Споделена история от Тинейджърски

Не искам повече да сънувам кошмари
Хора помогнете ми не издържам повече. От доста време сънувам кошмари или неясни сънеща и вечно съм уморена. Винаги сънувам странни и несвързани сънища или гадни кошмари, които винаги са така ярки. Снощният сън беше един от най ужасните сънувах близки за мен хора, които искаха да ме наранят не ме питайте как беше ужасно. Сънувам какви ли не неща, че имам чувствато, че ще полудея. Въртя се по няколко часа в леглото, на запалена лампа, от улицата се чуват разни шумове, които ме стресират, леглото ми е тясно и скърца не мога повече. Искам да както преди да не сънувам нищо и да не помни. Искам да се наспя.

Последаната година беше много трудна и стресираща и всички казват, че е от това, но аз не знам. Не мога да разбера дали сънищата ми означат нещо или са причинени от стреса. Дойде ли ноща нямам търпение да свърши. Искам само да си почина. Сега трябва да си легна и умирам от страх. Какво да правя? Отчаях се напълно!

Коментари

1.   Първо - не пий кола, кафе, силен чай изобщо всякакви стимуланти от този род. Второ опитай с едни билкови хапчета - мента, глог и валериан. Навсякъде ги има и струват лев и нещо. Трето не гледай филми на ужасите и не чети такива книги. Четвърто не слушай много силна музика, това допълнително изнервя. Пето - може да си вземеш непесредствено преди лягане душ, или вана, ще те отпуснат. Шесто - ако обичаш мляко с малко мед преди лягане също се препоръчва. Седмо - защо спиш на шум и на лампа? Ами естествено е, особено лампата, че няма да те успокои, а напротив. И неудобното легло също пречи. Хайде уличните шумове в тези жеги няма как да избегнеш, но в стаята трябва да е тъмно. Но всичко това може да подейства, ако се опиташ да си внушиш, че няма нищо кой знае какво като проблем около теб, че щом ти и близките ти са здрави, на което се надявам, щом

2.   Познавам това чувство. Самата аз го преживявам всеки път, когато си легна. Винаги съм сънувала кошмари. Още от малка и ги помня с месеци. Всички са така ярки, истински, задушаващо реални, че съм се будела със сълзи на очи. Не знам какво да те посъветвам. Самата аз не знам как да ги премахна....

3.   Ами аз попринцип имах подобен проблем, нещо ме притесняваше през деня конкретно и нощем го санувах, но в най-страшният му облик. Имах леки проблеми с общуването с хора и това ми се отрази на съня, задушавах се и се страхувах имах чувството, че ме душат но ако решиш проблемите в ежедневието ще ти мине, а и щом годината ти е била тежка е от това. Постарай се да се справиш за да може и да се наспиш

5.   Ами в сънищата има чест истина. Сънувах че най-добрия ми фр познаваме се от бебета си има гадже познато момиче и след 7-8 месеца сънят ми се сбъдна. След това сънувах че той плаче, така и стана те се разделиха. И двамата сме на 14. След това сънувах че сме в една гимназия след 7ми клас и вчера научих че сме в 1 гимназия. Което е адски радостна новина за мен. Бяхме заедно в датската заедно сме от 1 до 7ми клас а сега ще сме заедно от 7 до 12 ако нещо не се обърка. вЪВ СЪНИЩАТА ВИНАГИ ИМА ИСТИНА НЕ ГИ ПОДЦЕНЯВАЙ.

6.   Здравей, аз имам подобни проблеми като теб.
Сънувам голямата си любов вече повече от 6 години почти всеки ден!!! искам да спра са сънувам или да не помня нищо но уви не става....

Смених много гаджета след него и сега си имам сериозен приятел от 2 години, чувствям се добре с него съм щастлива, искрено и силно ме обича хубав и добър мъж е.

Но разстоянието ни разделя сега. Виждаме се един път седмично понякога за по няколко часа само. Като изключим това се смятам за късметлийка, че се запознах с него. Проблемът е продължавам с тея тъпи сънища. Които ме карат да се чувствам ужасно. Кошмари сънувам как се караме и той ми прави мръсно, наранява ме и дори плача на сън. Отмъщава ми с други жени държи се гадно както всеки път, както преди като сме били заедно. Сънувам и хубави моменти но по рядко как сме заедно и как правим секс. Сънувала съм и моят приятел но за 2 години не повече от 5 пъти. Нищо друго не сънувам всяка вечер освен голямата ми любов която не искам да сънувам!

АКО НЯКОИ ЗНАЕ КАК СЕ СПИРА СЪНУВАНЕТО НА ЕДИН И СЪЩ ЧОВЕК
ИЛИ ПРОСТО ДА СЕ СПРЕШ ДА СИ СПОМНЯШ СЪНИЩАТА ДА СПОДЕЛИ КАКВО ЗНАЕ! ГОРЕЩО ВИ МОЛЯ ЗА ПОМОЩ