Споделена история от Тинейджърски

Как да постъпя?
Ето и моята история. Дори не знам откъде да започна... Значи, имах гадже преди 6 месеца, обичахме се много, ходихме навсякъде заедно и си помагахме във всичко. Един ден обаче се скарахме за едни снимки на някаква негова съученичка на мобилния му телефон и лека по лека се отдалечихме един от друг и накрая януари месец тази година скъсахме окончателно, след 15 месеца ходене....

Беше ми много мъчно, но постепено го преживях. Аз съм момиче на 17 години, да поясня. На 20. 04 една приятелка ме покани на купон у тях, на който присъстваха няколко наши общи познати, включително и едно момче, което винаги ме е харесвало, но не ме занимаваше докато бях обвързана. Той е на моята възраст. Та, купона започна страхотно: говорехме си, танцувахме, ядохме пица и... пихме. Това беше най-лошото. След определено количество изпит от нас алкохол почти всички започнаха да се забиват, тъй като бяхме горе-долу равен брой момчета и момичета. След 3-тия изпит коктейл реших, че и аз ще се присъединя. Видях, че момчето, което бленуваше по мен беше само. В този момент реших, че е дошъл момента и той да бъде щастлив, доближих се до него, прегърнах го, краката му омекнаха от радост. После го целунах с език и съвсем го побърках от удоволствие. Отидохме в една от стаите сами и продължихме започнатото.

И двамата бяхме доста пияни( алкохола беше твърд) и се стигна до секс, от който не помня много. Проблема е, че сега съм бременна в 6-тата седмица ;( Никой не знае. Какво да правя, да му кажа ли първо на него, или на мама. Има и вариант да отида на гинеколог, който може да го махне и без да имам 18, защото е баща на моя много добра приятелка...

Момчето е на 17, колкото мен. Какво да сторя, моля ви помогнете ми и дайте съвет, без да ми се карате? :((( Да задържим ли това дете или да отивам на лекар??? Сигурна съм, че е от него- последния ми секс преди купона беше началото на декември месец... Помагайте, моля ви!! ;( Ще съм благодарна за всеки съвет!

Коментари

1.   Задължително кажи на майка си и на момчето, то трябва да знае.

2.   Много ясно че няма да станеш майка на 18 години...Учене и така нататък...как ще стане ???(Да не говорим колко ще ти се усложни живота По добре да се премахне(личен съвет)!!