Споделена история от Тинейджърски

Гаджето и една '' приятелка ''
Такам, сигурно е имало и подобни истории, но става въпрос за едно момиче и гаджето ми.. С него сме от няколко месеца, нея я познавам от 3 години. Бяхме най-добри приятелки 2 години в даскало. Напоследък те започнаха да си пишат есемеси, да си говорят, да се виждат и подозирам, че между тях се случва нещо. И следователно много я намразих, защото много обичам момчето. В момента той ми се сърди, защото я нарекох '' кучка ''. Как да разбера дали наистина имат чувства един към друг и какво да направя ако наистина имат? Благодаря Ви!

Коментари

1.   Просто му кажи че не ти е приятно и го помоли да престане!
А това че ти се обидил какво е? Тя на него каква му е? Може и съмненията ти да се окажат верни.

2.   Бе, я го разкарай тоя гьон сурат! Остави "приятелката", проблемът е в него. Може ли да е толкова самозабравен тоя мунчо и да минава всички граници на общоприети норми.

Ама май ти си причината. Явно прекалено си се вкопчила в него и не знаеш кога да се отдръпнеш. Я си представи, че иска ти сама да се сетиш и да го оставиш. И затова не се крие, а чака ти сама да се сетиш.
Имай самоуважение. Сигурна ли си, че искаш да бъдеш нечий боклук? И да си съгласна - явно няма да е задълго...

3.   Ами виж... И аз имах такъв проблем :).. Гаджето ми постоянно си пишеше с моята най-добра приятелка и тя само го гушеше и понякога когато той я убиждаше (бъзикаше) тя само го биеше, тя наистина много ме дразни. (Много съм ревнива.. ).. постоянно вика, бие се и така.. :) Колкото и да я обичам само заради него я намразих :) Нещата с него са наистина много сериозни :).. Винаги излизам само и единствено с него, знае всичко за мен, бе само той ме разбира! Всеки друг се отнася с проблемите ми сякаш съм едно нищо.. Просто с него ми е най добре! Показвал ми е по много начини, че ме обича и че държи на мен! Бих казала да го зарежеш, защото той не те заслужава!

4.   Ами би трябвало да си разбрала че между тях има нещо, щом след като си я нарекла кучка и твоя пич е реагирал така.