Споделена история от Тинейджърски

Тийн филми
Здравейте,
Пиша тук, защото както вероятно и на повечето от вас вече ми е омръзнало да стоя с часове на компютъра.
Обичам да гледам телевизия, но напоследък не си намирам нищо интересно, затова ви моля да ми дадете някой добър съвет относно филмчетата.
До сега съм изгледала около 40-50 филма все с мой любими актьори, актриси. Харесвам Селена Гомез, Ашли Бенсан, Ашли Тийсдейл, Хилари Дъф, Линзи Лоън.. сещате се звездите на ''Дисни''. Ако се сещате за някоя актриса ( подобна на тези) или някое интересно Тийн филмче, моля споделете.
Благодаря ви предварително. :)

Коментари

1.   .. здравей .. аз също съм от тия където обичат да гледат тинейджърски филми така че ето няколко предложенич избери си http://www.teenproblem.net/forum/archive/index.php/t-319549.html
влез и си избери .. успех и надявам се да съм помогнала ..

2.   Да, виждала съм ги и преди.. но аз трудно си харесвам филми. Затова те моля да ми кажеш някой който ти е харесал и с актьорите горе долу. Благодаря :)

3.   На мен ми харесва "Истинска кръв" - не е филм а сериал но ми харесва. Говори се за вампири. Само това знам защото не го гледам често, а само като го хвана по телевизията. А какво имаш предвид под "тинейджърски"? Такива с любов, секс, интриги ли? Ако да, ти предлагам и новия филм на Бтв "Революция Z", подзаглавието му е "секс, лъжи и музика". Мен много ме кефи. Гледам и "Вип Брадър", и там от време на време подхвърлят някоя первезна тема, но ми е забавно, и като го дават по Нова ТВ го гледам ако го хвана.

Е, това беше от мен. Дано да ти харесат филмчетата :)

4.   Да, гледам ги.
Ако знаеш някой по-късометражен ( movie) филм, можеш да напишеш името. ''любов, секс, интриги '' да, това си търся.
Благодаря :)

5.   гледай ''Американски пай''
на Майли Сайръс : ''ЛОЛ''
Селена Гомес : ''Монте Карло''
''Съседка за секс'' е интересен
''Европейско пътешествие''
това са романтични комедии
романтични, драма : (това са ми любимите филми за това и ги казвам :)
''3 метра над небето''
''Тетрадката''
и ако ти се плаче на някакъв филм гледай :
''Титаник''

6.   гледай - 'Тя е пич' страхотен е! И забавен!

7.   'Мъже с токчета', 'Голямото напушване' вторият филм го препоръчвам просто уникално смешен!

8.   Благодаря ви, гледала съм Монте Карло, Лол, Тетрадката, Титаник и Мъже с токчета. Другите ще ги гледам. Отново благодаря, чакам още коментари. :))

9.   Например - You may not kiss the bride

10.   "Колежански войни", "100 момичета" , "40 дни и 40 нощи" (мисля ,че така се казваше),"Джон Тъкър трябва да умре","Чък за късмет","Разбита любов","Красивата и грозната","Как да се омъжиш за мириардер" .. ако се сетя за още ще пиша :).Дано съм помогнала.

11.   Аз обожавам да гледам забавни филми, особено тийнеджърски! Гледала съм много, някои от тях са писани горе други такива са:
1. Bratz
2. Ted (Приятелю Тед)
3. Tengo ganas de ti (Искам теб)
4. Couples retreat (С жени на море)
5. Deuce Bigalow male gigolo(Мъжкото жиголо)
6. Friends with benifits (По приятелски)
7. New york minute (Пътешествие в Ню Уорк)
8. Picture this
9. Liar Liar (Лъжльото)
10. Meet the parents (Запознай се с нашите)
11. Mr and Mrs Smith
12. Mr. Beans holiday (Ваканцията на мистър Бийн)
13. P. S. I love you (Послепис обичам те )
14. Paradise kiss (Райска целувка)
15. Post grad (След дипломирането)
16. The parent trap (Капан за родители)
17. The bountry hunter (Отстреляй бившата)
18. The last song (Последната песен)
19. TILT
20. Dear John (С дъх на канела)
21. Tres metros sobre el cielo (Три метра над небето)
22. Never say never (Никога не казвай никога)
23. Beastly (Звяр)
24. A walk to remember (Незабравима)
25. Баща мечта
26. Какво искат момичетата
27. High school debut (Училищен дебют)
28. Passport to Paris (Пспорт за Париж)
29. 10 things I hate about you
30. Just my luck

12.   11, уж твърдиш че харесваш такива филми, пък нищо не знаеш, щом не си видяла:

Sixteen Candles
Breakfast Club
St. Elmo's Fire
Some Kind of Wonderful.

13.   Иии аз така като тебе си търся някое тийн филмче! Гледала съм доста ще ти предложа някои..

1. Шантав петък
2. Последната песен
3. Лол
4. Футболна майка
5. Рамон и Бийзъс
6. Свети Чарли Клауд
7. Мажоретки заедно за победа
8. Мажоретки всичко или нищо
9. Отново на 17
10. Обичам те Бет Купър
11. Професия блондинка
12. Професия блондинки
13. Страшен филм 1, 2, 3, 4
14. Перфектният мъж
15. Не се предавай
16. Голямото напушване

14.   Sucker Punch, Beastly, New Years Eve, Spring Breakers, The Lying Game, Pretty Little Liars, Twisted... В момента за тва се сещам ;).

15.   teen spirit страхотен е

16.   Дневниците на вампирите!

18.   Хм... можеш да видиш филма, , синята лагуна, , . Романтичен е. надявам се да ти хареса. ако не ти хареса можеш да потърсиш във сайта на Filmi. com Там винаги намирам нещо интересно. било то страшни, забавни филми и така нататък. в момента гледам по Fox life, , в стил Джейн, . разказва се за едно момиче което работи като асистентка на дизайнер. сериен е. дават го от 18:10. тъкмо започва. ако искаш можеш да прегедаш частите на властелина на пръстените. всички части. ако искаш можеш да погледнеш сериала, , в, , като Виктория. ако се сетя нещо друго ще ти пиша. надявам се да съм ти била полезна.

19.   Passport to Paris и New York minute са страхотни филми с Мери-Кейт и Ашли Олсън. Препоръчвам ти ги!

21.   Гледай филма купонджийки много е интересен и в него участват любимките ти както и на мен. :)

22.   Филми:Гадни момичета(и двете части, но 1 е по-добра), Купонджийки, Тя е пич, Монте Карло(със Селена Гомез)Последната песен(С Майли Сайръс)
Сериали:Тайния кръг, Дневниците на вампира, Оригиналните
За това се сещам сега.

23.   1.Един не тъп американски филм
2.Американски пай
3.Американски пай 2
4.Американски пай:Сватбата
5.Американски пай:Отново заедно
6.Амепикански пай:Книгата на любовта
7.Американски пай:Голата миля
8.Американски пай:На лагер с групата
9.Американски пай:Къщата на зета
10.Необикновен филм
11.Лош късмет
12.Пич,къде ми е колата
13.С жени на море

24.   Аз също гледам лъжкини, вампири, древните.... препоръчвам ви да гледате сериалът playful kiss -това е най-готиният сериал за мен, аз съм го гледала 5 пъти, той е 16 серийки

25.   1. флирт с 40-сет годишна (Flirting With Forty)
2. първият път (The First Time)
3. незабравимата (A Walk to Remember )
;)

27.   Здравейте! Бихте ли ми предложи някакъв филм, в който се разиграва една невъзможна любов между двама младежи. Под невъзможна имам предвид единият от тях да е беден, а другия богат или пък родителите им да не позволяват. (нещо подобно) Ще бъдв добре в филма да има повече чувства, любов и химия. Благодаря предварително.

28.   What if (само пеиятели) уникален филм препоръчвам го!!!