще си взема поправката. Нещо повече, когато съм си харесвала някое момче, ако го сънувах, се получаваше нещо между нас, ако не- разминавахме се, без целувка дори.

Разликата с теб е, че при мен се случваха за много кратък период- няколко дни, до седмица. Само веднъж сънувах, че се омъжвам за мъж, който се казва като баща ми. Е, случи се, само че след няколко години :)

Така че, лично аз имам доста сънища, които са ми се сбъдвали, някои за по-важни неща, други за незначителни.

Не се чувствам като медиум или нещо такова, сигурна съм, че на всеки човек се случва, само че не всеки помни какво е сънувал. Потърси в нета инфо за съня, ще прочетеш доста интересни неща- за функциите на мозъка по време на покой, за фазите на съня и т. н.

2.   Моля те... Сънувай ме и мен, за да ми кажеш какво ще ми се случи... ;д

3.   Мила, нарича се дежаву или дежявю (на френски преведено : това съм го виждал) и постоянно ми се случва.