Споделена история от Тинейджърски

Как да го накарам да ми обръща повече внимание !
Здравейте! Аз съм момиче на 16 години и ходя с едно момче с година по-голямо от мен. Ние сме изключително добри приятели и преди малко повече от седмица тръгнахме официално. Казахме си защо не, след като чувствата са взаимни.

Но след като тръгнахме, сякаш спря да ми обръща толкова внимание. От околните чувам, че момчето ако те харесва би подпалил телефона от звънене, не би престанал да ти досажда и т. н. , а при мен телефона звъни с триста зора веднъж дневно и все аз го карам да излизаме. Просто не мога да изтърпя докато той ме покани. Смятам, че някак си не иска това между нас да се случва. В същия момент пък, като се видим се държи сякаш съм му липсвала супер много. Но пък се виждаме и само в компания.

Не искам да приемам всичко толкова серииозно още в самото начало, но се притеснявам, че нещата не започват така, както при повечето хора започват. Как да го накарам да ми обърне внимание повече, някак си той сам да ми звънне и да ме покани навън? МОЛЯ, дайте ми някакви съвети!!!

Коментари

1.   Дръж се студено с него, той ще започне да те пита какво ти има, защо е така и т. н. и т. н. знам че не е най-доброто, но щом той не изявява такова желание към това да излизате, дръж се хладно с него, не му говори много и той все повече и повече ще иска да те вижда :) м21

2.   Напротив, всичко е нормално, явно момчето е достатъчно умно, за да не тича след теб като ненормален, трябва да се държи на положение все пак. Не мислиш ли, че е далеч по-кофти някой да ти звъни нон-стоп, да те тормози, да те ревнува, я се стегни и си глдай живота:)