Споделена история от Тинейджърски

Омръзна ми от самотата и празнотата
Здравейте, пиша тук с молба за съвет или просто, за да излея някъде чувствата си. Аз съм на 17, момиче и смея да кажа много хубаво. Имам си приятели, със семейството си съм в добри отношения, но от известно време започнах да се чувствам много самотна. Излизам на кафе, забавно ми е, но виждам влюбените двойки, хванати за ръце и ми става много тъжно, защото аз нямам кого да хвана за ръка, кого да гушна, няма кой да ми се обади за "лека нощ"... Преди около месец си имах приятел, беше ни много хубаво заедно и тогава празнотата я нямаше, той беше първият ми приятел, ходех на училище с кеф, заради него, вълнувах се, будех се с усмивка. Сега, когато скъсахме ми липсват пеперудките в корема преди да го видя, липсва ми мисълта, че не съм сама. Толкова много искам някой с когото вечер да излезем само двамата, да се разхождаме, да говорим, някой, който да ми се обажда само, за да ме пита как съм, който да ме гушка... Преди мислех, че ще запълня празнотата с приятелите навън, но не.. дори и с тях пак ТОЙ ми липсва...
Моля за съвет как да се справя с това чувство, кога ще срещна момчето, от което имам нужда...!? !

Коментари

1.   Миличка и аз съм същата като теб , всеки ден излизам с приятели , щастлива съм с тях , но нещо все ми липсва и именно на мен ми липсва любовта ! Не се предавай ще намериш човек с когото и ти ще си щастлива! Освен с приятелите и семейството :) .

Кейтлин

2.   Авторката:
вече губя надежда, гледам двойките и ми става мн тъжно. Имом чувството, че това е единственото, което ми липсва, а той все не се появява. Флиртове съм имала, колкото искаш, но вече искам връзка сериозна, с някого на когото да му пука за мен...

3.   Аз какво да кажа авторке като нямам и приятели имах преди но за съжаление пропаднаха с наркотици, и училище е пълно с използвачи и на мен не ми е трудно.

4.   Аз съм момиче на 16 и също се чувствам самотна, гледайки как другите са щастливо влюбени. Още повече, че никога не съм си имала гадже и започвам да се отчайвам... :(

5.   авторка:
аз се отчайвам все повече и повече, като се прибера след кафе или разходка и направо ми иде да ревна, аз имах един приятел само и като си спомня хубавите ни моменти ми става понякога още по-гадно...