Споделена история от Тинейджърски

Влюбен съм в едно момиче
Здравейте, Аз съм на 16 г. Моята история започна това лято когато бях на море там аз се запознах с едно момиче в което се влюбих тя е 1-година по-малка от мен още първият ден спахме заедно, но не сме правили нищо(аз не съм такъв), така де всеки ден бяхме заедно и сме седели до 2-3 часа по плажа говорили сме си и тем-подобни, Но проблемът беше когато се върнахме в нашият град тя не подържаше връзка с мен понеже я беше страх от приятелят и да не ми направи нещо или пък на нея.

Тя спря да ми пише не иска да излезем поради това Но аз не издържам без нея никога не съм бил така силно влюбен и винаги искам да върна времето когато бяхме заедно на морето, на скоро разбрах, че тя много ме харесвала, но понеже имала приятел нямала как да продължим напред, та моля ви помогнете ми дайте ми съвет как да успея със това момиче, никога не бих се отказал от нея не съм срамежлив така, че мъдри съвети моля :)

Коментари

1.   Ако наистина те харесваше, щеше да зареже приятеля си. И не казвай "сложно е"-има ли желание, има и начин, няма ли желание намираме оправдание (особено пък като става въпрос за 16 годишни). Бил си просто лятна тръпка.

3.   Не съм съгласна. Мисля, че тя също те харесва иначе не би си губила времето да стои с теб до 3. Просто и трябва време :)

4.   Момче внимавай! Би могъл да разрушиш връзка която не можеш да разбереш. Момичето изпитва чувства към гаджето си които може и да не изпита към теб. А това само ще я нарани. Не ти казвам да не се опиташ, но си помисли ти как ще се почувстваш ако някое момче се опитва да ти отмъкне гаджето. Не ставай сляп от егоизъм.

5.   Забрави я няма начин щом не те обича толкова колкото гаджето си! нямаш шанс! ако толкова настояваш научи адреса й попитай я изпитва личувства към теб и ако да сигурно ще се осмели да зареже гаджето си, ако пък не забрави я!