Споделена история от Тинейджърски

Не издържам вече, искам да правя секс
Здравейте, аз съм на 13 (7 клас) години. От близо половин година мастурбирам горе-долу редовно. От както станах на 11 някъде, започнах да гледам и порно. Харесва ми, но проблема дойде миналата година, когато започнах да си харесвам едно момче. Той е на 16 (10 клас) и е от моето училище. Лошото е, че всеки път, когато го видя започват да ми се появяват мръсни помисли. Представям си как ме изнасилва, как правим секс... Страх ме е да споделя това с приятелки, защото може да ми се подиграват и да се отдръпнат от мен. Та, много ми се прави секс, направо полудявам. Държа си куклите (Барби) и си се представям мен и това момче, което харесвам. Знам, че съм много малка. Знам и че не трябва да бързам, има време за всичко, но просто едвам се сдържам. От скоро харесвам (но не чак толкова много, колкото другия) и едно друго момче. Той пък е на 18 (12 клас), ще ми кажете да не се занимавам с него и да си гледам уроците. Е да, ама аз уроците си ги гледам и съм отличничка. Просто ми остава време и за други мисли. Откакто харесвам и другото момче си представям, че правим тройка. Сънувала съм много мокри сънища и с двамата. Помощ, какво да правя, искам да правя секс, но така и ще ме изкарат курва ако се разбере. Кажете ми какво да правя, как да се сдържа поне 2 години. Не става с мастурбация... Ще се радвам на съветите Ви :)

Коментари

51-75 от 75

64.   здравей 13 годишната
ти си в тинейджърска връзка аз съм на 28 няма да слушаш вече стари хора ако си мислиш това
но като бях аз 17 ми идваха тези неща и го исках толкова една вечер го направих преди 3 дни пред рожденния ми ден щях да правя 18 това е преди 10 години дето стана
родих на 20 имам 2 момичета
едното е 10 и има такива неща заведох я на лекар каза да се мъчи да мисли за любимо нещо и подейства до 3 месеца
едно момиче беше на 14 като мене в 7 клас бяхме
харесваше едно момче бяха гаджета сега са женени
тя искаше да го прави бяхме на етажа при първата ни учителка на същия етаж тя реши да го направи не издържаше като луда се държеше отидоха в тоалетната на учителската видя ги първата ни учителка направо онемя разказва приятелката ми
но поне си отоли жаждата за секс
ако толкова искаш го направи с ПРЕЗЕРВАТИВ задължително или не избързвай
УСПЕХ!!!

66.   Абе хора , какво нападате момичето все едно кой знае какво е казало.. За Бога не живеем в 19 век , вече всички го правят на тази възраст. Не казвам , че тя трябва да е като всички други , но щом иска да го прави , защо да не го. Може да и обясните нормално , че това не е подходящо за момиче на нейните години , да и обясните защо , а не да я нападате...Има и хора които са го направили. Никъде не пише и няма ограничение кога да го направиш. Имам ужасно много приятелки на по 14-15 които са спали с техните приятели , като ги гледам не са умрели , нито пък са се оплакали , а да не говорим , че нито една от тях не е бремена . Спрете да я филмирате , че може да забременее , не е гаранция , че ако го направи на 16 пак няма да забременее. Въпроса е до предпазните мерки. Момиче един съвет от мен , ако толкова много ти се прави и си готова психически за това , го направи , но задължително използвайте мерки за безопасност не е заради това , че евентуално може да забременееш , а заради това , че не знаеш човека с когото ще го направиш , носител на каква болест е ! :)

71.   И аз съм на 14 и в момента търсих статия защото и на мен много ми се прави секс ако искаш(не те претискам)можем да пробваме :)

76.   здравей аз съм също на 13 и аз мастурбирам и на мен ми се прави секс но няма как просто а и сега всички ще кажат че съм курва и аз че мисля само за чукане и секс но това НЕ е вярно. и аз сънувам мокри сънища и така на всеки младеж може да му се случи!!!

77.   Хахаха, то е смешно бе авторке! На 13 съм, но след два месеца правя 14. Все едно си на 4 и половина както казват малките деца....
Ето ти съвет - престани да гледаш порно! Там няма любов и всичко е чисто и просто фраскане.... и аз гледах порно, но спрях поради тази причина, че и аз станах много перверзна и с мръсни мисли... Тук намерих една статия - да споделим най-мръсните си фантазии. Чета и си маструбирам, като се поставям на мястото на автора. То всяко момиче си мисли за здрав секс, но замисляш ли се за първият ти път? Хубаво ли ще ти е да те изчукат така? Като животно? Затова аз си търся коментари с повече нежност и ласки в онази статия и си маструбирам - за около 20-30 мин и съм готова (гледам да няма никой у нас, че ако ме хванат така.... )

79.   Хей, не се притеснявай. Аз съм на 13 години и също мисля за секс, но сега се опитвам да уча, да мисля само за учене. Вечерта или през свободното ми време, макар и да е малко то, мастурбирам, гледай п***о в интернет или телевизия и мастурбирай, просто не мисли за секс с големи момчета. Споко, ще настъпи този момент и тогава дори ще се притесняваш, че няма да можеш да си добра в леглото и т. н. Просто недей бъди плашлива и несамоуверена в себе си! Бъди себе си! Пожелавам ти успех!

82.   79, успех с НЕмисленето за секс и момчета. То ако така ставаше... Като искаш си намираш момче и го правите. На 13 си готова. Само гледай да е най-много 3-4 години по-голям, че иначе малко в повече идва. Да си знаеш, че няма да е кой знае какво изживяване, но все пак ще те облекчи. И разбира се, ти си знаеш, трябва презерватив! Дори не си и помисляй да правиш без.

83.   аз съм момиче на 11 години и като бях малка мразех секса и после се целувах и сега незнам защо ми се прави и искам да спя с едно момче на име теодор и той ме харесва! господ ми е дал дарба да се влюбвам повече от колкото трябва и сега имам гаджета които не знаят че изневерявам едни на други и когато гледам секс си усещам сърцето там откадето момичетата пикаят! Моля за съвети! какво да правя:)

емото

84.   Аз също съм на 13 и много ми се прави секс, но не искам да го направя с момче, защото после всички ще ме мислят за курва, а с търкане не става. За това направи така, купи си някакъв кренвирш някакъв по-евтин и както е с опаковката си го вкарвай до където искаш, но първо се облажни хубаво и го вкарвай бавно, за да не боли. Така също първият ти път с момче, ще бъде много по-приятен след като си се отворила сама. Аз направих така и не съжалявам, никой не знае и чувството е почти същото.
п. п. Гледай родителите ти да ги няма или през нощта докато спат се заключи, пусни си порно за да ти е по-хубаво.

89.   Хей, аз съм авторката.. бях забравила тази тема :)
Между другото тази година ще правя 15 и похвална новина - още съм девствена (поне мисля, че е похвално). Начетох се на доста коментари днес, когато се сетих за темата, и мисля че явно не само аз съм била така преди 2 години *тоест на 13*, така че.. хора не правете грешка да правите секс на 12-15 години. Поне аз мисля да почакам докато намеря правилния, макар че все още да имам минимални чувства към едно от момчетата, и все още да си мисля, че искам именно той да ми е първия! :)
Между другото видях, че някои хора не вярват, че съм била на 13, когато съм го писала. Съжалявам, но като сте свикнали да виждате, че деца на по 13 години пишат неграмотно.. Е, изненада, аз не съм от тях :)
Надявам се още известно време да се задоволявам с ръката и скоро време да намеря правилния..

90.   заради пубертета е

91.   О, боже господи вие давате отвратителни съвети! Такива деца трябва да работят със специалисти (с психолози)! Разбирам, сега е в такава възраст, но това не е оправдание! Това не може оправдае тези мисли, които минават през ума ?. Разбира се, на всеки може да му минат, но тя просто трябва да ги игнорира и да почака подходящата възраст.

93.   значи мила и аз съм на 13 и имам почти същия проблем ,но не обръщам много внимание не се притеснявай,но сериозно още си малка няма да ти е приатно и момчето което харесваш той познавалите .????

94.   хей пич не ги слушай като искаш намери си гадже и си прави секс ко ги слушаш е ся ше ме сметнеш за луд ама сум по малак
11 години ако искаш ме слушай подкрепям те

98.   ОМГ, била съм много глупава и заблудена преди 2 години :D
Сега осъзнах, че секса ще си дойде, когато му е времето..
От авторката

99.   Мила, всички жени са това от, което се притесняваш!

102.   Момиченце, искам да ти кажа само да изчакаш до като станеш на 17 или 19 и

103.   Търси някой по-опитен батко и го направи с него. Те в училище се знае кои са

105.   Потрай още малко, че да ти е по-хубаво като го направиш ;)

106.   Хората са казали :
Мисли преди да действаш :)

108.   Аз мисля, че първо трябва да е сигурна и да разбере с кое момче точно иска да го направи, защото после ще съжелява... Малка е и все още не знае какво иска!

109.   То на всеки му се прави секс но не си още на годините още си много малка на 13 години поне стани на 15-16 години и товага си направи секса пък ако стане нещо и забременеш тогава ко ще правиш ще се чудиш пък другия ще те остави и няма да се занимава с тебе а ти цял живот ще патиш по-добре си учи от колкото да мислиш за такива глупости :)!

112.   Здравейте,аз съм на 19(момче).Има 1 момиче за което ще се женя.Един път я заведох в нас и я целунах,после и предложих да правим секс.Беше много хубаво но помогнете ми защо не можем да си направим деца?

120.   Казвате че секса ще е пълна тъпотия ама момичето е гледало порно.
винаги съм казвал че когато гледаш ще можеш да го интерпретираш(поне в секса е лесно)

121.   Ако станеш гадже с някой на твоята възраст, може да излезете, да си ходите ан гости, да се целувате, да се възбуждате, но не и секс

51-75 от 75