Споделена история от Тинейджърски

на 18 години сам, все още не съм водила полов живот, и незнам как точно трябва да го направя за да няма последствия след това.
на 18 години сам, все още не съм водила полов живот, и незнам как точно трябва да го направя за да няма последствия след това. Трябва ли още със започването на половия акт да се сложи презерватив или може по късно? Може ли приятелят ми да ме отвори с пръст, някои ми казват че неможе, а друга приятелка ми каза че неиния така е отворил, защото е била тясна и не е могъл да проникне, възможно ли е да ме отвори с пръсти??

плсс дайте ми савет и ми помогнете!

Коментари

1.   Не трябва да те притеснява, че още не си водила полов живот но след като си намерила точния човек това е страхотно. А доколкото до презерватива той се слага поне аз тогава го слагам когато пениса е в ерекция и след любовната игра преди да проникне в теб, но не трябва и да се шашкаш ако презерватива се скъса и т. н ., защото в повечето случеи, в които правя секс с презерватив с приятеля ми той се къса. Успех сладур.

3.   Виж, миличка, разбира се, че може с пръст, няма нищо страшно, дори според мен това улеснява работата. Според мен презервативът е задалжителен, но когато поискате може и без, но трябва да се внимава много.

Успех,, миличка и не се шашкай, защото аз съм още на 17!

4.   Ох миличка, аз какво да ти кажа - на 15 сyм и също съм девствена. Намерих подходящия за мен човек, от една год. съм с него и мн искам да го направим. Пробвахме няколко пъти, но не се получи. Сигурно, защото мн се притеснявам и още в началото започва да ме боли. Незнам какво да те посъветвам и аз сам като теб. И на него са му казвали, че с пръст е по лесно, но аз не искам така. От сърце ти желая да намериш подходящия за теб човек и всичко да се нареди. Успех миличка:-)

5.   Искам да ви питам къде трябва мъжът да свърши за да забременея. Ако изобщо има значение!

7.   виж аз съм на 14 и не съм девствена. Мене ме огвори с пенис.
Не е страшно. Такаче не мисля че се нуждаеш от пръсти. Просто го направи с човека който обичаш.