Споделена история от Тинейджърски

Защо се получава така
Здравейте, момче на 17 години съм. От 4 месеца си имам приятелка, която е на 16. Отношенията ни са гладки в общи линии, даже сме се запознавали с родителите на другия. Мацката ми е вярна и не е пилка или чалгарка. Има само 1 малък проблем, ако може да се нарече така: Тя се притеснява да правим каквото и да е на метса, където има други хора. Например когато сме в трамвая и си сложа ръката на гърдата й, щипна я по бедрото или дупето се дърпа и й става неудобно и ми вика, недей хората ни гледат... И какво от това и приятелите и родителите ни знаят, че сме гаджета, не сме си изневерявали и държим един на друг. Иначе като сме у нас или у тях или някъде на закрито напълно сами си се мляскаме, гушкаме и натискаме с кеф. Просто не разбирам защо й е толкова неудобно, когато в обкръжението ни има 4-5 или повече непознати... Моля за съвети! :)

Коментари

1.   Момичето е напълно право. Интимниченето на публични места е глупашко и невъзпитано. Откъде накъде ще си слагаш ръката на гърдата и в трамвая? Заслужаваш даже шамар за това. Какво искаш да покажеш? Ти си комплексар и не заслужаваш такова порядъчно момиче. Тя е на светлинни години по-умна от теб.

2.   Нещата, които описваш, че правиш не са прилични и за пред хора. Просто я разбери. :)

3.   ти имаш проблем, не тя :) съвсем нормално е да не иска да я опипваш на обществени неща.. това да и щипеш дупето си го правете като сте си сами, знаеш ли колко е гнусно за хората, които ви обкръжават да гледат как ръката ти шари по тялото и..

~Оw

4.   Абсолютно нормално е да се притеснява. Тя е на 16 години и ти си и приятел, нормално е да се натискате и да се закачате, но не е нужно цял свят да гледа къде я пипаш и прочие. Вероятно няма против да я целуваш или прегръщаш пред други, става и неудобно като я опипваш. Пък и не върви както си седиш в трамвая изведнъж да вземеш да и мачкаш гърдите и да и стискаш задника....

5.   Абсолютно нормално е да се притеснява. Тя е на 16 години и ти си и приятел, нормално е да се натискате и да се закачате, но не е нужно цял свят да гледа къде я пипаш и прочие. Вероятно няма против да я целуваш или прегръщаш пред други, става и неудобно като я опипваш. Пък и не върви както си седиш в трамвая изведнъж да вземеш да и мачкаш гърдите и да и стискаш задника....

6.   Аз съм на 120% сигурна, че скоро ще те зареже. Много е гнусно човек да гледа как един келеш опипва девойка на обществено място. Тя поне има морал и не иска да изглежда като непълнолетна курва, а ти... ти просто си и под нивото, съжалявам... Малко грубо, но е пълна истина... Учи се от нея и се опитай тя да не се влияе от твоето поведение! Поздравявам момичето, че прави така, а ти следващия път като посегнеш да я опипваш да ти зашлеви такъв шамар, та да се чуе яката!
Момиче, 14

7.   Абе хора, вие в кой век живеете? Аз съм на н24 години и също съм правил подобни неща на 17-18... Имал съм 2-3 приятелки и щастливи връзки. Даже много мои познати са го правили, разбира се не посред бял ден в пиковия час, а към 9-10 вечерта се е случвало не веднъж и не само от мен! Просто мацките, с които съм бил са били по-малко срамежливи и с повече опит. Не виждам защо трябва да криете такива неща специално. Това е част от всяка връзка. Е аз вече имам висше образование-магистър съм и работя на много добри пари в престижна фирма, а съм правил същите неща като пича от историята? Случайно да съм пропаднал и неуспял? Вярно е, че не трябва да се прави, когато наистина хората са твърде много и да не се впускате в супер страстни натискания, но когато градският транспорт е полупразен и само си играете лекичко, няма проблем. Някои от коментиращите са задръстени и ограничени хора, които не са изживяли младостта си пълноценно с всичките й радости и несгоди, не ги слушай! Това е от мен, надявам се да съм ти помогнал и няма да те зареже девойката, поговори с нея! ;)

8.   Авторе, стегни се.
XII

9.   Номер 7 може да защити и кандидатска дисертация, но това няма да помогне. Когато човек по характер си е ограничен, невъзпитан и грубиян, никакви титли и никакви университети не помагат. Напразно се изживява като успял, но той, милият, си вярва. Човек, който дава такива квалификации на непознати хора, само защото мислят различно от него, вече е казал всичко за себе си и нещата са ясни.
А авторът няма да е лошо да не смята думичката "морал" за мръсна дума. Не е.

10.   Авторе, нормално е да се притеснява. А ти се овладей! Какво и на кого искаш да покажеш с подобни просташки прояви пред публика? Какво очакваш от нея - да те пипне по оная работа пред всички в трамвай, докато ти опипваш внимателно всички по-привлекателни от мъжка гледна точка части на нейното тяло? Бъдето толкова интимни у дома, но навън се очаква да се съобразявате и с останалите, които не са се качили в трамвая/влака/дори самолета, за да гледат как 17-годишен младеж се прави на голям мъж. Загледай се в останалите и виж колко от тях опипват така половинките си навън. Защо според теб повечето хора не го правят? По същата причина, поради която ексхибиционизма се наказва от закона - защото не е общоприето да се прави на обществени места. Да се държите за ръце или да се целунете дискретно - може, но всичко от страстна целувка тип "Робинзон вижда любимата си жена след години на острова, в които Петкан Дивака му е преподавал уроци по държание сред хора" до секс насред превозното средство или където и да е извън домовете ви е нежелателно. Да не си на 9 годинки, че да трябва тепърва да те учим как да се държиш пред хора? С порастването отпадат някои неща, които навремето си считал за нормални. Бебетата използват памперс и не се свенят да го пълнят пред публика. Това значи ли, че ти трябва да омацаш бельото си пред всички, защото някога си го правил? А за аналогията на ползването на гърне с твоето возене в автобус не искам и да си помислям. Не се намираш на остров в Тихия океан, а насред цивилизацията сред други хора. Не бъди като единствения представител на изчезнало туземско племе!

11.   До номер 9: Здравей, аз съм номер 7 :) Първо, аз не давам квалификации, а уточнявам кой като какъв се изявява във форума. Мен ли наричаш ограничен, приятел? И аз в момента имам сериозно гадже, даже след 5 месеца чакаме бебе. Просто успокоявам автора, защото двойките, които се опипват или изразяват любовта си по този начин не са никак малко, огледай се наоколо. Другото, което исках да поясня е, че дори човек да се прояви като простак 1-2 пъти в тийнейджърските си години, това не означава, че е ограничен като характер за цял живот. А всички онези, които дават определения за момчето от историята, какви са бе, номер 9? И да, вярвам си, живея си живота щастливо обвързан и обграден от страхотно семейство, приятели и хора, които ме ценят. С две думи-което ми трябва си го имам. Лошото на интернета е, че дава безплатно поле за изява на незначителни хора като теб! ;) Приятен живот!

12.   До номер 9: Здравей, аз съм номер 7 :) Първо, аз не давам квалификации, а уточнявам кой като какъв се изявява във форума. Мен ли наричаш ограничен, приятел? И аз в момента имам сериозно гадже, даже след 5 месеца чакаме бебе. Просто успокоявам автора, защото двойките, които се опипват или изразяват любовта си по този начин не са никак малко, огледай се наоколо. Другото, което исках да поясня е, че дори човек да се прояви като простак 1-2 пъти в тийнейджърските си години, това не означава, че е ограничен като характер за цял живот. А всички онези, които дават определения за момчето от историята, какви са бе, номер 9? И да, вярвам си, живея си живота щастливо обвързан и обграден от страхотно семейство, приятели и хора, които ме ценят. С две думи-което ми трябва си го имам. Лошото на интернета е, че дава безплатно поле за изява на незначителни хора като теб! ;) Приятен живот!

13.   По темата мога да кажа, че и аз съм на 17, но се сдържам на публични места. Не вярвам приятелката ми да има нещо против, но все пак не си насилвам късмета. Не е зле и ти да пробваш, не вярвам да ти изпаднат ръцете ако не се държиш за нещо. Най-малкото изглежда неморално.

Номер 12, предпоследното ти изречение никак не ми хареса. Съжалявам ако не се итересуваш от незначителното ми мнение, но сме в spodeli. net все пак. Радвам се на успехите и на щастието ти, но дори и президент да си нямаш право да съдиш никого по този начин, особено някой непознат.

Без капка сарказъм ти пожелавам приятен живот; и Честито за бебето!