Споделена история от Тинейджърски

Странен сън
Здравейте . Аз съм момиче на 15г. от гр. София. Снощи имах необичаен сън . Търсих в съновниците значението на нещата които видях в съня си , но не ми помогнаха особено . Призивът ми е , ако някои разбира от сънища и такива неща да ми помогне . Моля ви .
Сънят ми е следния :
Намирам се в красив и голям апартамент. Вътрешно имам чувство на страх и притеснение. Трагвам да обикалям из апартамента . Той имаше големи и дълги коридори и много врати. Но аз по някаква причина търсех една специална врата .. Бързах. Беше ме страх. Бях абсолютно сама . Изведнъж се оказах вкъщи. Все още осещах онова чувство страх . Влезнах в стаята на родителите ми . В нея по дъжината има гардероб висок от земята до тавана , но този път той беше по-къс и имаше пролук между стената и гардероба през които можеше да мине човек . Но вместо този пролук да сваршва със стената той сякаш беше безкраен . Аз се мушнах през него почнах да ходя напред . Беше тъмно . Пролукът криволичеше и беше дълъг. Накрая стигнах до един метален шкав подобен на сейф. Обвзе ме селиозно чувство на тревога . Върнах се. Разказах на сестра ми за сейфа и я помолих да дойде с мен за да го отворим. Трагнахме през пролука , но тя ,сестра ми, се опита да ме измами и да се върне . Беше ме страх затова и не продължих напред. На излизане от пролука видях една кутия . Отворих я. Вътре имаше стари снимки но така и не видях чии са , защото майка ми ядосана ме извика в хола. Отидох при нея и й рязказах за пролука и сейфа в случай ,че знае нещо. Очевидно не знаеше за мистериозния сейф но въпреки това започна за всичко да обвинява баща ми . Също така каза че в сейфа той е скрил част от костта на левия ми крак затова имам проблеми с него. (между другото аз попринцип имам досто травми и проблеми на левия крак). В същото време докато майка ми гневна обвинява баща ми, на мен ми щукна на акъла, че този сейф е сложен още от строителите на блока и че вътре може да има труп или пък отрязан пръст от някой мъртвец . Вкочаних се от страх и тогава се събудих .
Моля помогнете ми да го разбера.

Коментари

1.   Не съм експерт по сънищата, но избягвай да ядеш точно преди да си легнеш...

2.   wow,
това прилича на филм на дейвид линч...
ти най-добре се познаваш и подсъзнателно знаеш какво означава съня ти, но явно имаш подсъзнателен проблем и мозъкът ти иска да го изкара на съзнателно ниво за да бъде анализиран и решен.
сънищата са или безмислени, или изпълнени със смисъл, незнам какъв е този, но изглежда смислен.
не искам да звучи глупаво, но да не би баща ти да те е изтървал като бебе на левия ти крак и ти да имаш подсъзнателен спомен от това? питай майка си за съня си и виж как ще реагира, питай и баща си и също го наблюдавай.
може би ще доловиш нещо което ти е убягвало досега....
м30

3.   Като цяло е грях да вярваме в това че всеки сън значи нещо, приеми го като сън и не го мисли :)

4.   Благодаря за коментарите и съветите. От авторката. :)

6.   Виж, когато бях малка също сънувах такива... притеснителни неща, но сега... Мога да се контролирам докато сънувам и когато видя някой да краде,просто го набивам! Може би причината е скрит стрес! По-добре започни да медитираш,за да изчезне тази психическа умора.

7.   Еми виж сега..
Не си само ти с такива странни сънища, аз не веднъж съм имал адски откачени сънища от бурни нощи до гонитба в страшни гори и на другия ден ми е било адски странно чувството..
Заеби го този сейф, нема да намериш нищо, освен малко прах..
Ще минат 2-3 дена и ще забравиш за този сън :)