Споделена история от Тинейджърски

Искам да танцувам хип-хоп
Здравейте момиче на 14 съм. Може би историята ми ще ви се стори глупава но... От 4-ти клас искам да танцувам хип-хоп споделих с майка си но тя все едно не ме слушаше мислеше си че не съм достатъчно добра единствено на нея съм казала че искам да правя това което харесвам.. причината да не казвам на никой друг е че съм леко пълна.. Да но на истина мога да танцувам знам че няма да ми повярвате и не ви карам... просто ми дайте съвет не знам какво да правя на кого да кажа с кого да споделя никои не ме разбира така както искам да ме разберат... Майка ми иска да уча все са иска ли това от мен може би и за това оценките ми не са блестящи.. Искам повече от всичко да танцувам ЗАЩО НИКОИ НЕ МЕ РАЗБИРА???

Коментари

1.   Провери в интернет има много такива групи за хип-хоп танци. След това се постарай мъничко да си вдигнеш успеха и съм сигурна, че вашите ще ти разрешат да тренираш.
Надявам се да съм ти помогнала и късмет.

Теди

2.   и аз много искам :) ама още нищо...!

3.   мила аз също танцувам хип-хоп разбирам те прекрасно за мен танците са ежедневие, хоби така че не се притеснявай ако проблема ти е в това че си пълничка не се притеснявай има много дебели и пак са много добри танцьорки1кажи от кой град си и мога веднага да те уредя а за родителите си не се притеснявай малко повече старание съпътствано с танци няма да ти навреди ;)

5.   Това че си пълна няма значение в хип-хопа.. Тренирам от 3 години и такива тренират и съм виждал, които се справят блестящо!

6.   Обърни се към баща си или към някоя роднина, която смяташ, че ще ти помогне, като поговори с майка ти. Другото което най- вероятно ще ти помогне е да вложиш малко повече труд в оценките. Щом вярваш, че можеш да танцуваш, значи можеш!
А колкото до килограмите ти: те не са проблем специално в хип- хопа.
И при мен е нещо подобно, момиче съм и искам да уча кик-бокс, само че баща ми има нещо против. Нали ги знаеш татковците...
Надявам се да съм ти помогнала, успех!

Black Sabbath

8.   И аз искам да танцувам хип хоп и съм пълна.