Споделена история от Тинейджърски

Той ме използваше
Здравейте. Аз съм момиче на 15 години и искам да ви разкажа историята си.

Преди година и половина се запознах с най-прекрасното (според мен) момче. Той беше на 18. Още в мига, в който го зърнах го харесах много. Запознахме се. Писахме си във фейсбук. Отначало всичко вървеше както се казва "като по вода". Излизахме почти всеки ден. Той ми казваше, че ме харесва. Обсипваше ме с комплименти. След около 1 месец ми каза, че ме обича. Беше изключително мил. Приятелите ми постоянно ми казваха да не се занимавам с него, защото използва момичетата само за секс. Аз естествено не ги послушах, а им казах да не се бъркат в живота ми. С времето хлътнах супер много по него. Излизахме почти 8 месеца и бяхме само на целувки и най-много натискане. Бях станала на 14. През тези 8 месеца, той излизаше и с едно друго момиче. С нея също се натискаха на обществени места, а аз глупачката ги виждах и на другия ден пак тичах след него. Месец по-късно направих най-голямата грешка в живота си - съгласих се да спя с това момче. Както и да е, отидохме в тях, но изникна проблем (няма значение какъв) и не го направихме, оставихме го за другия път. След около 2 седмици пак излязохме. Бяхме в един парк близо до нас, в който почти никой не ходи. Беше 9 вечерта. Тогава отново направих грешка - правих му орална любов. Да, точно така! Хората около мен ми казваха как с всеки изминал ден пропадам, но аз бях заслепена и мислех, че това, което правя е хубаво. На следващите ни 5 срещи отново му правих орална любов. Той свикна с това. Когато му казвах, че няма да има нищо повече от целувки, той си намираше оправдание и не се виждахме. Започна да ме използва само за орален секс. Засичахме се доста често по кафетата, а след като приятелите му си тръгваха, аз и той отивахме пак в близкия парк и му правих свирки. Знам, много долно, нали? Искаше да правим и секс, но аз му отказвах, тъй като нашите се съмняваха, че не съм девствена и искаха да ме карат на гинеколог, за да са сигурни. В крайна сметка през времето, в което се занимавах с него му правих 8 пъти свирки. Преди 2 месеца излязохме за последно и естествено пак му духах. От тогава нито сме си писали, нито ми е звънял. Просто спряхме да контактуваме. Не исках да го търся първа, за да не му досаждам. И в крайна сметка до ден днешен той не ме е потърсил. Преди около 15 дена се засякохме отново в едно кафе. Той беше с един негов приятел, а аз бях с моя приятелка. С него само се погледнахме, без дори да си кажем "здравей". Целият град говори лошо за мен. Всички ме мислят за курва, а всъщност съм девствена. Не мога да повярвам в какво се превърнах заради него. Обичах го толкова много и все още го обичам. Много често плача за него. И винаги се чудя - как по дяволите на него не му пука? Нима всички неща, изречени от него са били лъжа? Нима е казал, че ме обича, само за да ме вкара в леглото си и да му духам? Честно казано се отвращавам от себе си. Сега той си живее живота, без дори да се сеща за мен, а аз какво? Аз съм толкова долна в очите на хората. Аз страдам заради него. Аз имам лоша репутация, а той е "големия плейбой". Родителите ми не знаят за това, не знам как все още това не е достигнало до ушите им, тъй като града е малък и всичко се разчува бързо. В училище всички ме гледат "на криво". Подхвърлят ми разни реплики като мина покрай някого. Почти никой не иска да дружи с мен. Имам само 1 истинска приятелка и 1 истински приятел, с които сме най-добри приятели от 10 години. Само и единствено те са до мен. Знам, че ще ме обиждате. Имате пълното право. Изкарвам добри оценки в училище, но това не ми е достатъчно. Искам да си "оправя" живота, ако има начин. Напълно се провалих покрай него. Както казах, от 2 месеца съм прекъснала всякаква връзка с него. Лошото е, че вчера разбрах, че това момче все още е говорило как съм му лапала. Разказвал е всичко с подробности и хората ще говорят още повече. Аз не мога да го спра, тъй като не искам да общувам с него. Той едва ли ще спре да говори за мен, понеже той разпространява какво е правил с всичките си предишни момичета. Ох, само ако знаех какви ще са последиците от тази "връзка"... :Х Вече успях да убедя всичките си познати, че харесвам друг, и че вече не мисля за това момче. Лъжа всички. Да, наистина ги лъжа. Всеки ден ми става мъчно за него и за всички празни думи. Та аз съм само на 15. Защо по дяволите трябваше да ме наранява по този начин? Дори в момента докато пиша ми се насълзяват очите... :( Както и да е, исках просто да споделя с някого, и наистина ми олекна, след като го написах. Също така искам да кажа на тези, които са на моята възраст НИКОГА да не допускат моите грешки, ама НИКОГА. Излизайте си като приятели, ако харесвате някого, но не правете това, което аз правих. Не ставайте и вие долни като мен. Съжалявам за грешките. :}

Коментари

1.   Явно си доста наивно момиче, не се обиждай, но как си могла да се занимаваш с този тип.
Иначе, девствеността си засяга само теб - няма право никой да те тормози с гинеколози, докато не си се осрала с голям корем. Познавам много добри момичета, които на 15 се бяха отворили от класа ми, но постигнаха много в живота и изобщо - завършиха си, после висше, кариера и още нямат деца (на 27 сме), докато точно най-задръстените и най-„моралните“ се ожениха на 19 с надут корем. И какво?
Така, че да не ти пука - опитът си е опит. Едва ли друг път ще се занимаваш с такъв, ще искаш повече от мъжете, ще ИЗИСКВАШ повече.
Интересното е, че девствеността е надценена. Имаше сестра ми една приятелка-помакиня, която орално обслужи половината град и какво? На 25 г. беше още девствена, но беше минала орално над 30 мъже и си беше провалила името вече!!!! Накрая ? дойде акълът, но кой ще тръгне с такава?
Прави си сметката, пази името си! Сексът сам по себе си не е нещо лошо, като жена можеш и ти да изпиташ върховно удоволствие от него, но гледай да си готова за това и да взимаш предпазни мерки и най-важното - да е с момче, което те харесва истински!

2.   До 1: Естествено, че ще е наивна, та тя е на 15 години, убеден съм, че ти също си бил/а наивен/а на тази възраст. Само като се сетя за мене си на тази възраст... хем акъла ти е на дете, хем пък се мислиш за голям.

Мога да посъветвам авторката - да вдига главата на нагоре, все пак не е извършила престъпление. Този твой бивш "приятел" е задник, задник е, че се е възползвал от наивността ти. Ти няма за какво да се срамуваш, той трябва да се срамува. Защото аз независимо, че съм момче, ако бях на негово място не просто не бих се хвалил и не бих го споделял, а бих потънал вдън земя, ако нещо подобно излезе наяве.

Самият факт, че е писала тук означава, че съжаляваш много, и че няма да повтори да се забъркаш с подобни екземпляри втори път. Така че пак казвам - да не ти пука.

3.   От 1 до 2
„убеден съм, че ти също си бил/а наивен/а на тази възраст“
Ами билА съм, но не достатачно явно, за да свиркам на разни хора по градинките. Имаше и такива момичета и всички им се подиграваха затова реших да не се занимавам с такива момчета. Когато ми дойде времето си намерих по-възрастен мъж, които беше и достатачно дискретен, за да не ми се ройне името. Скъсахме, разбира се, не си подхождахме в крайна сметка, но не съм известна в града си като леко момиче - точно обратното. Хората си мислеха едва ли не, че съм девица до сватбата.
Авторката е видяла на собствения си гръб - не е важно какво вършиш, а с кого и как го вършиш.
Съвсем сигурна съм, че сега ще се затвори в себе си и ще си пази девствеността още сума ти годинки... което пак не е решението. Тя вече е възприела половият акт едва ли не като вид използване от мъжа. Абе жалка развръзка.

4.   Ти не си долно момиче, не си виновна, че си му духала. Понякога правим неща, които не искаме, без да помислим и след това осъзнаваме грешката си и дълго време понасяме последствията. Сигурна съм, че ти си едно прекрасно момиче. Бих разбила главата на този простак с голямо удоволствие. Продължи живота си без да ти пука какво мислят хората за теб. Важно е да се докажеш пред себе си. Това, което си направила сега е само един спомен и едно ужасно минало, което ще оставиш зад себе си и ще продължиш на ново. Дано срещнеш някой, който да заслужава обичта ти и дано забравиш тоя простак! :)

5.   ''Обичах го толкова много и все още го обичам. ''
Не искам да ти държа сметка. Но си задай въпроса "ЗАЩО? "!!!
Какво мило ти се случи с това момче, какво добро направи той за теб? Разкарай го от мислите си, той не заслужава да е там.
Младостта е времето, в което всички сме правили грешки. Осъзнала си я, щом казваш: "Съжалявам за грешките. :}"
Не си направила никакво престъпление, за да се обвиняваш: "Не ставайте и вие долни като мен".
Докоснало те е най- красивото чувство- ЛЮБОВТА, но не са ти отвърнали. Смело напред, не се отчайвай. УСПЕХ

6.   Измислица

7.   Честито, поредното момиче, дето се хваща с "батко" и после реве, че я използвал. Не се научихте да си търсите момчета на вашата възраст, не че и те не са боклуци, ама пак е по-добре. 3 години разлика за тинейджъри е много, това не го разбрахте.

Venjus

8.   От авторката:
Благодаря на всички за съветите, ще ви послушам и ще продължа напред. А до номер 6: Това, че не вярваш си е твой проблем, не виждам смисъл да измислям подобни истории и да ги разказвам в този сайт.

9.   Чудо голямо. Нищо чак толкова фатлно не е станало. Не си спала с него, опазила си се. Другите го духат, защото само ти знаеш истината ;) Спокойно!

10.   Аз съм на твоите години и ти съчувствам, защото и в моя град има такива истории и е много трудно да докажеш, че не си такава за каквато те мислят, но ще се оправиш някакси. Поне си разбрала кои хора те подкрепят в трудните ти моменти, което е най-важното. За напред поне според мен гледай да си по-незабележима и примерно участвай в разни състезания, конкурси. Гледай другите да си казват:"Това момиче е умно, за да е направила това нещо".

11.   към номер 6 искам само да ти кажа че според мен тази история си е напълно реална и колкото и глупаво да звучи аз също преживях това нещо и дори като четох историята се зачудих да не би да някой е разказал моята история има само няколко разлики... а най-голямото съвпадение че и аз съм така от горе долу 8-9 месеца. Искам само да кажа на авторката да не се притеснява от това и ти го казвам за да продължиш напред. Повярвай ми при мен сега е точно така и ме говори целия квартал и просто в момента съм толкова влубено наранена че няма накъде... и искам да отбележа че аз също съм на 15 самоче момчето със което се ЗАНИМАВАМ е на 22 и не не го казвам защото се гордея със това, а го казвам защото искам да кажа, че принципно за възраста граници няма но аз лично се срамувам от това, но какво да се прави когато си толкова влубен и в същото време двойно по наранен :(

12.   Най - страшното в тази история е че ако това момче те потърси отново със сигурност ще ти завърти главата пак на 100% и ще си в още по - гадно положение така че сама си прави изводите

14.   Сега ще ти дам един добър съвет, макар че ще ти се наложи да му кажеш точно една дума... отиваш при него и го хвани за ръката малко по-надолу от рамото и го удари в някоя стена. Забий му един шамар ама колкото ти държи силата и му кажи, че е страхливец (колкото и чудно да звучи, думата ''страхливец'' обижда най-много мъжете. И мога от личен опит да ти кажа, че това по-горе действа безотказно ;)

15.   От авторката:
Благодаря ви много за съветите. Всъщност, въпросното момче е обвързано отново с бившата си. Може да го е направил с надеждата да ме "дразни", но честно казано в момента не ми пука за него, защото си харесах друго момче.