Споделена история от Тинейджърски

Не ми става, помагайте!
Момче на 18, девствен съм. Проблема ми е следния:
Сутрин имам ерекция, когато мастурбирам имам нормална ерекция, дори когато съм на уединение без да гледам порно мога да си го вдигна. Също така когато се натискам, целувам, докосвам момиче получавам ерекция. Проблемът идва когато нещата загрубеят и тръгваме да правим секс. Щом започне да ме пипа там долу, щом се съблеча... изведнъж ерекцията ми изчезва и край не мога да си го дигна повече. Първия път като ми се случи реших, че е защото съм девствен.
Опитахме няколко пъти натискане, любовна игра всичко по учебник имах ерекция винаги, докато не преминем към същинската част и железния войн се разтапяше като кашкавал... Правили сме по 2 часа любовна игра и никакво продължение не даваше резултат. Тогавашната ми приятелка реши, че проблемът е в нея, и че не е я смятам за достатъчно сексапилна и ме заряза. Това явно също ми оказа влияние.

Мина се доста време от тогава. Вече нямах толкова време за мастурбиране най-много 2 пъти на седмица... Намерих си др приятелка. С нея по същия начин получавам ерекция навсякъде дори само от целувка. Тръгнахме да правим секс аз вече съм уверен, че всичко ще е наред, но уви. Същата работа. Нещата ескалираха всичко беше ок докато не се съблякох... усетих адски прилив на стрес, притеснение, че отново що увисне и точно така стана... Нямате представа какво психическо мъчение е за мен това млад мъж да не може да си изпълнява мъжките функциите. Ужасно е.
Четох за разни хапчета от сорта на виаграта. Дайте съвет какво да правя, как да се контролирам, как да се отпусна.

Коментари

1.   Само един е проблема - ПРИТЕСНЕНИЕТО ходи по курви докато се отпуснеш и ше стане работата!!!

Карол*******

2.   Според мен проблемът ти е на някакво психическо или емоционално ниво. Вместо да тръгваш да правиш секс с нагласата, че пак ще ти увисне, направо си казвай, че ще я скъсаш от секс. Ако и това не помогне моя съвет е да отидеш на лекар да установите за какво става въпрос и той да се опита да ти помогне, вместо на своя глава да се тъпчеш с хапчета без да си наясно какво се случва с теб. Искрено ти желая успех.

3.   Нищо ти няма, просто се притесняваш, а и си си създал вече нещо като страх има куп съвети за това как да преодолееш този проблем, но най-добре е да отидеш на лекар - андролог и ли психиатър.

4.   Възможно е това, което виждаш, да не те привлича сексуално. Сексуалното ти въображение превъзхожда реалността и оттам да се получава загубата на възбуда. И аз имам подобна реакция, но не ми пука особено.

7.   Мамка му имам абсолютно същия проблем случи ми се вече два пъти и вече си мисля другия път когато дойде гаджето ми да се натрескам яко с уиски, че наистина да се отпусна като хората.