Споделена история от Тинейджърски

Куп глупости!
ВНИМАНИЕ!!! ПРОЧЕТЕНОТО МОЖЕ ДА ДОВЕДЕ ДО ТОТАЛНА ОБЪРКВАЦИЯ И ПЪЛНА СКУКА! За тези, които поемат риска и имат желание, да ми помогнат в подреждането на обърканото ми съзнание-искренно благодаря! Нека знаят, че заслужават да бъдат позлатени! Започвам.

Аз съм момиче на 15 години със дооста труден характер. Най-добрата ми приятелка си има гадже, което е прекрасно, но или аз си въобрязявам или той наистина прави някакви жалки опити, да ме сваля. И аз го харесвам донякъде, но в никакъв случай не съм лудо влюбена в него и НИКОГА не бих посмяла, да му се натискам или нещо подобно! Отвращава ме фактът, че е страхлив лицемер, който показва симпатиите си към мен, САМО когато нея я няма, а пред нея се опитва да намекне, че аз го свалям! Хаха, бягааай! Приятелката ми е много ценен човек за мен и без да звуча надменно, казвам че аз съм направила хиляда пъти повече неща за нея и съм и помагала толкова много, че направо трябва да ми целува краката. Естествено, не искам това от нея. Просто, когато аз съм във труден момент тя малко ми съчувства и после почва да говори за нейните си неща.
Незнам, може би това е нейният начин за подкрепа, а може би не и пука толкова много.

Друго нещо, което ме дразни е, че винаги ме заебава заради приятеля си и мамка му, защо аз винаги трябва да се жертвам. Вика ми, че била готова да умре за него(HEADBANG) ОМГ! Толкова е наивна, че чак се ядосвам. Оня цървул и вниманието и не заслужава дееба! Не стига, че е само с нея, за да я опъне, ами и мен сваля. Жалкар тъп. Аз влизам в ролята на нещо като нейн по-голям брат ХАХАХАХАХА. Незнам, толкова е крехка и добричка, не заслужава такъв!

Коментари

1.   Не се забърквай в интриги! Игнор!

2.   Щом и е толкова акъла- пусни ги да пасат пък после като я спука от чукане, с извинени, и като я зареже да видим кво ше праи

3.   Aвторката:Благодаря Ви, за отделеното внимание. :) И двамата сте прави донякъде. И все пак сърце не ми дава, да я оставя.... прекалено много държа на нея. Пък и как да я оставя? Той се движи и с нек'ви дилърчета. Не мога, страх ме е за нея. Не, че мога да я спася, ако я покани в тях и я напуши примерно, но няма да се откажа! Докрай ще се мъча, да и вкарам малко разум в влюбената главица. :))

4.   Я ги остави да си трошат главите сами! Бий им един игнор и готово. Като оня мистър lover я зареже ще видиш как ще хукне да те търси, но тогава и напомни за пътищата, в които ти си и споделяла, а тя ти е говорила за своите проблеми! :)

5.   Трябва да вразумиш изгубената в любовта си приятелка...

6.   Авторката:До коментар 5:Опитах се, наистина говорих с нея и естествено, се скарахме. Много, много тъпа. Човек, се опитва да и покаже реалността и да и помогне, тя като козел- с рогата напред! И аз имам нерви, и аз имам живот и ми писна постоянно нейните помии, да оправям и накрая с цялата си наглост, да ми казва, че аз не съм и истинска приятелка! :О Аз бях дотук, да му мисли! :))

7.   Покажи и това, което си написала тук и и кажи, че ти си го написала. Има 2 варианта. 1. Да бъде умна и да ти повярва. 2. Да не ти повярва като ти каже, че не си го писала ти или нарочно си го написала. И в двата случая ще разбереш доколко ти вярва и дали ти е приятелка. Ако не ти повярва я остави да си троши главата и да не може да те погледне след известно време.