Споделена история от Тинейджърски

Нормално поведение на момче, или?
Здравейте, аз съм момче на 14. Преди година, имаше едно момче което постояно ме дразнеше, коменраше. А аз съм много чуствителна и веднага се разстройвам ако ми подметне нещо гадно. После почнах да се опитвам да не му убръщам внимание. Той се държеше ужасно с мен а аз нищо не му правех! Не знам защо, но сега той спря да се държи гадно с мен, и се държи по-скоро приятелски. Аз така и не го намразих. Днес когато си тръгвах от училище, и нямаше никой, той ме целуна по бузата за довиждане. Аз много се учудих, но въпреки това просто се обърнах и тръгнах за вкъщи. Какво означава това? Защо момчетата са толкова странни? Аз сама не се разбирам защо не го намразих след като ме накара в продълвение на година да се чуствам толкова ужасно.

Коментари

1.   Нормално поведение за момче на тази възраст. Така правят момчетата, когато си харесат някое момиче-започват да го дразнят и да се закачат с него. Не се чуди много, просто си пада по теб.

2.   харесва те
някои келеши като не знаят как да привлекат вниманието дразнят

4.   Накратко... луд е по теб :) и аз на времето бях така, дразнех любимото момиче докато един ден не ми доиде времето да порасна и започнах да и купувам подаръци, цветя, излизахме заедно :) ест. след това я избращах до тях за да се уверя че нищо няма да и се случи и че се е прибрала в тях.
Сега сме заедно и много се обичаме :)

5.   Били сте малки, нормално е. С една голяма част от момчетата, които познавам от деца, имаме минало, пълно с обиди и подигравки. За сметка на това днес сме си наистина добри приятели... не се дразним, не спорим, не се караме, прегръщаме се за здрасти/чао и така. Нормално приятелство, нали знаеш. Сега вече сте по-големи, дошъл му е акъла в главата и се е осъзнал. Друга е възможността и да те харесва, разбира се. То ще се чуе, просто почакай.

6.   Вероятно те харесва и за това така те дразни, пък и трябва да си напълно БОЛНА (извинявай) да не го забележиш!

7.   Здрвейте, блгодаря за прояснението. Но той ме "мразеше" толкова упорито, че се чудя сама по себе си как аз не съм го намразила!? Иначе той си е голям симпатяга, но не мисля, че ми е времето за гажета. Вие какво мислите, време ли е да си имам гаже или ми е твърде рано?
От авторката

8.   "аз съм момче на 14".. "А аз съм много чувствителна"??

"Защо момчетата са толкова странни? "..

Ние ли сме "ТОЛКОВА СТРАННИ" ами какво да кажем за вас жените.. айде моля ви се..

Ако е на 13-14 (той) нормално първо да се държи гадно с теб (така той показва, че те харесва) странно и глупаво е, да!! Но при момчетата е така в началото не знаят как да покажат обичта си. И след това вече идват чувствата.. явно те харесва, но не знае как да го покаже. Ако имаш възможност поговори с него и разбери какво иска. Дали иска да бъде с теб или те тормози безпричинно.

- // J // -

10.   И при мен е така има един с него се виждаме още от малки но нямаме приказка и така тои миналото лято като си доидох в нашя град само като сам в магазина се прережда и като ме гледа ми вика само ооо грозната или ми казва името но на галено какво иска да каже

11.   И аз имах един приятел, който постоянно ме удряше, нараняваше и т. н. Докато един ден, докато си пишехме ми предложи да ходим. Явно това е някакъв начин за привличане на вниманието. След като му отказах, той се спря, но сега отново започна * вдигнах ръце от него :Д *. Така, че, опитай се да му обясниш, че не ти е приятно да те удря и ако може да спре * може при теб да се получи, при мен не стана :Д *. Успех!