Споделена история от Тинейджърски

Много се притеснявам от това, че той иска само секс, а аз не съм правила досега и не знам как и какво да му кажа!
Здравейте на всички, които посещавате този сайт! Аз съм момиче на 15 години и ходя с 19 годишно момче. Много се притеснявам от това, че той иска само секс, а аз не съм правила досега и незнам как и какво да му кажа. Моля ви дайте ми съвет!!!

Коментари

1.   Ако незнае че си девствена му кажи и когато си готова му се отдай. Аз съм на твоята възраст и аз така направих и не съжалявам.

2.   Незнам от колко време сте заедно, но ако не си готова не го прави, ако пък си готова просто рискувай. Не очаквай че като пораснеш няма да има мъже които ще искат да са с теб само заради секса. А относно как и какво да му кажеш. Според мен думите са излишни, просто се отдайте на момента.

3.   Щом не искаш не го прави, ти решаваш дали ще го направиш точно с този човек или не. Избери наистина момчето което ще ти е първо !

4.   ЩОМ НЕ СИ СИГУРНА НЕ СИ ДЛЪЖНА - ДЛЪЖНА ДА ГО ПРАВИШ. И АКО ТОВА Е НАЙ ВАЖНОТО ЗА НЕГО, ЗНАЧИ НЕ ТЕ ОБИЧА ДОСТАТЪЧНО. АЗ ТАКА МИСЛЯ, НО ВСЕ ПАК ТИ САМА СИ РЕШИ.
УСПЕХ!

5.   МИЛА АКО НЕ СИ ГОТОВА ЗА ТОВА НЕ ГО ПРАВИ ЗАБОГА! ПОСЛУШАЙ СЪРЦЕТО СИ ТО ЩЕ ТИ ПОДСКАЖЕ КАК ДА ПОСТЪПИШ.

6.   Не смяташ ли, че той е твърде голям, за да ти е първият? Просто му обясни притеснението си и той трябва да те разбере и ако наистина те обича ще е готов да те чака докато сама не го помолиш да правите секс.

7.   Въобще не е голям според мен по добре да го направиш с някой който има достатъчно натрупан опит отколкото с некъф пиклю на твоите години или малко по голям

8.   Ако не си готова все още после ще ти е много по - трудно :)

9.   Щом ти е за първи път според мен трябва да намериш момче което няма да тръгне да разказва за това, защото ще е гадно за теб иначе ако си сигурна че няма да каже на никого ти си на ход.

10.   Как може да ходиш с него, а той да иска само секс. Наистина той иска само секс. Ще се възползва от теб и ще те зареже. Както обичайно става. Не му пускай ако те харесва няма да скъса с теб защото не си му пуснала. Но ако не се чувстваш готова, а го искаш почнете с нещо като френска любов. Кажи му че не си готова и искаш да започнете с френска любов. После минете на пръсти за да свикнеш с болката а накрая ако станеш готова му пусни. Но моя съвет е да не го правиш още си малка, но това са стъпките за да не те боли толкова и така притеснението ще изчезне бавно.