Споделена история от Тинейджърски

Желние
Здравейте, от много време се чуда дали да пиша за това, ако съм честна заради този проблем не мога да спя и ще ви бъда много благодарна ако ми дадете съвет как да постъпя.
Аз съм на 16 а гаджето ми е на 18 и винаги казва че едно момче трябва да бъде кавалер.
Преди много време се запознах с едно момче и доста време излизахме заедно, след време станахме гаджета и така след 9 месеца нещата станаха по-сериозни. Вече сме заедно от 2 години, всичко беше идеално до преди 5 месеца, когато семейството му започна да има финансови проблеми. Става на въпрос за много големи суми за ток, вода и газ. Много искам да му помогна по някакъв начин, но той не ми позвоява казва че никога нямало да вземе пари от мен. Карали сме се заради това че аз му предлагам помоща си. Разбитам го много добре че му е неприятно, даже един ден една моя позната ме помоли да отидем с нея на кафе аз платих и неговата сметка след което той ми каза че не иска повече да ходим на кафе защото така като съм го черпела съм наранявала мъжкото достойнство. Тогава наистина му беше станало много кофти, а и моето настроение се скапа.
Моля Ви дайте ми полезни съвети как да постъпа

Коментари

1.   до някаде той си е прав кое истнско момче ще вземе пари от гаджето си... Иначе аз незнам как можеш точно ти да му помогнеш. Не се притеснявай... просто бъди до него и може би това ще у е достатъчно :)

Падналото ангелче :* :)