Споделена история от Тинейджърски

Какво да правя - тя май е бременна!
Леле направихме голяма простотия с едно момиче преди два месеца се напихме и правихме секс обаче явно презерватив не сме използвали оня ден ми се обажда и каза че иска да се видим. Е, хубаво идва тя и ми казва че е бременна започнало да се гади да повръща купила си тест за бременност и сега се чудя кво да правя аз съм на 16 а тя на 15 бебе ли да гледам на работа ли да ходя да уча или какво да не сме от циганската махала а тя иска да задържим бебето обаче ми е много рано а па и нашите а па техните на мен поне още акъла ми е детски така да го кажа и как да кажа на нашите

Коментари

1.   Веднага казвай на вашите и отивайте при родителите на момичето да обсъдите проблема. Много сте малки още да ставате родители. Момичето не може да направи аборт без разрешението на родителите си. Не отлагай, а раговаряй с родителите си колко се може по-скоро защото може да стане късно. След 3 месец никой лекар няма да се съгласи на аборт.

Толкова сте малки още, тепърва трябва да порастнете, да учите, да се борите за бъдещето си. Повярвай, по-лесно е е сега да потърсиш помощ от родителите си, отколкото на 16 да си баща.

2.   Това е наистина сериозен проблем, но виж, нали още не се знае дали е бременна, изчакай да разберете дари е бременна и ако е, просто й кажи, че не си готов и това ще е зле за детето, по-добре ще е да каже на техните и да абортира!

3.   Голяма глупост сте направили!! Еми по добре говорете с родителите си. И те ще решат какво ще правите с бебето!! Все пак сте непълнолетни ;))..

4.   Сигурен ли си че е от теб?

5.   Ами да си мислил преди да си го направил, сега ще си понесеш последствията.. те още не знаят какво са предпазни мерки секс тръгнали да правят

6.   Сега бебето, ако се роди може да ви е братче или сестриче и мислиш ли, че момичето няма да получи някакви увреждания както и бебето? Еми като толкова искате да правите секс, поне не се напивайте и слагайте презервативи ! -.-

А.

7.   А бе първо да го изпльока, после ще му мислите какво да правите. То сега е модерно младите майки и татковци да са ученици.

8.   По принцип съм против абортите. Не може за всяка трудност да се прави аборт, да вие сте виновни и ще си търпите трудностите, иначе е лесно аборт. А мислил ли си, ако вашите биха те абортирали теб. Докато учите родителите ви ще ви помагат, но ще трябва да се стягате. Някои може да ме нападнат, че съм старомоден, но за мен аборта си е почти убийство. Поради здравословни причини разбирам да искате аборт, но да сте здрави да очаквате здраво дете не.

9.   Какво да правите ли? С една дума аборт! На 15-16 години сте още какви бебета, какви 5 лева...

10.   Леле наистина това е голяма беля уффффффф един миг иииии цял живот баща. според мене се посъветвай първо с майка си, майките винаги са по милостиви и може да омекотят нещата пък после кажи на баща си и в никакъв случай, не казвай на момичето да абортира защото тя все още е дете а когато дете направи аборт може да има сериозни последици пък и е непълнолетна и ще трябва да се иска разрешение от родителите й и после много ще съжаляваш ако я осакатиш за цял живот и ти ще си виновен и може и да те съдят после затвор и после по лошо.... абе зле си я загазил така че по добре питай майка си.

11.   Да ти е за урок да си по отговорен... Сега само абортът е решени, но е много гадно това решение

12.   "на мен поне още акъла ми е детски" Мойто момче децата секс не правят. Щом си мислил, че си достатъчно голям да правиш секс, сега като такъв ще си понесеш последствията и като ''МЪЖ'' ще си поемеш отговорността.

14.   Акълът ти е детски, но правиш секс?

15.   Вие нали не сте женени тя нека си го роди ти отричай че е твое.. а пък ако я обичаш по добре си тегли куршума или пък на нея.

16.   Към 10, то понеже едно раждане на 15 не може да я осакати... Според мен и двата варианта са еднакво рисковани, не знам какво да кажа, лоша работа сте сътворили. Човек и на пияна глава може да мисли, стига да иска, това не е оправдание.