Споделена история от Тинейджърски

Как се влюбих.
Аз сам на 14 години и когато бях във Гърция срещнах едно момче и много го харесах.
И ние всяка вечер излизах ме заедно и с другите деца и със времето това момче го заобичах много.
правех ме си снимки излизах ме с мотора му и така.
Но след това трябваше да си замина за България.
И когато се прибрах във България той ми се обаждаше но след това вече 1 месец не ми се обажда и той ми казваше, че много ме харесва и разни неща но проблема между нас е било че сам много малка за него.
Той е на 20 години и за това не би могло да продължим заедно.
И другите ми казваха че годините не са били проблем и аз така мисля но не знам той продължава да казва на сестра ми че много ме иска но съм малка....
И сега след няколко месеца ще заминавам пак за Гърция и не знам какво да правя аз като отида там той пак ще започне да ме търси, а пък аз не знам какво да правя дай те ми съвет??

Коментари

1.   Блаженни са лудите и глупаците!
Не се занимавай с този батко, мила, не си още дораснала, защото може да се събудиш на 15 с бебче.

2.   Според мен ако се обичат истински може да има нещо межу тях. Стига да не се стига до интимни контакти, защото може да го осъдят за педофилство.

3.   Според мен всичко опира до любовта, НО в днешно време повечето само те лъжат и то по-много тъп начин, общо взето когато единия обича другия си играе с него(разбира се че има изключение и дай боже да са повече)
По-добре го остави, смисъл не е ли по-добре да страдаш сега, но малко от колкото после - двойно повече. Разбрах го от личен опит и съм на 100% сигурна, че ако само ти го обичаш - няма да се получи! А и познавам хора на които им се е случвало и трябва да ти кажа че всички имаха лоша преценка за "любовта на живота си". Още си на 14 ЖИВОТА Е ПРЕД ТЕБ!!!! Ако знаеш колко още хора, които "обичаш" можеш да срешнеш
И в крайна сметка ти решаваш. Аз лично не съм го преживявала и не мога да ти кажа дали той те обичам, защото всеки го казва, но дали е истина. Трябва добре да прецениш за да не съжалява. Желая ти успех и дано живота да то носи само и единствено щастие.