Споделена история от Тинейджърски

Мина много време, но не мога да го забравя
Знам, че тук има стотици истории на влюбени тинейджърки, но имам нужда и аз да разкажа за моята несподелена любов. Ще ви прозвучи глупаво, безинтересно, но това нещо ме съсипва. Кара ме да се чувствам самотна, излишна и нехаресвана. Ще се опитам да разкажа на кратко, за да не ви оттекча.
Преди няколко месеца се запознах с едно момче, което преобърна представите ми за любов, меко казано. Само няколко дни след като се запознахме вече осъзнах, че го харесвам и скоро това обикновено харесване се превърна в нещо много повече, поне за мен. Постоянно мислех за него, не ми излизаше от главата. Бях направо влюбена. Времето си минаваше, а аз наивно се надявах, че и той може да има чувства към мен. Надявах се да ме спре на ъгъла, да ме целуне и всичко да бъде както във фантазиите ме. Уви той нищо не направи. Имало е моменти, в които съм усещала, че има специфично отношение към мен, но... това си остана само усещане. Не издържах да седя толкова близо до него, но да не мога да го гушна, да го целуна и да му кажа, че го обичам. Затова в един хубав ден просто реших да престана да излизам с неговата компания. Мислех си, че ще мине 1-2 седмици, ще си харесам друго момче и ще го забравя. Уви тези 1-2 седмици станаха почти в 4 месеца, през които не съм го видяла нито веднъж, но така и не го забравих. Всеки ден гледам снимките му във facebook, всяка вечер като си легна си мисля за него. Искам да го забравя, а не мога. Харесвам го! Така не съм харесвала нито едно момче. Той е перфектен, но явно аз не съм перфектна за него. Какво да направя? Дали ще го видя отново? Иле по-точно да се срещна ли с него отново. За тези 4 месеца се промених много и просто искам да се срещнем, но ако това стане какво да направя? Дайте ми съвет, защото тази история ме побърква вече. Все плача вечер, а не искам да е така. Вярвам в съдбата, но явно сега ме е изоставила!

П. П. Той е с 4 години по-голям от мен, което може и да е проблем, а. Как мислите вие?

Коментари

1.   Авторке, историята ти е като моята почти. Аз пък харесвам един съученик, виждам, че и той има интерес, но и двамата не се осмеляваме да си го признаем. Не знам дали той те харесва, но ако не му намекнеш по някакъв начин няма как да разбереш. Ако те отблъсне по-добре не се надявай, ще ти мине, пък и не мисля, че това е истинската любов, просто с времето ще избледнее всичко, от опит ти казвам.

2.   Минах през това вече преди няколко месеца. Виж сега знам колко е гадно, но знаеш че и ти можеше да направиш нещо за да те забележи :) Но както и да е може би представата ти е била друга. Но ако искаш да го забравиш, трябва да си позволиш, да седнеш, да помислиш заслужават ли си всички тези сълзи и всичко идва от само себе си. Можеш да го забравиш ако осъзнаеш всичко това :) Само трябва да го искаш едното или другото можеш да действаш, само ти знаеш какво трябва! УСПЕХ!

3.   Просто отиди при него и му сподели всичко!! Това е най-компромисноото решенние.. Поне ще разбереш дали изпитва същото, а не да се филмираш ии да плачеш!

4.   Аз имам почти същия проблем!! :( Харесвам си едно момче от няколко месеца и всеки ден мисля за него и ни ми излиза от главата. С него се познаваме от толкова малки че.... Но като бях на 4 пак го харсевах и му казах.. НЕ ГО ПРАВИ... И сега пак това... Този път не мсиля да му казвам. Та той е по голям от мен с 2 години.. Все си натяквам че не го харесвам но сърцето ми казва обратното.. И сега се опитвам да го забравя и съм го забравила на 10% остават още 90%. Ипитай и ти... Ако не стане незнам... Късмет и дано съм ти помогнала

5.   Моята история не е точно като твоята, но все пак има нещо общо. Това, че и аз исках да забравя едно момче. Ето какво стана:
Миналата година ходих с него (не точно, но да приемем)
Докато аз го харесвах и той мен всичко беше супер. Но той започна да харесва една моя приятелка. Вътрешно се чувствах ужасно, но външно не го показвах. Попринцип съм силен човек.. Та така цяло лято не го бях виждала, но все пак го харесвах. Започнахме училище, той ми показваше, че ме харесва, но съвсем невинно, така че да се почудиш дали наистина е така. Е да ама не. Той още харесваше нея. Същевременно едно момче започна да ме харесва, така постепенно се разсеях. След време се влюбих в него и сега сме много щастливи заедно.
Така че можеш да започнеш да се занимаваш с други момчета.. Сваляй им се, флиртувай, ПОМАГА!!