Споделена история от Тинейджърски

Привлича ме !!
Здравейте!! Аз съм на 17 години и имам сериозен приятел от вече година. Всичко в връзката ни е ок и в секса, и в държанието му. Абе нищо не ми липсва всичко е идеално, но той има един приятел, който е с 3 години по -голям от него. Пропуснах да кажа, че приятеля ми е на 20г. Та въпросния му приятел страшно много ме привлича. Когато го видя и ми каже здрасти, или когато говоря с моя по телефона и ми каже, че е с него сърцето ми се разтупва толкова силно направо се изчервявам. По някога като седна на лаптопа влизам в фейса му и го гледам много дълго без да отлепя поглед от снимката му. Не знам, какво чувствам към този мъж след като с него сме само на здрасти. Никога не сме си говорили така, че с нещо да ме заинтригува или да сме се виждали двамата само. Няколко пъти само докато говорих по тела с приятеля ми и той нещо ни бъзикаше и говори нещо с мен, но не помня какво. Но просто като го видя и изпитвам някакво вълнение искам го. Иска ми се да го хвана здраво и... сещате се просто го желая.

Коментари

1.   И ние какво? На всеки се случва. Най-добре обаче не прави нищо... Първо, подло е спрямо твоето момче. Второ, рискуваш връзката си, а вярвам, че обичаш приятеля си. Трето, струва ли си, щом като онзи не е показал никакъв интерес? Дори и да има, от едната мъжка солидарност и приятелско чувство няма да те пипне, защото при мъжете е по-различно, отколкото при нас.

2.   Пълен фейк, само вище правописа

3.   Ако го обичаше, нямаше да пишеш това. Поредното **рвентийче.

4.   Здравей Значи аз съм посъщия начин с едно момче Адско много ме привлича немога да опиша чувството просто ме примлича по различен начин Само че аз си нямам приятел а ти с иимаш Недей заради едно привличане да си развалиш идеалната връзка

5.   Направи това което ти казва сърцето!

6.   Не винаги е вярно това което №1 казва в последното си изречение! Относително е. Какви приятели са въпросните двама? Ти как ги преценяваш? Да речем по скала от 1 до 10.
(Ако искаш по някакъв начин задай този въпорос на приятеля си. )
Колкото по-малко е числото, толкова по-добре, ако разбирасе се, другият има интерес.

7.   Относно първия коментар... ми мъжката солидарност отдавна е изчезнала... знам 5 случая в които най - добър приятел приспива с жената на приятеля си..

8.   Винаги искате повече и дори да го имате.... уж важното е било човек да се обича. Пък и така както гледам уж всичко е ОК!? Да забравих да спомена ти си способна да нараняваш... и проблема ти е, че мислиш единствено за себе си :)...