Споделена история от Тинейджърски

Плоска съм!
Малко ме е срам да го напиша, но нали никой не знае коя съм... то в заглавието си го пише за какво става въпрос. Плоска съм. Много! :( Знам, че много от Вас ще кажат, че темата е глупава, но съм забелязала, че не само аз го имам този проблем. От малка си мечтаех да имам големи гърди. Вече съм към края на тинеийдърските си години и все още нямам. (Не говоря за големи, а просто за... някакви.) Не мога да си облека по-разголен потник или рокличка... Нямам какво да покажа. Това винаги ме е комплексирано. (А и когато започна да водя полов живот ме е срам какво ще си помислят. То вярно, че ще е с някои, на когото не му пука, но просто много ще е срам, а и не искам момчето да се изплаши от мен.)

Може ли някой да ми даде съвет евентуално, АКО има начин да увелича размера на гърдите си, как може да се случи това? Не желая съвети като "Носи по-голям размер сутиен" или "Напъхай си чорап". Виждала съм плоски момичета, тръгнали със ОГРОМЕН за тях сутиен и всичко им е навън. Тази гледка ме отвръщава наистина! Аз лично си нося сутиен, но не прекалено голям (най малката чашка, по мене да е) случвало ми се е да си купувам и такъв с по-големи подплънки. Но наистина ме е срам, когато отида на плажа и особено, когато забележа момичета на моята възраст, който имат къде-къде в излишък.

Винаги ме е било срам от гърдите ми. Мислела съм да си слагам силикон, но последните години се разубедих. (Но и да си сложа няма да е в близките поне 2 години.) Проблема ми е в това и че не мисля, че ще пораснат вече.
Моля Ви без обидни коментари. Темата наистина е много важна за мен.

Коментари

1.   Трябва да се приемеш такава, каквато си. Не е нужно да си перфектна, за да бъдеш харесвана. Строго те съветвам да не си слагаш силикон!

Като млад мъж, мога да кажа, че почти всички жени, които съм харесвал, са били със сравнително малки гърди. Дори някои бяха може би, абсолютно, , плоски", както казваш. На мен не ми е пукало. Аз не се заглеждам толкова по тази част на женското тяло. Просто намери някой, който ще те обича, такава каквато си. Ако мислиш, че всеки мъж търси идеалната жена, много се лъжеш.

2.   Ето ти едно мнение от момче. Ако имаш хубаво лице и си слаба(нямам на предвид 40 кг :) ) дори няма да забележа колкото и малки да са ти.

3.   Споко!
И аз бях така. Сега съм на 37 и имам перфектен бюст, а тези на които завиждах навремето им се мятат някъде под пъпа ;)
Просто ще им се радваш на по-късен етап.
Иначе за дрехите - добре правиш, че не прекаляваш със сутиените. Носи блузки с много диплички и така...
Успех!

4.   Няма как да ги увеличиш. Но да знаеш, едно време до 18г. нямах бюст, докато всички други бяха развити... развих се по - късно... на 22г. сега съм с чашка Д. Не се тормози... и при теб ще стане, само не гладувай

6.   Плоските са по-сексуални в леглото и мъжете ги предпочитат.
Наблягай на фелациото и аналния секс и всеки мъж който пожелаеш ще е твой.
Кубрат

7.   И аз съм така, нямам гърди, отдавна минах 30-тте, но това не ми е било проблем, да, искало ми се е да имам, но на всеки му се иска да има това, което няма. В секса това не е било проблем, нито мъжете, с които съм била са правили проблем, нито са ми се подигравали. Аз съм сексуален тип жена и наистина гърдите на са никакъв проблем, все едно да не си лягаш с някой, защото нещо в лицето му не е такова, каквото трябва да е, или зашото някоя част от тялото не е хубава, ами дебелите жени, те горките не би трябвало да знаят що е това секс. Едни гърди не правят жената жена. По-добре ли ще е да имаш големи и хубави гърди, а да нямаш никакво излъчване, или да имаш гърди, но да не си добра в секса. Така че горе главата и се харесвай такава, кавато си, за да те харесват и другите.

8.   Оплакваш се от гърдите си! Честно? :О Малките гърди са леки и ако имаш стегнато тяло стоят перфектно! Трябва да ги обичаш, все пак са твои. Ако толкова се притесняваш, според мен може да компенсираш. Плоския корем също е бонус към привлекателността ти и много мъже го смятат за адски секси. Радвай се на това, което ти е дала природата. И, да не ти пука, че си с малки. Важното е акъла да е голям! ;)

9.   амииии ако напълнееш малко и гърдите ти би трябвало да се уголемят... но не всяка жена е готова на тази промяна. И все пак телосложението ти е такова-приеми се, не слагай силикон-какво цял живот ли ще го носиш???

10.   Направо се разплаках като стигнах до тук ''Не мога да си облека по-разголен потник или рокличка''. Ехх този ш*бан живот, защо е толкова несправедлив? Стегни се момиче! Не се занимавай с глупости че само ще си патиш.

11.   Туй да ти е косура! :)

13.   еми.. и аз съм така само че съм на 14.. надявам се поне да порастнат малко.. :( дори и за най малкия номер сутиен не са :(

14.   Номер 13, мхм, в същото положение съм, само където съм почти на 18, а ти имаш още доста време.
Иначе благодаря на всички коментирали.
Авторката.

17.   Какво да ти кажа, освен че не си сама! Аз съм в същото положение, но съм на 17. Нямам никакви гърди и дори зърната ми са малки и неразвити. Всичко си е до структура и ген. До преди 1 година плачех постоянно, защото толкова много исках да имам някакви гърди, но така и не ми пораснаха и просто се примирих. Друго не ти остава..

18.   Модата се мени.
-На вой

19.   Смятам, номер 13, че за твоята възраст не трябва и сутиен да се носи! Едно време нашите майки са били на 13, а са изглеждали като на 10. Това не е било проблем! Но пуста му мода сега и "дъска" да си пак ще сложиш сутиен! А всъщност съм чела в едно "пубертетско" списание, че носенето на сутиени в ранна възраст (т. е. 13 до 16 год) спирало (намалявало, прекратявало) растежа на гърдите! ;) Така, че момичета гледайте малко какво слагате там! Като жена на почти 30 години, бих ви казала че за вас (даже и малко по-големи) е на-хубаво да използвате така наречените детски сутиени или бюстиета, щом толкова ви е срам! А относно авторката бих й казала да не се притеснява и ако някой й се подиграва, значи не я заслужава!! ;)

20.   http://tq-jenata.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1888:ugolemqvane-na-gurdite-s-uprajneniq&catid=32:fitnes-tonus&Itemid=11

Действа!!!!!

21.   http://ezine.bg/n16-4291-Бюстът_бухва_с_три_упражнения

А това е още по-добро!!!!!111

24.   Като дъска съм, плоска. Само зърна, никакво развитие, дори и наболи, започнали да растат нямам. На последък забелязвам на мъжете им растат цици, а жените са плоски. Имам един приятел вика, те и хирурзите не могат да ти направят такива цици, като моите. Имам позната, която имаше гадже мъж с комплекси, че има цици. Не са заедно вече, но ми е споделяла за това.

25.   Щом не можеш да изпъкнеш с гърди, изпъкни с друго. Започни да тренираш, храни се здравословно и тялото ти ще започне да се извайва, ще се влюбиш в него. А когато ти се влюбиш в тялото си и останалите ще го забележат. Освен това много мъже предпочитат по-фини и нежни дами, така че не се притеснявай. Постарай се да стегнеш корема, краката и дупето и ще видиш, че и без големи гърди тялото ти може да изглежда добре и да впечатлява околните :D ;) Бъди себе си!

26.   Номер 19, извинявай, но къде го прочете това? Към средата на пети клас бях за най- малкият размер сутиен и още тогава започнах да нося. Днес на близо 19 имам 90 см. гръдна обиколка и сутиенът не попречи да пораснат, а и щеше да ме бъде срам през всичките тези години да не нося, най- вече от момчетата. Не искам да те обиждам, но мислете преди да пишете.
Авторке, убедена съм че имаш много други красиви черти, с които можеш да изпъкнеш, та едните гърди не са проблем. Лично тук съм срещала мъже да пишат, че даже предпочитат жени с малки гърди, а за така наречените гъзомани едва ли би било проблем. Така, че горе главата, спортувай и обичай себе си!

Black Sabbath

29.   Ето ти съвет зя гърдите пий мляко или боза всеки ден една чаша е достатъчна а за дупета прави по 100 клакания на ден след 3 месеца ши видиш ефекта:)

30.   Сложи си силикон

33.   Предполагам знаеш че гърдите се състоят изцяло от мазнини. Моя съвет е да ядеш повече.

34.   Номер 19 е прав. Аз също попаднах на подобни статии, че сутиена коригира растежа на гърдите и сподпомага за по лесно образуване на бучка в гърдата. Друг е въпроса как попаднах на тази статия. Да мога да заявя дори и без анонимност, че мразя сутиените! Малки, само зърна, огромни, средни, увиснали, различни по размер! ПРЕКРАСНИ са женските гърди! Винаги заглеждам жените първо в обиколката и след това в деколтето. Обожавам женските гърди във всякакъв вид, години и размери! Има една приказка "Питай патило а не старило". Много пъти съм чувал за боза, че се отразява най вече на гърдите и дупето. Аз съм на 39 и мога да заявя, че съм цицоман. Шефката ми е на 57. Никога не съм я виждал да носи сутиен и има прекрасни средни гърди. Внучката и е на 17 и редовно ни обикаля демонстрирайки ни колко е пораснала като жена. Понеже не може да се нареди до пищните си приятелки, тя също носи по- голям номер сутиен. И като чашката е по голяма, какво мислиш, че запам с отворена уста? Има зърна. И ми текът лигите, но съм дърт вече. А и тя е малка все още, нищо, че има трима четирима сексуални партньора. Приказката "За всеки влак си има пътници" я остави. Когато забременееш, ще се увеличат. За да забременееш, ти трябва мъж, който ще те харесва естествена. Не си мачкай самочувствието. Току виж са ми потекли лигите и пред теб :D