Споделена история от Тинейджърски

Не го искаме в компанията ни
Здравейте! Аз съм от малък град, в който всичко се знае. Имам си компания, с която излизаме всеки ден на кафе, разхождаме се и се забавляваме заедно, но в нашата компания има един човек, който не искаме да излиза с нас. Причините са следните: той е много разглезен, казва всичко на майка си, говори за едно и също и още много други. В целият град не съм чул една добра дума за тяхното семейство, всички те са клюкари и се имат за много важни. Няколко пъти не го викахме с нас и майка му ни видя и веднага му се обади, за да му каже че сме излезли без него. Нямаше и минута и започнахме да получаваме съобщения от него от сорта ''Аз вече не съм ви фр'', ''Много сте подли'' и т. н. Добре де, но след 1 ден започна да ни пише във фейсбук всякакви заплашителни неща, които майка му щяла да направи, ако продължаваме да излизаме без него. И така караме се, караме се и накрая сме принудени да се сприятелим отново. Много пъти е ставало така, а ние изобщо не го искаме да излиза с нас! Никой от града не дружи с него, поради горните причини. От няколко дни ние не го викаме с нас и сигорно така ще бъде докато не ни види майка му или той пак. Какво да направим, като не ни е приятен и не го искаме в компанията си? Писна ни от него!

Коментари

1.   Кажете му : Не те искаме! Ако имаш малко достойнство се махни!

2.   Ами кажете му- не си ни приятен и колкото и да ни заплашва майка ти, няма да се уплашим. Кофти му е на момчето, ама от сега щом е мамино синче, представете си какво ще стане като порасне- ще е някакъв абсолютен досадник. Какво толкова може да ви направи майка му?
Покажете му къде греши в общуването си с вас, за да разбере защо не го искате. Направете се вие на сърдити, изкарайте него и майка му виновни за това, че не го искате с вас. Нещо от сорта на- щом клюкариш на майка си, няма да излизаш с нас повече.
В крайна сметка никой не може да задължи някой друг да излиза с хора, които не са му приятни.

5.   На колко години е той и вашата компания?

6.   И какъв е проблемът, че пишел из Фейсбук? толкова ли е важно за вас мнението на някакъв пикльо, когото никой не харесва и на майка му??? като не го искате, отрежете го деликатно няколко пъти, той сам ще се сети

7.   Говорете с него...

8.   Майка му нищо не може да ви направи, бъдете сигурни! Те явно нямат чувство за мярка и не усещат кога са желани и кога не, така че смело му бийте шута и хич да не ви е. Хората са казали-"На зла круша зъл прът".

9.   Ами като за начало - можете да му го кажете в прав текст.
Второ - да му покажете, че не ви е страх от заплахите му.

Реално мжое ли да ви направи нещо, освен да си приказва?

10.   Само едно ще кажа - ти, авторе и твоите приятели сте ДЕЦА! Дайте шанс на детето и не бъдете високомерни, нямате реална причина да не другарувате с него...

11.   Пълен игнор и това е, оставете го да излиза с майка си.

13.   Ох какви са тия селски моди - да си набележат някой и да направят всичко за пълното му унищожение!
Понеже бил глезен (разбирай богат) - дай да се изгавриме с него, чупката оттука, аутсайдер, яхахаха!
А това дето ЦЕЛИЯТ ГРАД ГОВОРЕЛ, че са клюкари... ама то това е бисер, осмисляте ли го?! :)))

И всички като гракнали тука - кажи му, кажи му, че е неприятен! Много сте глупави бе, хорица...

14.   Към номер 13. Какви селски моди, какви 5 лева? Какво да са си набележели децата, като им досажда и не го искат в компанията си, значи няма да излизат с него!

15.   Е айде стига, бил съм в неговото положение - ми излезте с него какво ви пречи, щото вие не сте по добри от него. Съжалявам го момчето, какво ви е виновно че не сте излезли с него. Вината е във всички вас не в него. Ама че непукисти! . Защитавам момчето в случая