Споделена история от Тинейджърски

Какъв татус да си направя?
Здравейте, вече имам един татус, който си го направих преди година може би, трайбъл, по принцип няма символика но за мен имаше, не ми се обяснява каква.. Но ето че дойде и този ден 3та година подред ми правят операции, за някой може да не е нищо, но за мен това си е преживяване на смъртта отново и отново, дали ще се събудиш след упойката, дали всичко ще е наред след операцията.. Както и да е, искам някакъв татус свързан със побеждаването на страха и смъртта за пореден път.. ако някой има такъв или има идеи моля ви да ми кажете, защото просто не ми идва на ум какъв. Освен да си татуирам БОЛНИЦА или ХИРУРГИЯ на гърба :D Извинете за странната тема :)

Коментари

1.   буда на целия гръб !

2.   Ами напиши си нещо свързано с това, че винаги оцеляваш.. :)

3.   Татуирай си скрийшот на темата ти тук. Ефекта ще е същия!

4.   Според мен ти трябва да знаеш какво искаш, а не да питаш другите. Това е твоето тяло все пак. Според мен един вълк, вълча глава или вълча лапа. Вълкът е знак на смелост и храброст :) Знам, че може би е малко клиширано да си татуираш вълк, но все пак ако е добър дизайн, би изглеждало добре. Трябва да е нещо просто.

Под добър дизайн имам предвид това:

http://farm3. static. flickr. com/2677/4178205365_895265cfa9_m. jpg

(надявам се модераторите да публикуват картинката)

5.   Благодаря на 1,2,4 че не взеха това като подигравка и може би,номер 4-ри е прав/а :) А номер 3 кво да кажа , пълно е с тъпаци като теб , като минеш през тва дето аз съм минал,тогава може и да се ебаваш,смешник :)

6.   Напиши си:
Immortal - Безсмъртен
Veni, Vidi, Vici - доидох вигях победих