Споделена история от Тинейджърски

Срам ме е!
Еми историята е такава че аз много си падам по едно момиче на моята възраст(14-15). Още първия път когато я видях се влюбих, но не се познавахме добре мина година и не си я спомнях дори. Но сега влезнахме в една и съща гимназия и започнах да я харесвам два пъти повече... Сближих се малко с нея, харесваме една и съща музика, филми, писал съм си с нея с часове. Тя не е кат останалите кифли и тем подобни. Въпроса е че мисля че не ме харесва, но аз не искам да я и питам защото си мисля, че ще ме отреже, ще прекрати всякакви връзки с мен, и ще съм мнооого засрамен. Та не знам как да я впечатля поне малко за да ме хареса или да разбера по някакъв начин дали изпитва нещо към мен...

Коментари

1.   Значи сте приятели? Пиши и, говорете си и когато спре да те е срам поне малко (не изцяло, само мъничко) я прегърни за "здрасти", усмихни се и виж как ще реагира. Ако се усмихне, или погледне надолу после към очите ти, вероятно те харесва. Може да е учудена, важното е да не се дърпа, това е всичко. Отпусни се, позволи и да те опознае. И в никакъв случай не се притеснявай и не се филмирай излишно. Разшири темите ви за разговор, излезте след училище, не като на среща, просто в последните часове я питай дали ще дойде с теб еди-къде си защото не ти се прибира веднага, или нещо такова. Това е всичко, малко по малко нещата ще се наредят от самосебе си. Като мине повечко време може и да започнеш да я разпитваш дали си има приятел, дали харесва някого (теб).

Но аз лично мисля, че ще се сближите бързо и всичко това няма да се проточи повече от 2 седмици. Щом не е кифла, а ти не си играч, не се очакват фалшиви знаци и "само зарибяване".

2.   Оххх, тук започнаха много смешки да се говорят... :Д:Д:Д:Д!!!!
Да се влюбиш без да познаваш човек!!!! ДААА там е истинската любов :Д:Д:Д.

3.   съгласна съм с автора на предишния коментар
като я видиш иди при нея прегърни я и завържете някакъв разговор обаче да не стига до някакви публични целувки и тем подобни
а ако тя се дърпа значи или не те харесва или е малко стресната
имам предвид че може да не е от онези момичета които са разтропани
друг вариант е да отидеш при нея и да и го кажесш в прав текст ''Виж сега (тук и кажи името) аз.... много те харесвам и се надявам и ти да мислиш така за мен ако ли не моля те отношенията ни да си останат същите''
аз съм момиче и затова се надявам да съм ти от полза
когато на мен едно момче ми каза че ме харесва (и аз го харесвах)той ми каза че ако не го харесвам просто да му кажа обаче аз го харесвах и му казах и той ме целуна по бузата и от тогава ходим (вече 7-ми месец сме заедно)
пожелевам ти късмет!!! (:

4.   Играйте на шише или истина и предизвикателство и е питай дали те харесва :)