Споделена история от Тинейджърски

Защо винаги така става? Къде е любовта?
Такаа.. значи аз съм момиче на 14 години и от около година си харесвам едно момче. Той ми е най-добър приятел.. или по-скоро беше! ;(((( Той знае, че го харесвам и дори, че го обичам... Каза ми, че и той изпитва същото към мен... тогава изживях толкова хубави моменти с него... не бяхме гаджета, но се държахме като такива: целувки, прегръдки и тн.. и един ден той тръгна с друга.. едно момиче, с което беше ходил преди.

И просто ме заряза... спря да ми пише, спряхме да се виждаме.. вече нямаше време за мен... а уж сме най-добри приятели :? когато поисках обяснение за случващото се той се правеше, че нищо не разбира и тн... Опитвам се да го забравя, но не мога! Постоянно мисля за него, сънувам го, спомням си колко хубаво ми беше в прегръдките му... ;(

Как да го забравя? Много ще кажат, че съм малка за такива чувства и, че скоро ще го забрвя, но когато той е тъжен и на мен ми става кофти, когато се радва за нещо аз искрено се радвам с него и винаги знам какво ще каже и ще направи, а когат разбрах, че е тръгнал отново с ОНАЯ... направоо... взех пергела и почнах да пиша името му на ръката ми.. НЕ, НЕ СЪМ ЕМО !!! просто мразя тези хора, пълни песимисти... не съм плакала толкова много за момче... когато слушам нашата песен направоо ;((( ... КАКВО ДА НАПРАВЯ??? КАК ДА ГО ЗАБРАВЯ ? ПОМОЩ !!

Коментари

1.   Не се тревожи, тези чувства ще отминат и ще остане само спомена. Преживяла си една силна и емоционална любов за теб. Вероятно, ти найстина си искала нещо по-сериозно от това, което той ти е предоставил. Но ако питаш мен, просто не си попаднала на подходящ човек. Щом е тръгнал с друга, значи не е изпитва това, което изпитваш ти към него.

Сега просто трябва да се успокоиш. Да не правиш никакви глупости. Ако имаш желание, може да се видите и да поговорите относно тази тема. Кажи му как се чувстваш и след това го пусни на свобода. Нали знаеш, има една поговорка "Ако обичаш някого пусни го на свобод, ако той се върне, пази до край...ако не, значи никога не е бил твой". Постъпи по същия начин, няма да съжеляваш... поне ще си чиста пред съвестта си.

А може ли да те попитам: Коя е вашата песен? :))) просто ми е любопитно и ще се равам ако я споделиш с мен.
Успех миличка!
SFA

2.   Ами песента е на Никол Шерцингер - Baby love :р миси за съветчету..