Споделена история от Тинейджърски

Приятелката ми ме удря
С едно момиче сме от година и нещо вече. Постоянно се чуди вече за какво да се заяде! Само се чуди с какво да ме издразни през деня. На последък почна много да си позволява да ми посяга и удря (още се чудя защо съм с нея) но веднъж не издържах и и плеснах по бузата докато ме удряше тя (това никога не съм си позволявал нямам и желанието да го правя пак). Според мен както момчетата нямат право да удрят момичетата така и те нямат това право без да са виновни, а и като цяло!

Коментари

1.   Колкото повече я биеш, толкова повече ще те иска после.

2.   Боят е лошо нещо, но като те бият си прав да удариш за да се усетят.

3.   Какви са тези животински връзки? Удряли сте се.. Стегнете се! Седнете и си поговорете, защото трябва да се научите да не разбирате с думи.

4.   Колкото и да е гадно това но колкото повече тъпчеш толкова по те уважава една жена и иска да е с теб това което твърдят че искат не е така.... получават го и ставаш безинтересен. Факт е!!! Ако си добър не се класираш. От лични мои наблюдения са изводите ми....

5.   И казват, че нетрябвало да се удрят жените. Първо и казвах с нормален тон тя пак си продължаваше после и извиках да се спре на по висок тон, тя пак почваше да ми сърди. И преди няколко дена като си говореше и прас, почна да ми пере шамари хванах и ръцете и я претиснах в стената малко да се укроти и като я пуснах пак почна в лицето и аз вече не издържах и и цапнах 2 шамара. Кажете ми това нормално ли е? И да ми минава с това аз съм момиче и имам право на всичко едва ли не... (минава ми с това - "колко оплаквания имало в полицията за нападения на момичета и колко на момчета... )

6.   Недей да я удряш, но и недей да търпиш такова отношение към теб... следващия път като ти посегне и хвани ръката за китката и и кажи съвсем отчетливо и с равен тон, че ако още веднъж реши да ти посегне ще си носи последствията..

7.   Пич.. какъв точно ти е въпроса? какво те интересува или просто си пишеш?

8.   Имам едни такива съседи, от 30 години са женени. Не знам дали се бият, но всеки ден ги чувам как се джавкат и все си намират нещо да се заядат. Мъжът използава думи от сорта- "магарицо, зурла, ща одуша, като взема един кол... , много ти знай муцунката, мамата сте си е*али вий, и др. ". Жената е по-пестелива на епитети, но съм я чувал да го псува на майка. :) И въпреки това няма да се разведат макар, че децата им са големи. Явно в някои връзки рано или късно идва момент, в който партньорите си омръзват, и за да не изстинат напълно един към друг, поддържат огъня на "любовта" с адреналин. :D

9.   Номер 4 го е казал много добре и си е точно така. Има нещо мазохистично при голяма част от жените факт. Лично съм провеждал достатъчно мои лични реални тестове. Колко си по добър толкова омръзваш и няма да те има за нищо. Антилогично е, но жените не са логични същества, те са емоционални. Имат нужда от емоции, приеми че е като храната за тях. добрият мъж още и го смятат за глупак. Много малко жени могат да правят разлики в нюансите - добър, щедър и глупак. Още мога със сигурност да ти кажа, че една жена помни не какво си направил за нея, а какво не си направил. Ако си по твърд с жените и не им позволяваш да те разиграват, със сигурност ще си търсен, дори и да не ти се струва логично е така.

K-Man

10.   Миличкият номер 4. Помисли си, защо си срещал само такива парцалетки. Има и много свестни момичета, но дали имаш сетива за тях? И дали ти си техния тип? Не се настройвай, че мъжете или жените били такива или онакива по принцип. Хората са различни.

11.   Ами какво да ти кажа... Май май сами искат да ги удариш, а после се правят на изстрадали

12.   Ми като ти се качва на главата как няма да и шибнеш 1! И ти защо още си с тази недорасла кифла? !

14.   Как ще я биеш бе.. късай с нея, ако трябва и кажи истината, искарай си ядът.
Ще се бия с момиче само ако е зомби и иска да ми изяде мозъка.

15.   И аз и моита ндп се биеме като приятели защото се дразниме и точно това ни е забавно. Днес тя замалко да ми разбие носа

16.   С моята приятелка сме заедно от 9 месеца, но след 3-тия месец започна да ми удря шамари за щяло и нещяло. Аз съм 90кг 182, физически тя не може да ме нарани не въоражена. Болката е душевна, много боли, когато те удари човека когото обичаш. Аз не смея да и посегна, нали жените са нежни, нали е по-слаба от мен. Въпроса е какво правят готините пичове, когато жена ги удари? Мога да я обезвредя за секунди, но ще ме е срам после. Но в facebook прочетох добър си - злоупотребяват с тебе, мачкаш - уважават те. И като престанах да съм толкова добър, да правя кафе сутрин, сандвичи, да нося напитки в леглото, да ходя до магазина за вафли и живота ми се подобри. Явно жената е едно глупаво дете, дето има нужда от господар. Като спреш да й угаждаш, да я питаш какво иска, ами тя не знае какво иска, трябва ти да и казваш какво иска. АЗ по душа съм много добър и всички злоупотребяват с това

17.   16, кажи на приятелката ти, че ако още веднъж те удари,
ще се разделиш с нея и действително го направи.

И действително - спри да се държиш като плюнка. Ако е имала нужда от дом. прислужничка, да си е взела. Всяка жена има нужда от разбиране, опора, сигурност, но определено не знам, какво да кажа за жена, която удря партньора си - може би има нужда от пердах.
ж. 28

18.   Е как така ще те удря? ! Що си хабиш нервите с такава недорасла кифльосана претенция? Жена съм и ненавиждам насилието във всичките му форми. Един съвет - колкото и да ти се иска, не си позволявай да я удряш. Мъжете сте физически по-силни от нас, съответно един твой шамар може да й нанесе доста повече вреди, отколкото нейния на теб. И като нищо може да подаде жалба за насилие и побой. Така че най-добре си потърси момиче, което ще те уважава като личност и ще те обича.
П. П. Не ги слушай много-много тия, дето ти разправят да си зъл и да се правиш на мачо. Всяка уважаваща себе си жена ще избяга от подобно отношение.

19.   Аз не съм обвързан, имам си приятели и когато сме само двамата с приятелката ми, много добре си говорим, но когато се съберем повече хора, някак си тръгва да ми бие шамари и така нататък.. И по логиката на горните коментари, то значи кат ма удари да я ударя... Но няма значение всепак не е важно колко силно можеш да удариш, важно е колко можеш да понесеш :)

20.   Ама прав си бий и шута неможе да ти посяга без да има причина просто тя е искала да се отърве от теб, според мен и го е правила с намерение ти да скъсаш с нея после да каже че ти си я зарязъл не знам ама я отрежи по -най бързия начин