Споделена история от Тинейджърски

Как да я накарам да правим секс?
Здравеите. аз съм на 15 год. И съм много загорял имам си приятелка но още не сме го правили . ако може да ми кажете какво да направя за да правим секс ?

Коментари

1.   Ако си много красив сама ще ти налети... Ако не... нали знаеш че женските си падат по сантименталности?

2.   Ами първо се научи да си поставяш презерватива, за да не се изложиш, когато дойде момента. Хигиена преди всичко.

3.   трябва да разбере6 дали тч е готова

4.   абе не иска момичето за какво ще я караш.

5.   От някъде дочух това : Два варианта,оргазъм или любов.Т.е или и' докажи,че я обичаш (и я накарай да те обича) или я накарай да свърши...веднъж поне.

6.   Ти харусвяш ли я или след като го направите ще я отрежеш????
Сиво

7.   Боже накъде отива света..виж кфо на 19 съм и мога да ти кажа че всеки е загорял на тая възраст ама всичко си има граници..я ако обичаш уважавай малко тфа момиче,кфо значи "Как да я накарам да правим секс?"тфа да не си некфо лапе на 10...

8.   Омг .. да я караш ? Тя ако искаше щеше ти каже ..

9.   Повечето от момчета сте само за това-Чукай и бегай!
Ако бях на мястото на това момиче моментално щях да ти тегля ма*йната!
Накъде отива този свят!

Габс!

10.   много е лесно - накарай я да с възбуди и щи скочи! действа повярвай! аз го използвам винааги!!!

11.   аз съм на 13 два пати го правя с гаджето ми но нея зарязвам кат някои веднага още си ходим 2 години! 1-вия път като го правихме аз я питам дали искаш да правим секс и тя се съгласи а 2-рият път тя ме пита брат питай я просто...

12.   Ти си на 15 за къде си се разбързал

13.   изчакай още 1-2 години бе! няма да ти избягат жените.. ако тя иска - тогава!!!

14.   Не можеш да я караш. При жените това е изклключително важно! Разбирам, че ти се изка обаче ако наистина я обчаш, ще я изчакаш.

вариант1 (по добрия вариант):Поканя у вас, намери начин да я възбудиш, целуния докато я галиш по гърдите и гърба, разкопчей й ципа, дори да почне да се дърпа продължи, ако не изка ще ти каже спри, не мога, ако не си съблечете дрехите (нежно) и бутни на дивана

Вариант2:Просто й кажи обаче има риск да се разколебае още повече.

Послушай ме ако не изкате да скъсате.
Момиче на 13

15.   Напълно съм съгласна с коментар 14.
Е, аз съм момиче на 15 години.. ии това твоето е изключителна простотия. Виж, ако приятелката ти е на 12, 13 какво трябва да очакваш от нея? ! Може би да не ти слиза от к*ра, с извинение.. Изчакай, не я пришпорвай.. поговори с нея на тази тема, но разбира се не с думите ''кога ше ми пуснеш ма ''. Разбери какво я притеснява, чувства ли се готова за това.. при нас момичетата е по-различно.
На 15 си, няма да умреш без секс, извинявай много, но е глупаво да я ''караш '' да прави нещо, което тя самата не знае дали иска.

Melinda

17.   аз съм момиче на 19 Г-всъщност вече почнах 20. И така, съгласна съм с номер 14-както казва тя -няма да си останеш без кефа от секса, но не трябва да караш приятелката си насила да го прави! Моят съвет е да я попиташ дали е готова-при нас е по-различно. Ако е готова-направете го, а ако не е-почакай малко. Нямя да умреш ако почакаш. И презерватива е задължителен. Black Lady

20.   Виж сега първо не я карай да го правите, ако тя е по - малка от теб с 2-3 години, защото или ще ти каже ,,Юуллл, отврат", или ще каже, че не е готова. Второ, номер 2 е прав, научи се да слагаш презерватива или ще се изложиш(все едно да кажеш да госпожата в даскало да те изпита,а ти да не знаеш нищо). Трето - НИКОГА НЕ ГО ПРАВИ БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ, защото тя е потърпевшата. И последно, ако си сигурен, че имаш достойнство и си вече мъж, ДА НЕ СИ ПОСМЯЛ ДА Я ЗАРЕЖЕШ СЛЕД СЕКСА ИЛИ ДА СЕ ХВАЛИШ НАВСЯКЪДЕ!!!!