Споделена история от Тинейджърски

Момчето което харесвам и най-добрата ми приятелка
Здравейте!
От два месеца харесвам едно момче. Преди няколко дни събрах смелост и му казах. Мислех че ще ме одреже, но всеки път щом вляза онлайн и ми пише. Вчера видях, че приятелката ми го е питала в аск (без мое знание) какво мисли за мен. Казах му, че това не съм аз и той пойска да знае кой е. Аз се обадих на приятелката ми и тя каза че е тя. Вечерта докато си говорех с нея по скайп тя си пишеше с него. Питах я какво си пишат и тя почна да ми чете (като половината го прескачаше, защото уж не било важно). Накрая ми каза, че той и е написал че е специална и не била като другите момичета с които си пишел (това беше първия им чат). Щом го чух се разстройх много. Канил я е и да излизат. ( мен също). Мисля, че тя не осъзнава какво прави. Днес в учище се ядосах и се разплаках в час. Моля ви кажете ми какво да правя и не разбирам дали имам някакъв шанс с него въпреки, че ми пише.

Коментари

1.   За мен приятелката ти, постъпва егоистично спрямо теб. След като е знаела чувствата ти към това момче, не е трябвало да почва разговор с него, дори и той да я е потърсил, тя би трябвало да го отреже след като знае че го харесваш. Според мен това момче или ви взима за поредната бройка или просто твоята приятелка е от тези, които подмолничко взимат момчетата на приятелките си. Поговори с нея, кажи й как се чувстваш, обясни й че от тази цялата работи ти си наранената и че ако това приятелство е важно за нея и държи на него, да остави момчето, ако ли не да си събира парцалките, щом отсега е почнала да ти взима момчето представи си какво ще е по-нататък, когато пораснете. От такива бягай надалеч... виждам че си сложила историята в графата Тинейджърски, затова се надявам приятелката ти да израсне в това отношение, защото е доста неприятно за тебе в този случай... Така че поговорете като големи хора и виж какво мисли тя. Успех!!!

2.   Ти си супер смела щом си казала на момчето, че го харесваш. Аз никога не бих направила такова нещо. Но ще ти кажа, че ако бях на твое място щях да питам направо момчето. Нещо от сорта дали изобщо те харесва, дали харесва приятелката ти и дали изобщо тези неща, които ти е казала приятелката са верни, защото мен ме съмнява. Имах такава "приятелка", говореше само лъжи, а аз се вързвах. Така, че го попитай направо. Главата горе и действай! Успех ;)

3.   От авторката:
Благодаря за съветите! :)

4.   Няма защо, мила! Пиши как е минало ;)

5.   От авторката:

В момента си пиша с него и той и на мен ми казах същото, че тя му е по-различна от другите момичета била някак си специална.. :(((

6.   на твое място бих била шута и на двамата. първо това не е приятелка и второ адски глупаво е, когато знаеш, че човек има чувства към теб ти да му обясняваш как еди кой си е много специален за теб!!!
помисли си такава приятелка ли искаш, и има ли смисъл да се занимаваш с недорасляк? !

7.   Абе, за момчето така и така, но ми направи впечатление "приятелката" ти, нарочно е в кавички. Според мен това изобщо не е приятелка, съветвам те да започнеш да си търсиш нова компания и като я откриеш, а тази започне ли отново да те дразни, да се дистанцираш от нея.

8.   А съжалявам ако това ще те обиди, но мога да ти кажа, че приятелката ти е кучка! На твое място не бих се замислила и бих била шута и на 2-мата, след като той не знае какво иска теб или нея, и тя прави всичко възможно да те прецака не си заслужава да се хабиш за някакви тъпаци! Сериозно ако искаш да запазиш достойнството си спри да се занимаваш и с 2-мата колкото и трудно да е

by: Nanny

9.   Да и е*а к*рвенските номера на приятелката ти! "Разделяй и владей! Майната им и на двамата, гледай само напред.