Споделена история от Тинейджърски

Изневерих на приятелката си с мъж!
Аз съм момче на 17 години и от две години си имам гадже. С нея не сме правили секс, защото мислехме, че не сме готови и т. н., а и ние имаме общи теми, интереси и се обичаме/обичахме. Нейната най-добра приятелка е сестра на моя най-добър приятел. Ние с него сме в един клас, а гаджето ми е с 1 година по-малка. Напоследък тя постоянно излизаше с най-добрата си приятелка и нейното гадже, а на мен не ми се обаждаха, игнорираха ме и си пилееха времето по барове, а аз не си падам по такива места.

И сряда вечерта пак ме зарязаха и на мен ми писна. Обадих се на моя най-добър приятел (Д) и го попитах дали може да се видим, защото ми е скучно и излязохме. Отидохме до парка на нашия град и му обясних всичко, че моята приятелка не е същата и се заприказвахме на дълго и широко. А обикновено когато двамата се видим, бърборим по 4-5 часа и не ни писва. Поканих го да спи у нас, защото аз у тях съм спал 12-13 пъти още от малък, а той у нас нито веднъж. Гледахме филми на ужасите, натъпкахме се с чипс и сладолед и пак седнахме да си говорим. То стана 03:20... и започнахме да се целуваме и после правихме горещ секс в моята стая. (Да добавя, че майка ми и баща ми са разведени и живея с нея, но моята стая е на втория етаж, а нейната долу.... така че след вечеря, тя изобщо не се качва горе, но аз винаги заключвам вратата). Като си легнахме и спахме чак до 13:30 вчера, а като се събудихме ни беше някак странно, а той си тръгна. И не се срамувам, че спах с мъж, а се срамувам, че изневерих на жената, който обичам, а и така може да си разваля приятелството с него, но той е толкова страстен. Дали да й кажа или да си замълча??? А с него изобщо не съм говорил след като вчера си тръгна... Какво да правя? Момичета, вие как бихте постъпили ако гаджето ви изневери с друг мъж?

П. П. Не съм гей, а вие хейтърите си спестете обидите!

Коментари

1.   Иии к'во стана после? Събуди се и се беше отвил? Поне да беше скалъпил историята по-достоверна...

2.   Как ще постъпя, ако разбера, че гаджето ми е спало с мъж ли? Веднага ще се разделя с него, на секундата. Може да не си чист гей от тези, които нямат никакво влечение към жени, но със сигурност имаш поне бисексуални наклонности.

Иначе не е възможно да преспиш с мъж и на всичкото отгоре да обясняваш колко е страстен, и че не съжаляваш за прекараната нощ. Разбирам, че обичаш приятелката си или поне така си мислиш, но ако й признаеш истината не знам дали тя ще те разбере и ще толерира постъпката ти.

Аз съм жена и както вече казах не бих приела новината с усмивка, или ако е с усмивка може би тя ще е подигравателна. Въпреки всичко има вероятност все някога да научи от друг, тогава ще бъде ядосана, че не го е научила от теб. На никоя жена няма да й стане приятно да разбере подобно нещо за гаджето си.

Според мен най-добре се замисли дали имаш нужда от жена или от мъж, и ако отговора за момента е жена се замисли дали точно тази е подходяща за теб. Все пак и за изневярата си има причина, не всичко между вас е наред. Когато си отговориш на тези въпроси ти сам ще разбереш дали трябва да й кажеш какво е станало или не. Тук можеш да чуеш само няколко хорски мнения, които не са за подценяване, разбира се, но никой не може да ти даде по този начин някакъв наистина изключително ценен съвет.

4.   Как така не си гей, а си правил секс с мъж?? Това за един хетеросексуален мъж звучи ужасно гнусно.

5.   Ти активен или пасивен беше в секса ?

6.   Гей си.

7.   WOW!! Зависи колко те обича и ти нея. Тогава всичко може да се оправи... Но ако сегашните ви отношения са неясни....

9.   за номер 2!!!

10.   Ами не ми звучи хетеросексуална постъпката ти? Аз като викна някой приятел да спи у нас или като се събираме никога не ни е минавало да направим такова нещо! Осъзнай се! Осъзнай се, докато не е станало късно!

11.   "П. П. Не съм гей, а вие хейтърите си спестете обидите! " - това беше излишно, защото противоречи на цялата история. Или послеписът, или историята е лъжа!

12.   Все тая дали си спал с мъж или жена не е хубаво, че си изневерил както и не е хубаво да правиш секс с най-добър приятел, защото вече сте любовници а не приятели