Споделена история от Тинейджърски

Споделих на майка ми, че ми се прави секс, а тя не ме разбра
Ами моята история накратко е че съм влюбена в едно момче и се виждаме понякога и така . Той е турчин но това мене не ме засяга . Та проблемът ми е че никой от родителите ми не ме разбира ами само ме критикуват. 100 пъти съм казвала на майка ми че го харесвам и ко толкова я барка да трагна с него не е казано че ще се женя за него я !!! И сега ние се виждаме тайно единствените хора които знаят са моите 2 най добри прятелки и от класа ми 2 съученички.

И така незнам какво да направя искам да споделя с майка ми с него изживях и първата ми целувка ама не мога да го споделя с никой от наще и даже в момента и двамата искаме да го направим. Един път майка ми ми каза че ако сме го били направили щяла да се отрече от мене като дъщеря. Ядосва ме понеже ми разпрая за парви пат да ми баде когато се оженя ама тя като се е оженила за баща ми е била бременна със сестра ми пак ми дава на мене такъв савет и с какво право като тя не е направила така !

Един път и споделих че ми се прави секс а тя ми отварна : ко ми било ставало понякога съм говорела простотии е това простотия ли е бе хора :( За мене няма значение какъв е. Той няма да ми е единствения я ама в момента го обичам много и няма да се успокоя докато не трагна с него пак по нататак ще видим ...

Моля дайте ми съвет какво да правя да продалжа ли да се виждам с него . Аз лично мисля че аз ако слушам винаги наще това означава че аз живея за тях а не за себе си един вид загарбвам щастието си което не трябва да е така . ПОвтарям ви не е казано че ще се женя за него искам просто да продалжаваме да се виждаме и да си прекарвам върховно с него както до сега . Благодаря на всички които прочетоха докрая историята ми и ще ми дадът съвет :)

Коментари

1.   Забравих да уточня че съм на 17години много ще се радвам на съветите ви и на подкрепата ви ! :)

2.   Според мен няма никакво значение какъв си, да ли си турчин, българин и т. н. За любовта няма граници.....според мен се пробваи с него, но не бързай да се хвърляш в леглото, защото после може да стане така, че да съжаляваш....

3.   Здравей. Никой не е казал, че задължително майка ти трябва да бъде осводомена с кого и кога искаш да правиш секс. Живота си е твой, обичаш го (поне в момента), желаеш го и искаш да спите заедно, ами направете го, пламнала е искрицата на любовта, какво повече ? :)

4.   Здравей! Аз лично не обичам турците. Имам приятели турци, но да спя с турчин е все едно да спя с животно. Но любовта е сляпа. Не вини майка си, че ти дава такива съвети. Точно защото е била бременна преди брака си знае какво е и иска да те предпази. Това незначи, че трябва да живееш спрямо нейните правила. Ако много ти се иска да си с него бъди, но с предпазни средства. И каквото и да стане по-натам дано не ти разбие сърцето, но ако стане си мисли, че просто не е бил за теб и не те заслужава. Първия път винаги се помни и ако смяташ, че искаш да е с него действай и не е нужно всичко да споделяш с родител, защото никога няма да откриеш разбирането което искаш. Но внимавай да не стане фал и да забременееш! Късмет !

6.   От Авторката : Здравейте! Благодаря на всички който сте ми писали до сега ! Чувствам се по добре ! :)

7.   Какво смяташ да правиш ?

8.   От авторката: ами за сега още не съм решила ама мисля да продължавам да се виждам с него

9.   От колко време сте заедно?

Според мен ще е добре да не избързваш... Може да е грешка и да не я съзнаваш.
Понякога нещата погледнати отстрани изглеждат по съвсем друг начин. И ако това не е правилния човек за теб, родителите ти го виждат - и най - вероятно се опитват да те предпазят от евентуалния гаф...

На твое място бих продължила да излизам с него, след като имам симпатии, но не бих бързала с креватната гимнастика. Опознай го, изживей повече моменти с него и ако тогава желанието все още го има, можеш да му се отдадеш...
SFA

10.   Миличка, много добре те разбирам, аз съм в горе-долу същото положение. Моят приятел също е турчин, с него ми беше първата целувка, с него ми беше и първият път. Но нашите така и не го приеха. Ако разберат, че съм спала с него и аз не знам какво ще ми се случи, затова реших, че просто не е нужно да им казвам.

Направи и ти така, след като толкова много се обичате. Не ги слушай вашите, те си имат други разбирания и други виждания за живота. В любовта решаваш сама. Иначе няма как да бъдеш щастлива.
Ако толкова много искаш да бъдеш с приятеля си, бори се. Бъди с него, обичай го. Знам колко е трудно да се криеш от родителите си и да ти се иска да им споделиш какво те вълнува, а да не можеш, но по-добре така, отколкото да го оставиш само защото те не го одобряват, и след това горчиво да съжаляваш.
Слушай сърцето си, то никога няма да сгреши. И не забравяй, че любовта иска жертви, но пък си заслужава! :)
Успех, миличка.

11.   От Авторката : Към №10 специално (и останалите) Благодаря ви много !

12.   От Авторката : към № 9 ами познаваме се от 1 година и 3 месеца и започнахме от началото на тази година да се виждаме :)

13.   Ако дъщерите ми споделят подобни неща с мен, ще бъда една ужасно щастлива майка. Колкото дотова което ти е казала, наистина е била много крайна. Аз също не бих била никак доволна ако имат за приятел турчин. Имам достатъчно близки примери за да ти кажа, че това не е най-добрият избор. Но е могла да бъде малко по-тактична в мнението си. Също не съм съгласна с това, че трябва да се омъжиш детствена. Живеем в прекалено "модерни" времена за да държим на подобно нещо. Бих те посъветвала да не бързаш със секса. Това е най-лесното, но вероятността да съжаляваш после е огромна:)

14.   Е, какво се случи?

15.   Еми не е наложително тя да разбира че сте го направили ;) Според мен тя се дърпа най-вече защото е турчин.Но пък е прекалено крайна.И явно не съзнава,че точно със забраните и със това,че ти налага да не го правиш преди да се ожениш може да те провокира точно на пук да и правиш :) И както каза със какво право ти забранява като тя самата е била бременна преди да се ожени.Така че давай на пред и следвай сърцето си :)

16.   От Авторката : ами за сега нищо виждаме се аз другия месец (септември ) трябва да отида на лекар (не е нищо сериозно) прости прегледи и мисля след това да го направим .

17.   От Авторката : Това беше към №14 :)

18.   Приятелят ми е турчин, искам да ти кажа някои неща за тях.
Той с нищо не се различава от другите мъже, колкото и да приказвате простотий особено N:4 ме изненада с уникално тъпия си коментар, че като спиш с турчин сякаш го правиш с животно.Точно той ме докарва до оргазъм всеки път, и само неговото докосване ме подлудява.

Обаче типична черта им е, че са много ревниви, защото много държи на момичето до себе си.Хигиената им е повече от перфектна, и турския даже звучи красиво няма нищо общо с викането на циганите на улицата.
Майка ти не познава турчин от Турция, и ги сравнява с циганите.И да ти кажа това че не е българин го прави още по интересен за мен:)не се отказвай:)
Успех

19.   От Авторката : Мерси много - №18

22.   Такова сравнение не бях виждал до сега. Турчин = животно. Не мога да спра да се смея :D. За да успокоя тези две госпожи по нагоре мога да им кажа, че и аз съм турчин. Живея в България, работя тук, никога не съм ходил в Турция, пък и нямам никакво желание да живея там. Явно Вие не правите разлика между турчин и циганин. Ако ме видите по улицата никога не бихте предположили че съм такъв. Но вашето консервативно мислене никога не може да се промени, но ще дойде ден, в който децата Ви ще Ви го "начукат" , защото разберете най-накрая, че живеем в различно общество от това, което е било преди 20г.
Кой е виновен, че навремето Османската империя (не Турция) е превзела България? Защо не се е случило обратното?

23.   От авторката : №22 Напълно те подкрепям ! :)

26.   СПОРЕТ МЕН МАИКА ТИ Е ПРАВА ВСЕКИ ИСКА ДОБРОТО НА ДЕТЕТО СИ ТОВА ЧЕ ТЯ Е ПРАВИЛА СЕКС ПРЕДИ ДА СЕ ОМЪЖИ НЕ ЗНАЧИ ЧЕ И ТИ ТРЯБВА ДА НАПРАВИШ СЪЩАТА ГРЕШКА А НЕ Е ЛИ НАИ ХУБАВО ДА ГО НАПРАВИШ СЛЕД ВРЕМЕ С ЧОВЕКА КОИТО ОБИЧАШ ИСТИНСКИ. ЧАО И УСПЕХ В ЖИВОТА.

27.   Майка ти има много против турците. И не е грешка да правиш секс преди да се омъжиш. Тия дет са на 40 стари моми и те ли не трябва да го правят. Живей си живота. Бъди свободна.

28.   Като за начало се научи да пишеш!