Споделена история от Тинейджърски

Не мога да издържам без него
Здравейте, аз съм момиче на 14 години.
Преди месец отидох на гости при баба и дядо, които са на 200км от града в който живея. Там се запознах с едно момче, на 15 години. Паснахме си идеално. Започнах да излизам с него, знаех, че не е правилно защото ще си тръгна и ще ме боли, но въпреки това бяхме заедно. Е ето дойде момента и аз си тръгнах. През деня съм като мъртвец, плача по цяла нощ, моля ви кажете ми как да го забравя, липсва ми адски много. А ще се виждаме много рядко, чак ноември ще се видим отново. Не мога да издържам без него!

Коментари

1.   Разведри се, излизай с приятелки и се забавлявайте. Животът не свършва дотук. Ще го разбереш, когато е минало достатъчно време, за да спре това момче да ти липсва. Изживей си последните мигове от лятото пълноценно и не чакай да дойде зимата... тя и без това идва достатъчно бързо!

Поздрави, DaRa

2.   Ти първо се увери, че където е той не му се лепват мноо мацки

3.   Мила, въобразяваш си. Естествено че можеш да живееш без него, просто ти не искаш. На 14 си, 1 месец сте прекарали заедно и вече не можеш без него.. ТИ МОЖЕШ БЕЗ НЕГО. Просто те е страх да си го признаеш и пред самата себе си дори. Ще мине време, ще избледнее болката ти. Времето лекува всичко не го забравяй. Сега може коментарът ми да ти изглежда много не на място, но повярвай ще разбереш че съм била права. Можеш без него, просто сама си позволяваш това да се случи.

4.   1 месец сте прекарали заедно.. и не издържаш без него.. Ами ние дето сме прекратили 2-3 годишни връзки, сигурно трябва да се самоубием.. Недей така, момиче, млада си.. още колко раздели ще понасяш, а ти за най-дребното ревеш.. Звучи грубо наистина, но сега си малка, те първа се влюбваш и може би заради това.. След време ще видиш, че това за което сега ревеш, ще ти се стори толкова незначително.. Горе главата, и махни тая маска на мъртвец, че ми стана смешно като го прочетох ;д Излизай с приятелки, губи си времето с нещоо.. И току виж, дошъл ноември.. :))

5.   Ами връзките от разстояние се поддържат много трудно!
Правете видео разговори. Има една японска поговорка. '' Любовта е като песен. Но няма песен без край'' Пожелавам ви успех!

6.   Гледайте се на видео..

7.   Само времето лекува :)

Карол*********

8.   Боже... чета и се чудя.. вие на по 14 не бяхте ли същите? привързала се е нормално е! Просто е малка аз на 14 си мислех, че винаги ще съм в момчето с което бях тогава :) нормални неща за възрастта са :) към авторката - пишете си има skype facebook телефони и какво ли още не до ноември има време но не е толкова много:) сега покрай еуфорията и започването на училище времето минава много бързо :)

9.   Ето, че сте прави минаха едва 4 дни, а аз мисля за него все по-рядко и по-рядко. Мисля, че след месец ще съм забравила всичко. Излизането с приятели ми помага много. :)) Благодаря на всички, които ме разбраха и посъветваха! Целувки, авторката! :*

10.   Вече съм на мнение, че на такава възраст не трябва да задълбочаваш много отношенията с момче. След някоя друга годинка като поузрееш, тогава е по-удачно да започнеш сериозна връзка.
И, да... ТИ МОЖЕШ БЕЗ НЕГО. Просто ти липсва много, хлътнала си, силно го харесваш.

Няколко дни сте излизали и не издържаш??? Помисли малко, например аз, бях на твоите години като започнах връзка и вече повече от 6 години сме заедно и знам, че скоро ще дойде време да се разделя с него. Стегни се.
Поддържай се заета, работи върху себе си, излизай и се забавлявай с приятели и ще видиш, че всичко ще се оправи. Гарантирам.