Споделена история от Тинейджърски

Завинаги ли ще остана сам?
Не зная защо въобще си правя труда да пиша тук, но нямам с кой друг да споделя.
Работата е там, че аз съм едно момче почти на 18 години и съм гей, а никога досега не съм имал приятел в живота си. Понякога се чудя защо... защо всички ме мразят. Защо всички си мислят, че да си гей е нечовешко. Аз не определям това, което съм. ;(
Харесвам си момчета и това е. Но вече наистина започвам да се отчайвам, че никога няма да срещна момче, което да ме обича истински, а не само да иска... както повечето от тях се изразява 'да ми го вкарат'. Както и да е... вече ми е писнало от всичко. Влюбвал съм се толкова много пъти, а накрая все съм оставал с разбито сърце, несподелена любов и т.н.

МАМКА МУ... ;(

Коментари

1.   Хей!!! Я горе главата!!!!
Никoй не избира какъв да бъде в живота си и нищо човешко не ни е чуждо!!!!
В това че си гей няма нищо лошо! Това е просто твоята природа.
Знаеш ли, имам 2 момчета, геиове, мога да кажа че по ценни приятели от тях, нямам!!!! Уникални хора са, със сърца! Толкова разбрани, човечни! Обожавам ги! Бих убила за тях!
Не обръщай внимание на тесноскроениете хора, живеещи в 3 века назад.... не се комплексирай от това! Живей с високо вдигната глава, бъди щастлив!
Сигурна съм че можеш и ще бъдеш!!!!

KeiTy

3.   Виж сега аз не съм имала приятели гейове, но това не ми пречи да те посъветвам. Виж сега рано или късно, ти ще намериш човек, който поне за малко да е с теб. Изобщо не се отчайвай ти си само на 18, пък вече се отчайваш. Недей така помисли, че в другия край на България има още едно момче като теб, което търси приятел. Усмихни се и хич да не ти пука. Забавлявай се и излизай повече с приятелите си. А ако намаш такива аз съм съгласна да ти стана и да те опозная! :)))

4.   Наистина ти е рано да се отчайваш. Но трябва да осъзнаеш две неща. Първото е, че търсещите наистина сериозна връзка са много малко, а второто е - почти никой няма условия или идея как да поддържа сериозна връзка в тези среди. На теория изглежда лесно - просто чувства, срещи, споделяне, интимности, но на практика се иска нещо много повече, за да се получи нещо хубаво и трайно. Набързо ще спомена основните неща за стабилна връзка - самостоятелност(да живеете заедно и да се издържате сами), общи планове в живота(да имате общи цели и виждания за живота), подходящи качества - търпение, съпричастност, оправност, поне единият да е умен :)... И аз си търся такава връзка, досега ме спираше, че нямах условия за такава, но промених нещата. Мисля, че ще се получи.

5.   Най добрия ми фр е гей и мога да кажа, че много го ценя и не гледам с лошо око на хората като теб, защото в края нa крайщата никой не може да контролира чувствата си. С удоволствие бих се запознала с теб скайпа ми ******
Карол*********

Модератор: Не публикуваме лични данни.

6.   Същия си като мен, недей да губиш надежда, излизай с приятели и не мисли за това..

7.   Недей да се отчайваш от любовта. Дали си гей, би или хетеро няма никакво значение в любовта (според мен), при всички е трудно и както по-горе са казали много малко са хората, които искат наистина сериозна връзка. Още повече, че си само на 18 години, предстои ти, предполагам, кандидатстване в университет - ще се запознаеш с много нови хора - тогава започва животът, а не в училище. Не се предавай ;)PG

8.   Не разбирам защо само говорите глупости. Като няма значение защо повечето гейове се крият? Защо ако някой каже че е такъв всички започват да гледат на въпросния човек с други очи. Аз съм точно като автора и определено не е трудно да се изгуби надежда...

9.   И аз си търся приятел,но в България това е малко трудно.На 17 съм и съм гей,но не съм пробвал с момче до сега.Просто казвай на най-доверените си хора,че си гей,а не на тези които няма да те разберат /в България е нормално да си хетеросексуален,а да си гей означава да си нищожество/ Един гей ми е разправял,че в Англия да видиш гей двойка е нещо нормално и там ги толерират.Бих се запознал,защото и аз съм като теб,не мисля само за секс а и за любовтта.Тя е най-важна,а това че си гей не означава нищо,то е просто предпочитание към човек когото искаш за партньор.Мисля,че съм ти помогнал достатъчно ако искаш пиши ми на скайп ............. за да се сприятелим.

Moдератор: Не публикуваме лични данни.

10.   Да ужасно е аз съм на 15 преди се отвращавах като чуя гей, но всички започнаха да ме наричат гей педал и т. н защото гласа ми не е мутирал и въпреки, че гаджето ми е момиче те продулжиха омрузнало ми е не знам какво става на последък дали те са ми повлияли но вече започвам да заглеждам момчета искам да имам връзка с момче с всеки изминал ден все повече и повече.. но в онлаин сайтове като гепиме като кажа че съм на 15 и ме отхвърлят веднага и аз не знам къде да намеря момче на мойте години може и по голямо за да видя какво е и дали наистина съм гей... ;/

11.   Живота е пред теб и ще срещнеш много приятели,
с които ще си щастлив. Важното е да не допуснеш,
да те променят обществото и хората, с техните фалшиви
норми. Живей свободно и както ти се иска, все някога
ЕВРОПЕЙСКОТО свободно мислене, ще дойде и тук.

12.   Поколението в България сега ни е доста по-различно. Хората не възприемат различните от тях и ги плюят за щяло и нещяло. Сексуалността не е нещо, което да влиза в работата на другите и пряко не ги засяга. В страните, където са разрешени еднополовите бракове, като Америка, и където населението е по-многобройно хората няма да ти обръщат внимание какъв си и какъв не си, а ще те обичат заради самия теб, не заради това, че харесваш момчета. Това не значи, че трябва да се преместиш в Америка, но в момента тийнейджърите сме едни простаци, че... аз съм обратна и за мое най-голямо учудване в града ми има много лесбийки и гейове и не ги е страх или срам да си признаят. Но да се целуват две момчета или две момичета на пейка, за жалост, досега не съм виждала. :(

13.   Не се садвай де!
За всеки пътник си има гара просто на теб ти е по-трудно да намериш половинката си. Не обръщай внимание какво казват за теб знам че е трудно минала съм през това всеки си има мнение важното е да не допускаш хорските мнения до себе си