Споделена история от Тинейджърски

Скапания ми долен късмет, аз съм пълна нещастница
Аз ли съм единствената, която когато си пожелае нещо и когато го иска - ТО НЯМА КАК ДА СЕ СЛУЧИ О. о Само и единствено когато не искам нещо то идва естествено.. не са 1-2случки много са, постоянно са, това е като закон, какво се случва, защо? Нищо лошо не правя на никого, не злобея, не завиждам, не говоря лоши неща за хората, без да са си го заслужили(че дори и тогава пропускам). Просто винаги когато харесам някое момче се случва нещо и той не ме отразява, прави гадни, долни номера дори преди това да е бил, лудо влюбен' в мен.. все се случва нещо и аз никога не разбирам причината, само подозирам, предполагам, обвинявам себе си, че в мен е причината, че съм грозна, тъпа, че не е трябвало да правя еди си кое, че съм направила еди си к'во и за нищо не ставам.. Гледах да съм оптимистка, но вече ми дотегна да се правя, че всичко е наред, че и за мен ще, изгрее свтлина в тунела' апфф, че за всеки влак си има пътници и такива глупави клишета, които очевидно не са верни в моя случеи, защото не съм малка, а досега НИЩО не се е случвало. Не съм някаква затворена личност, себе си съм, правя опити до последно.. и винаги всичко е провал.

Не мислех, че проблема е в мен, във външността ми, защото внимание от момчета по улиците в учлище и т. н не ми липсва, дори напротив, за характера и държанието също си мисля, че всичко е наред, а всъщност не е явно.. аз дори не знам, защо е така.. не знам къде е проблема, че нещата да се случват в хубавата посока не искам кой знае какво.. сигурно ми е писано да съм от онези хора, които цял живот са сами..
егати тъпотията
егати нещастницата
егати скапания късмет
егати живота

Коментари

1.   На колко си? Аз ти давам 14-15. Защото на тази възраст се случват такива неща :D

2.   на 18 съм. Точно за това говоря..

3.   Мила и аз съм така. Винаги аз съм прецаканата във всички случай. Но винаги се сещам, че има хора, които са по-зле от мен!

4.   М15 от София. Тва дето го пишете тук ми звучи по този начин.
Той ще го нахрани, ти пък ще нахраниш него, аз ще те нахраня тебе, а онзи ще нахрани мен :) П. П - Всеки получава заслуженото. НИЩО такова я се стегнете.. Тоя не е за вас не може да ви обикне дори и да му се натискате е може и да може, но не го правете или ако го направите не се обесняваите и не казвайте, че съжалявате и не му пишете / говорете сиг ме мислиш за някоя тъпа ку*ва и такива!! С

лушай сега не дей прави глупости не се само обиждай и щом ти хвърлят око това значи, че гледат тялото не теб самата надей да се лъжеш по това. Късмета няма нищо общо.

5.   Случва ти се така защото това очакваш. Правиш го на подсъзнателно ниво. В старанието да се харесаш премислящ нещата но понякога се получава толкова идеално че граничи със смотаното. От притеснение ставаш неуверена и следователно гафиш. Бъди уверена, бъди себе си. И винаги помни че даже и да се провалиш е пълно с влакове. Никога не се прави на това което не си и така ще намериш точно човекът който отговаря на твоя темперамент. Успех!

6.   Как по точно да не очаквам това, как да очаквам друго, след като аз друго не съм виждала?? !!?

7.   Псления коментар е от авторката и всичко е както съм го описала без промяна ! ;х

9.   Може би твърде много му се връзваш на живота и така привличаш негативите!
Усмихни се и гледай напред, не допускай твърде много негативни емоции да помрачават усмивката ти!
Освен това, може да имаш и много завистници наоколо, носи си някакъв амулет или червен конец и гледай около хората около теб нито много да се хвалиш, нито пък им споделяй за проблемите си и за личния си живот твърде много. Не зацикляй и в някакви сложни конфликти с околните, просто гледай да не си навличаш чуждата омраза и негативи. И знай, че:
Хората или завиждат на чуждото щастие и искат да го помрачат (или да го откраднат), или се радват на чуждата мъка!
Животът е един и му се радвай, а пък ако нещо не ти върви, зарязвай проблема, извлечи си поуката от него и карай напред с нови сили!
Успех!