Споделена история от Тинейджърски

Опит за отвличане или какво?
ЗДравейте. Пиша пак, защото като гледам, историята ми не беше публикувана, въпреки, че се извиних за латиницата. Нямах опцията да пиша на кирилица. Но наистина ви моля, да публикувате тази исория, модератори!

Аз съм момиче, на 13. Днес отивам си аз към училище, но някакъв таксиджия спря до мен и ми каза да спра. Аз, естествено не го направих. Дори и да беше някакъв, който искаше да го упътя за улиците и т. н., а това беше първата ми мисъл, пак нямаше да спра. Нале са ме учили да не говоря с непознати, а и не съм много компетентна по отношение GPS. ТА аз забързах малко темпото, но го чух да ми вика: Ей, спри ма! ЧУх и че тръгва с колата. Аз започвах да тичам. Добре, че училището беше близо. Стигнах невредима, за щастие. Не стига, че той беше по мен с колата, ами не знам как успях да го надбягам, при все че носих 5 кг. раница и навън беше ледена пързалка. Дори сега, сърцето много ме боли и трудно дишам. То аз като се нагълтах с този студен въздух, не знам... Но болката е ужасна. Е, намаляла е от сутринта, но все пак я има.

Много съм уплашена, но и не искам да кажа на родителите си. Те каквито са, ще ме държат под ключ, с цел безопастността ми. Моля, помогнете ми!

Коментари

1.   Въпреки всичко трябва да кажеш на вашите! Те могат само и единствено да ти помогнат! Ако не, кажи на приятелка, сподели с някого.
Едва ли е опит за отвличане, не ми се вярва. Но не знам и какво е искал онзи от теб. Добре си постъпила като не си обърнала внимание.
Сега нищо ти няма, това е много хубаво, но вече не излизай сама, поне известно време! Излизай с приятели, роднини. Ходи с някого на училище или помоли вашите да те закарат. Но минимум няколко седмици, докато не се успокоиш напълно, не излизай сама.
Късмет ;)

2.   Кажи на родителите си... те са ти най-близките хора все пак и са единствените, които биха знаели какво да направиш.

3.   Намали филмите

4.   Определено е опит за отвличане ако мене ме питаш. Ама спокойно и на мене ми се е случвало. Може да не те интересува ама ще ти разкажа.... Значи когато една сутрин с един мой приятел отивахме на училище ни спря една кола и на мен ми каза:"ей металче да те откарам"... Сега няма да ти дорасказвам останалото. Разбира се нищо не ни направи. Другия път като някой те спре кажи че баща ти или майка ти след малко идва и ще видиш как ще те остай. Аз разбира се много умния не се сетих така да кажа и трябваше с камани да го целим. Ама както и да е...

Метал 12г.