Споделена история от Тинейджърски

Много съм странна.
Здравейте, аз съм много странна. На 19 съм и никога не съм имала петица в училище. Всичките ми оценки са били шестици. Аз нямам приятели заради това. Когато някой ми каже някаква дума, аз мога да изпиша една тетрадка за нея. Знам три езика перфектно и уча медицина. Завършила съм и компютърен специалист. Чета страшно много, но това вече ми пречи, защото не мога да имам приятели, нито гадже. Аз съм красиво момиче, така че посъветвайте ме как да си хвана гадже и трябва ли заради това да затъпея!

Коментари

2.   Вземи си висшето образование и тогава ходи по гаджета. ''Приятелите'' се изграждат от ранна възраст за да са истински. В 90% от случаите няма приятели, има интереси.

3.   Ти не живееш, ти съществуваш.
С този темп ще си на същия хал и след 10 години.
Единствената ти фикс идея навярно са езиците, медицината и компютрите...
Интересно ми е как на 19 вече си завършила нещо друго обаче? !
Ако историята ти е истинска, все пак..
Аз съм в 12 клас, готвя се да уча медицина, имам сертификат CAE и по немски ниво B2... но не го навирам в лицето на хората. ;) Като теб завършвам досега 11 поредни години с пълна шестица... но това си е за мен! Имам си приятели, имам контакти с момчета, правя всичко, което ми е забавно и приятно; дори намирам време за спорт.
Казвам ти всичко това, за да ти обясня, че НЕ - не е нужно да затъпееш.

Но виж се как звучиш, за Бога? ! Ти започваш с "Много съм странна", а след това парадираш с изключително богатите си познания по езици, с това, какво следваш, какви други квалификации имаш и тем подобни.

Докато не спреш да се мислиш за нещо повече от останалите, приятели няма да имаш! Дори и да си скромна, не ти личи по нищо. Метни една снимка или фейсбук, може да намериш някои приятели тук.

Съжалявам, че съм толкова директна, но исках просто да ти кажа истината. Желая ти искрено да се осъзнаеш, защото има много хубави неща в този живот, на които твоите връстници се наслаждават, а ти също ги заслужаваш. :) Успех.

--- Амазонка

4.   Номер 2 - и какво, до 25-годишна само да учи ли? ! А ти знаеш ли, че след това, за да специализира, тя буквално ще е УЧАЩА до 30-годишна възраст? (Аз съм момичето, което също ще учи медицина. ) А познавам лекарки, прясно завършили МУ я в София, я във Варна; масово твърдят, че това са най-хубавите им години. Човек иска ли, може да намери време за всичко! Ако тя хване първото си гадже на 25, това вече е леко плашещо. А не вярвам да е непривлекателна, все пак е млада и интелигентна. ;) Не е добре да навлезе в реалния живот на такава голяма възраст, защото ще е тотално неподготвена!

5.   отиди супер фешън на училище, изкарай нарочно една петица и флиртувай с всички момчета.

6.   Историята е измислена според мен... "никога не съм имала петица", "знам три езика перфектно", "завършила съм компютърен специалист", "аз съм красиво момиче"... нещо не ми се връзват нещата.
xperia

7.   Мм ти си си супер, аз винаги съм се стремяла да съм като теб и все още се опитвам-езици, богата култура и да се поддържам в добър външен вид, завиждам ти :). Приятели наистина трудно може да имаш, имам предвид истински, просто хората сме лицемери, егоисти и тн и затова, но иначе се оптай да бъдеш по -общителна, като има събиране някакво отиди, дори и да нямаш близки хора там, така ще намериш. Започни с 1 -2 да се опиташ да са ти приятели после ще ти е по-лесно :).. И бъди сигурна, че все ще се намери някой, който да оцени качествата ти, не се променяй, ти си рядко срещано явление в добрия смисъл, защо да ставаш друга само за да се харесаш на хора, които щом се обърнеш. ще започнат да те одумват.

8.   Ти си умна и красива.. но мисля, че трябва да се отпуснеш малко и да разпуснеш! Опитай се да не си толкова стрикна към околните.

/Модератор7 - Не е нужно да пишете 4 еднакви коментара. Одобрението изисква време.

9.   Ти си жената мечта. Не се срамувай от момчетата, искай си, карай ги да те искат. И им покажи, че освен от работа разбираш и от други неща... Излизай!!!

10.   Хич не ти липсва самочувствие и според мен си супер арогантна и нахална личност. Това ми е мнението

11.   Що пък трябва да затъпяваш има мъже, които проявяват интерес към начетените жени. Пък и да ти кажа тия, които имат гаджета не са тъпи-може да не знаят 3 езика и кои са столиците на държавите по света, но за това пък имат свои виждания и разбирания за живота и достатъчно житейски опит за да привлекат внимание и да предизвикат интерес сред околните.

12.   Явно виждаш само силните си страни, но не и слабостите си. А такива несъмнено има - щом нещата не се получават така, както на тебе ти се иска, значи някъде нещо сериозно ти куца. Нещо не правиш като хората. Това е положението.